Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyi idő alatt bírálják el a jogosultságot a személyi hitelhez? fórum

Mennyi idő alatt bírálják el a jogosultságot a személyi hitelhez? (tudásbázis kérdés)


2022. júl. 19. 19:29

Nem vagyok ennek a témának szakértője így csak a saját tavalyi esetemet ismerem. Autóvásárlás miatt volt szükségem pénzre , amíg a régit el tudom adni, addig kértem a számlavezető bankomtól kölcsönt.

Otthon a számítógépemen felmentem az adott cég internetes oldalára és chat vonalon keresztül kértem tanácsot. Nagyon készségesen válaszoltak, minden apró-cseprő kérdésre azonnal választ kaptam. A beszélgetést lementettem, hogy elakadás esetén ott legyen. A számítógép megnyitásától fél órán belül a számlámon volt az igényelt összeg két éves futamidőre.

Csak két hónap múlva mentem be a bankba, amikor vissza fizettem. Ez szerződés módosítással járt és plusz valamennyi Ft de kevesebb, mint a két éves kamat lett volna. Tehát: banki chat vonal felkeresése ajánlott.

2022. júl. 19. 16:02

Sziasztok!

Személyi hitel elbírálási idelye mennyi ideig tart?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook