Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem vagy barátság? fórum

Szerelem vagy barátság? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szerelem vagy barátság?

2009. febr. 27. 16:18

Szerintem az a srác nem egy igaz barát! Én nem békülnék ki vele újra. Az ex barátnőket meg inkább ne háborgasd. Keress friss húst. Most már a srác nem nyúlhatja le, mert nem a barátod, és nincs a közelbe.

Drukkolok, hogy te is megtaláld a párodat:)

2009. febr. 17. 09:51

Velem hasonló módon fordított felállásban történt az eseted. Barátnőmnek mindig éppen az kellett akit kicsit több figyelemmel tüntettem, ki vagy csak tetszett. Utóbbi esetben kiadtam az útját, mert az a fiú már fél éve nagyon tetszett/ csak a fiú nem tudta/. Barátnő ment, barátok maradtak és az a fiú lassan 20 éve a férjem.

Te esetednél nincs bocsánat se egyiknek se másiknak /legalább is ha én lennék a helyedben/. Jön majd olyan, akinek nem fog kelleni más. Én hiszem, hogy mindenkinek meg van a párja csak keresni kell.

7. judittus (válaszként erre: 6. - Fiatal nő)
2009. febr. 14. 23:27
Hát én erre csak annyit tudok mondai, képzeld magad a helyzetbe! Van egy srác akibe nagyon szerelmes vagy, együtt is voltatok, de ő otthagy, Persze Te még szerelmes vagy belé. És nemsokára a "legjobb" barátnőd mellet látod!(Utána) Neked hogy esne?
2009. febr. 14. 15:33

Szerintem nincs abban semmi. Együtt voltak, oké. Jön a tiszta lap. És ha a barátba szeret bele, akkor a barátba.

Mondjuk sosem voltam ilyen helyzetben, de én nem látok benne rosszat. Persze csak azután tartom helyénvalónak a dolgot, hogy megtörténik a különválás és azután jön az új kapcsolat. Nem pedig esetleg közben... Na, az már ciki.

2009. febr. 14. 13:57
Szerintem nem nevezheto legjobb baratnak aki a baratja..exevel kezd ki...van joga hozza hat persze...de akkor is nem illik..es nem szamit ha az a masiknak az exe...mert az illeto meg erzhet valamit..es fajhat neki ha a legjobb baratja,,,,akinek az erzelemit felfedi pont o dofi hatba....es kikezd az exel...:( de az ilyesmi persze ketton all ha a csaj *az ex* belemegy a jatekba o is hibas szerintem...:( ne engedd meg az embereknek hogy ezt tegyek veled...megbocsajthatsz...de az nem azt jelenti hogy a tovabbiakba is el kell turnod az ilyen magatartas format...a lenyeg az hogy te mennyire ertekeled magad...es mit engedsz meg masoknak es mit nem hogy megtegyek veled...mert ha az elso olyannal amivel megbantanak "pontot teszel"...es nem "vesszot"..akkor megmutatod a htaraid es az emberek jobban tisztelnek..:)
2009. febr. 14. 13:45
Sosem foglalkoznék a barátnőm jelenlegi illetve volt pasijával és hála istennek ez fordítva is így van.Az ilyen az nem igaz barát.
2009. febr. 14. 13:31
Egyet értek az előttem szólókhoz, az a fiú nem mondhatja magát a legjobb barátodnak, már nem először esett meg, hogy a te exed kellett neki. Szép dolog barátok között megosztozni bizonyos dolgokon, de az ne a barátnő legyen! Szerintem őt nem érdekli neked mekkora fájdalmat okoz ezzel...
2009. febr. 14. 11:48
Vagy a barátokat kellene jobban megválogatni, vagy a barátnőkt :(
2009. febr. 14. 11:03
A volt barátnőmnek fontosabb a haverom, mint én? Az exem többet találkozik a legjobb barátomal, mint a barátnőjével, és mindenkinek úgy tűnik, ez több, mint barátság. Nem tudom, hogy a barátomnak miért az én barátnőim kellenek mindig, mert ez nem az első eset már!

Ugrás a teljes írásra: Szerelem vagy barátság?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook