Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szeméremdombi duzzanat terhesség alatt? Volt valakinek hasonló? fórum

Szeméremdombi duzzanat terhesség alatt? Volt valakinek hasonló? (tudásbázis kérdés)


9. monizsofi1982 (válaszként erre: 8. - 64669b9c48)
2009. máj. 26. 20:03
Én is így jártam, visszeres lett, a ... Akkor ez elmúlik?
2009. febr. 23. 19:07

Már régen volt, nem tudom szépen megfogalmazni, de a lényeg, hogy hatalmas volt a hasam és én is :) A súly elnyomta az ereket, és nehezebben tudott áramlani a vér, emiatt az erek kitágultak, feszes, telt visszeres csomók keletkeztek.

Ez mindaddig fennáll, amig a nagy megterhelés, a vénákban uralkodó tartós nyomás meg nem szünik. Ez nálam, kb a szülés után két héttel jött rendbe.

7. petka (válaszként erre: 5. - Diana80)
2009. febr. 23. 18:54
Nekem mindig ugyanarra a helyre jon, es ugyanugy csak nyomasra fajdalmas. De mire elmennek orvoshoz meg elmulna. Most peldaul nincs.
6. Diana80 (válaszként erre: 4. - 64669b9c48)
2009. febr. 23. 18:48
Es a doki nem mondta hogy miert volt? Nekem is a masodik terhessegem a 33 hetben vagyok.
2009. febr. 23. 18:47
Koszonom a valaszokat. Csak az egyik oldalon van es nyomasra fajdalmas. Holnap valoszinu megmutatom a dokimnak, csak gondoltam hatha valakinek van/volt hasonlo. Eleg ilyeszto.
2009. febr. 23. 18:40

Hát ez igen intím téma, de jó hogy rákérdezel, nekem nem volt kit kérdeznem anno.

Szóval kétszer akkora lett a második babámnál, és az erek pedig úgy néztek ki, mint egy idős ember viszeres lába. Nagyon érzékeny volt, a látványról nem is beszélve. DE ELMÚLT :)))))

2009. febr. 23. 18:39
Előfordul, az alhasi vérbőség a külső nemi szervek vénáinak pangását okozhatja, ez eredményezi a duzzanatot. Tipikusabb a kisajkak duzzanata. Meg kell mutatni orvosnak, mert ha nagyobb mértékű, gondot okozhat.
2009. febr. 23. 18:38
Nekem nem terhesseg alatt de volt. Olyanra gondolsz ami megjelenik es eltunik aztan visszajon es ujra eltunik? Mert az enyem olyan es nem tudom mire velni.
2009. febr. 23. 18:36
Szemeremdombi duzzanat terhesseg alatt? Volt valakinek hasonlo?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook