Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki tudja, hogy a történelmi bázis jogosultság beadási határideje mi? fórum

Valaki tudja, hogy a történelmi bázis jogosultság beadási határideje mi? (tudásbázis kérdés)

8. marika8 (válaszként erre: 7. - Koan1229)
2009. szept. 2. 14:21
Köszönöm a válaszodat,sokat segitettél!!!:)
2009. szept. 2. 13:05

Na jó, ez most tényleg bejött a kérdezőnek :)

Még valami, ha marika8 a beadási határidőn az átruházási kérelmek beadási határidejére gondolt, akkor az november 30., tej történelmi bázis esetében pedig szeptember 30. Ezen időpontok után is lehet benyújtani kérelmet, de ebben az esetben a jogosultság már csak a 2010-es támogatási évre fog a vevőhöz kerülni.

6. Skar (válaszként erre: 5. - Koan1229)
2009. szept. 2. 12:22
Talán népművelő célzattal tette föl. Máris megtudtunk valamit. Élet a fogyókúra-porokon túl. =) Nem is hinnéd, milyen lehetetlen helyeken lehet választ kapni mi mindenre.
2009. szept. 2. 12:19

A történelmi bázisjogosultság mezőgazdasági vagyoni értékű jog, mely után a termelőt támogatás illeti meg.

Kérelmet ezeknek a támogatásoknak a lehívásához NEM kell benyújtani, mert a támogatás összegét az MVH hivatalból állapítja meg(a termelő rendelkezésére álló nyilvántartott TB alapján).

Már csak azt nem értem, hogy ezt a kérdést miért ezen a "szakmai" fórumon kell feltenni :)

4. Skar (válaszként erre: 3. - Csibiusz)
2009. szept. 2. 12:07

Google a barátunk,Wikipédia a barátnőnk:

[link] ;-)

2009. szept. 2. 12:00

Erre én is kíváncsi lennék !

Én nem tudom.

2009. szept. 2. 11:51
Mi az a történelmi bázis jogosultság ?
2009. szept. 2. 11:41
Valaki tudja, hogy a történelmi bázis jogosultság beadási határideje mi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook