Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemőlcsök a nyakon, mitől lesznek és mivel lehet kiirtani öket? fórum

Szemőlcsök a nyakon, mitől lesznek és mivel lehet kiirtani öket? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 10. 00:34

Sziasztok!

Nekem is voltak szemölcseim a nyakamon. Sok apró szemölcs. A börgyógyászatról beutaltak egy lézer közpotba. Ide hetekig jártam, mert minden alkalommal csak egy kis részt lézereztek le. A lézerezés nem fájt, de szörnyű kellemetlen volt. Olyan, mintha egy csikket, de inkább egy csufaszálat a bőrödön oltanának el. Amikor megláttam az első kezelés után a nyakam, azt gondoltam, hogy ebbe kár volt belevágni.

Most már úgy látom, hogy nagyon jó, hogy leszedettem, és szorgalmasan jártam, ráadásul még TB-re csinálták.

2009. máj. 9. 20:31
köszönöm a sok hozzászolást,lehet ez futó szemölcs,mert vannak nagyon aprok és csak a nyakamon,sokszor viszket,félek orvoshoz menni,nehogy komolyabb következménye legyen,ha egyszer megpiszkálják.
2009. máj. 8. 06:28
énis tegnap kértem időpontot a bőrgyógyászhoz jun9re adott akkor kiderül,,,,,,
12. Akvamarin (válaszként erre: 8. - Cbc7d5fe99)
2009. máj. 7. 23:24

Igen,néhány megnő egészen hosszúra,és tényleg lóg.

Nekem is mindig beleakad a nyaklánc,volt olyan is,hogy leszakította.Egy-kettő magától leszáradt,az nem is nőtt vissza.

11. zumbi
2009. máj. 7. 09:15
pl. a nyaklánctól
2009. máj. 7. 08:46
Mondjuk a bőrgyógyász?:)
2009. máj. 7. 07:24

A szemölcsöket bőrgyógyász pillanatok alatt leégeti, az igaz, hogy büdös, de nekem nem jött elő újra.

Nekem több kis szemölcsöm volt, és egy olyan is amit anyajegynek néztem, de kiderült az is szemölcs volt, attól féltem, hogy fájni fog, de nem.

A nyaki szakaszon előfordul ugyanúgy, mint a test bármely részén.

Nekem a nyakam jobb oldalán volt, ahol a pólók nyakláncok mindig beleakadtak, de most már nincs ilyen gondom. :)

Van a futó szemölcs az rosszabb, mint a normál, mivel szétterül.

Kialakulás: bármitől lehet. (sérülés, bőr összenyomása)

8. cbc7d5fe99 (válaszként erre: 6. - D879a0c5b4)
2009. máj. 7. 07:14
igen az enyémek is igaz nekem a kezemen voltak ,,minden drága kencét vettem rá egyszer meg csak úgy eltűnt de ezek a lányomé olyan lógós szerűek nektek is??
2009. máj. 7. 07:12
Nyakon? Biztos, hogy szemölcs? Ezek inkább fibromák. A szemölcs általában hajlatokban, vagy lábon és a kezeden lesznek.
2009. máj. 7. 06:57

Unokatesómnak is voltak szemölcsei, sok mindennel próbálkoztak, pl. lószőr, krémek, lézer, de mindig visszanőtt...


Egyszercsak eltűntek, nem tudom, mitől, azóta sincs neki egy sem :)

2009. máj. 7. 06:43
Vírus is okozatja, bőrgyógyászaton megnézik milyen és vagy ott vagy a sebészeten ollóval, vagy lézerrel eltávolítják. Sajnos hajlamos visszanőni. Hajszállal is szokták a nagyobbakat elkötni és tényleg elsorvad leesik. :)
2009. máj. 7. 06:32
ez most akár én írtam volna!!!a lányomnak is van és most szakította le pont az előbb kezeltem le Hyperollal
2009. máj. 7. 06:29

Állítólag a vérehulló fecskefű nevű növény nedvétől eltűnnek...

Nem tudom, nem próbáltam, csak tanultam anno biológiaversenyre...


Árokpartokon biztos találsz, kb. térdig érő, sárga levele van és ha leszakítod, sárga nedv serken. De azt hiszem, gyógyszertárban is kapható...

2009. máj. 7. 06:25
Ez engem is érdekelne,mert sajnos nekem is vannak ott. :(
2009. máj. 7. 05:26
Szemőlcsök a nyakon, mitől lesznek és mivel lehet kiirtani öket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook