Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika Dr.Molnár Béla Ákos fórum

Szemhéjplasztika Dr.Molnár Béla Ákos (beszélgetős fórum)


7. Nóra.T (válaszként erre: 5. - Juanita8)
2019. júl. 14. 15:31
Írtam neked privatban
2019. ápr. 15. 10:06
Sziasztok! Túl vagyok a szemhéjplasztikán, az orvossal nagyon meg vagyok elégedve, úgyan így a klinikával is (Dr.Rose). Az ár még megfizethető és az ellátás kiváló színvonalú. Csütörtökön megyek varratszedésre, remélem minden rendben lesz.
2019. ápr. 11. 09:24

Sziasztok!


Én Molnár Béla Ákosnál voltam mellplasztikán 2 éve és most megigazította felvarrással is.

Csak ajánlani tudom, bátran rá lehet bízni magatokat!

Nagyon jó fej, talán kicsit flegmának tűnik, de mindenben őszinte (azt is, ha fals az elképzelés vagy ne álmodj nagyot, mert többet nem lehet kihozni az ügyből) és szakmailag is a toppon van. Én pont azt szeretem benne, hogy emberként kezel, nem bábuként vagy munka anyagként. A kollégái is jó fejek. Az érzéstelenítésben végzett műtét alatt teljesen kötetlen beszélgetés is folyik (viccelődés is:)), persze közben mindent mond, hogy mit csinál stb. Tehát emberileg és szakmailag csúcs. Persze ebben a páciensnek is partnernek kell lenni.

2019. márc. 31. 09:27
Mellplasztika tapasztalatok forumon van egy par lany akiket ő műtött.
2019. márc. 30. 07:35

Bocs, természetesen tőle, az orvostól.

Bár én is ezt tettem volna.

2019. márc. 30. 07:33

Szia!

Kérjék fényképes referenciát tőled.

2019. márc. 28. 09:59

Sziasztok!


Ennél az orvosnál jártam konzultáción. Megnyerő volt a hely és az orvos is, viszont ismeretlen számomra, itt sem találtam semmi róla. Valakinek van valamilyen információja róla, vagy egyéb plasztikai munkáiról? Minden infó jó lehet. Köszönöm előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook