Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem, vagy megszokás? fórum

Szerelem, vagy megszokás? (beszélgetős fórum)


1 2
9. 594c44e585 (válaszként erre: 8. - Gardengabi)
2013. júl. 16. 18:24
Igazad lehet, a barátaim is ezt mondják mindig, hogy hányszor lenne a fejemhez vágva...ráadásul oda kellene vissza mennem, ahol kezdtük és ahol már éltem 5 évet és ő is tudja nagyon jól, hogy bele betegedtem, annyira rosszul éreztem ott magam. És most elvárná, hogy oda menjek, mert ő ide vissza nem jön! Na? :/
8. gardengabi (válaszként erre: 7. - 594c44e585)
2013. júl. 16. 18:21
Szerintem senki nem gondolja, csak végig kell gondolnod, hogy mennyi jót, és mennyi rosszat kaptál, az új kapcsolatodban megkapod-e azt, amiért érdemes változtatni, stb. Mindent egybe vetve dönts! Lehet kicsit félsz az újtól, mert az nem a megszokott, amit eddig éltél. Azt írtad, már nem volt tökéletes a házasságod, és végül is Te léptél! Én őszintén megmondom, minden bátorságom összeszedném, és nem néznék hátra! Ha visszatérnél, hányszor lenne a fejedhez vágva?
7. 594c44e585 (válaszként erre: 6. - Gardengabi)
2013. júl. 16. 18:11
Az új kapcsolatom mondhatni tökéletes érzelmileg, de amíg nem engedem el a múltat és heti szinten jönnek a telefonok, addig nem tudom átadni magam az újnak az biztos. Örülnék ha lenne itt olyan aki volt hasonló helyzetben, mert mások tuti azt gondoljűk komplett hülye vagyok!:(
2013. júl. 16. 18:01

Ha vívódsz, akkor az új kapcsolatod sem az igazi?! 12 év hosszú idő, de ha új kapcsolatot kezdetél, és mégis visszavágysz a múltba, mérlegelni kell!!!

Szerintem...

5. 0b0138cc6d (válaszként erre: 4. - 594c44e585)
2013. júl. 16. 17:58
Tudom! :)
4. 594c44e585 (válaszként erre: 3. - Cucicsillag)
2013. júl. 16. 17:41
Igazság szerint van, ezért is vagyok összezavarodva...előző topikom pont róla szól. :) nem kívánom senkinek, hogy ilyen helyzetbe kerüljön, bele lehet zavarodni...
2013. júl. 16. 17:23
Hmmm, hat 12 ev, az 12 ev, nem keves... Szerelem a tudosok szerint amugy is 2-3 evig an, utana felvaltja vmi maaaas :) Kitartas! Talalj vkit, aki megbecsul :)
2013. júl. 16. 17:21

Nem voltam ilyen helyzetben, de azt gondolom, ha igazán figyelsz magadra, érzed, hogy szerelem-e vagy csak a megszokás.


12 év hosszú, adj időt magadnak, hogy feldolgozd, elengedd.

2013. júl. 16. 17:18
Februárban lett vége a 12 éve tartó kapcsolatomnak, amiből 6 év házasság. Külön élünk, de még nem váltunk el. Bár én miattam lett vége, mégsem bírom elengedni, ahogy még ő sem, pedig van elég sok gond. Alapban voltak mindig problémák, csúnyán beszélt velem, a szex sem volt az igazi, nem igazán érezem magam nőnek, viszont nagyon hűséges volt. Még mindig nincs senkije, pedig már 5 hónapja elment. Kész káosz van bennem...miért ilyen nehéz elengedni valakit? Pláne, hogy még olyan hú de jónak sem mondható a házasság. Kérem az mindenképp írjon, aki volt már ilyen helyzetben! Köszönöm!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook