Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemidézés fórum

Szellemidézés (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1456. mamma2 (válaszként erre: 1455. - Kicsikincs1972)
2012. dec. 17. 08:21
...meg ivott, és drogozott szegény és szellemeket látott ...a saját hülyeségébe gágyult bele! Ezt a tömény hülyeséget kár terjeszteni! Szellemek -márpedig NINCSENEK- ezt jobb ha tudod!!!!
2012. dec. 16. 21:08

szio mindenkinek!

kicsit "érintett"vagyok én is.Anno foglalkoztam többek között médium írással is.Egy számomra tiszta és jóval nagyobb tudású ember azt mondta nekem,mikor megemlítettem neki,hogy egy ideje médium írással foglalkozom:azonnal hagyjam abba,mert egy olyan ajtót nyitok ki ilyenkor a 2 világ között amit ha nem vagyok elég erős és tiszta nem tudok egyszer becsukni,(annak ellenére hogy az elején minden alkalommal körbevédtem magam ahogy kell és a végén el is engedtem öket ahogy kell.)rámehet a lelkem és mint tudjuk az ember test-lélek-szellemből áll.Emelett láttam egy teljesen egészséges embert belekavarodni a szellemvilágba szép lassan lejjebb csúszott benne és jelenleg a pszichiártián lakik állandó "létszámban" van ott azzal a feltétellel ha "bajt "érez azonnal bemegy--ha tud--.Nem egyszer találták már meg az utcán fetrengve stb.már késő hogy segitsenek ajta ö meg végképp már nem is enged senkit a maga közelébe. a kezdetek kezdetén belemászott minden áltata "érdekesnek" tartott csoportos foglalkozásba pl szellemidézés, szeánszok, sámándobolás stb.Meg is lett az eredmánye: megzakkant.

1454. Kyra.Eleison (válaszként erre: 1445. - Szellem szekértők)
2012. nov. 1. 21:15

Pizsipartira szellemidézés?????? Ajánlom, hogy 3 váltás pelenkát is pakoljatok magatoknak. Szellemeket csak és kizárólag hozzáértő szemémly végezhet nagyobb gond nélkül. Természetesen ez nem buli, hanem komoly dolog. Ha már annyira bulit akartok, inkább az őrangyalaitokhoz fohászkodjanak, hogy kerüljenek el a szellemek...:):):)

Van némi ismeretem szellem témában, de így sem mernék szellemet idézni! Mellesleg kicsi országunkban nem a Hallowen-napi szellemidézés a hagyomány, hanem Mindenszenteknek tisztelgünk. Nem szellemeknek emeljük a kalapunkat, hanem az angyalokhoz (szentjeinkez) fohászkodunk az elhunyt hozzátartozóink nyugalmáért:)

2012. okt. 29. 18:04
én ezekben a dolgokban azért hiszek mert tapasztaltam idézés nélkül :-)
2012. júl. 30. 14:54
Segítséget szeretnék kérni! Édesanyám meghalt. Sajnos, semmi jele annak, hogy vigyáz rám, és itt lenne. :( Apám újra nősült, és egy igazi gonosz mostohát szedett össze nekem. Jó lenne elhitetni a varanggyal, hogy Anya itt kísért a házban, hadd verné ki a frász azt a büdös banyát! Akkor hátha végre békénhagyna, és nem cseszegetne mindenért. Néhány ötletnek, trükknek örülnék, ha megosztanátok velem!
1451. mamma2 (válaszként erre: 1442. - Szellem szekértők)
2012. febr. 5. 17:55
Drága jó kaporszakállú!-ennyi hülyeséget összehordani!-jellemzően szakértőkre vall...:DDD Szegény nagymama...nem elég, hogy meghalt, még lebeg is a kislány ágya fölött...szegény-szegény nagymami....és szerencsétlen agygyenge unokái!
1450. 61d061e0fc (válaszként erre: 1446. - Szellem szekértők)
2012. febr. 1. 17:36

Mellesleg saját magadnak mondasz ellent.... :D Innen is látszik, ha nem tudnám a korodat, hogy nem vagytok szakértők, de még csak a közelében sem vagytok! :)


Ezt írtad az első nagy szakértő szövegedben:

"csak vészhelyzetben szabad szellemet idézni csak úgy unatkozásból nem szabad mert nagyon veszélyes tud lenni."

Aztán ezt is írtad következőleg:

"én meg a barátnőim remek tanácsokat tudunk adni szellemidézéssel kapcsolatban.vagy akár szellemidéző szövegek,szellem visszaküldése.."

Most meg ezt írod:

"ABARÁTNŐMNEK LESSZ EGY PIZSIPARTIA ÉS ARRA készülünk hogy szellemet idézünk létszi küldjetek hozzá szöveget" :DDD

Szóval egy kicsit nőj fel, aztán majd felfogod a dolgokat, és legalább minimum nem mondasz majd magadnak ellent... :))

1449. 61d061e0fc (válaszként erre: 1445. - Szellem szekértők)
2012. febr. 1. 17:30
Nocsak....mégsem vagytok szakértők? :)) Kislány! Hagyd ezt a baromságot!
1448. 61d061e0fc (válaszként erre: 1446. - Szellem szekértők)
2012. febr. 1. 17:28

Kislányok vagytok és SEMMIT nem tudtok az egészről! Szóval a ti érdeketek.....

Elhiszem hogy jó szórakozásnak tartjátok, de vissza fog ütni a dolog. Azt csináltok amit akartok, de lázadásképp baromság szellemeket idézgetni! Főleg hogy nem fogjátok fel a gyerek fejetekkel hogy mekkora súlya van!

1447. szellem szekértők (válaszként erre: 1437. - C0066c35a1)
2012. febr. 1. 17:23
GroomGirl ezt kinek írtad,?.:lehet csatlakozni?
1446. szellem szekértők (válaszként erre: 1443. - 61d061e0fc)
2012. febr. 1. 17:20
na te csak ne mondd meg mit csináljunk
2012. febr. 1. 17:18
SZIASZTOK ABARÁTNŐMNEK LESSZ EGY PIZSIPARTIA ÉS ARRA készülünk hogy szellemet idézünk létszi küldjetek hozzá szöveget erre az email címre:virag.szijarto@gmail.com előre is köszi
1444. 61d061e0fc (válaszként erre: 1442. - Szellem szekértők)
2012. jan. 31. 18:21

Most láttam a korod....

Kedvesem! Ne idézgessetek ti szellemeket! :))

1443. 61d061e0fc (válaszként erre: 1442. - Szellem szekértők)
2012. jan. 31. 18:18

Butaságot beszélsz....


"amíg a nagymama él kedves meg minden de ha meghalt és a testéből kivált a lelke akkor már gonosz." - Ez egy baromság! És innen látszik hogy nem vagytok szakértők... Bocs, de őszinte vagyok!

A másik meg nincs olyan hogy az "életeddel játszol", de ugye ha szakértő lennél, nyilván tudnád.... És szellemidézéssel ne nagyon adjatok tanácsot, mert amúgy is nem szép dolog rángatni a szellemeket! Inkább magasabb szintű lényekkel próbálkozzatok, ha beszélni akartok annyira valakivel odaátról! Mondjuk Angyalokkal! Őket nem kell idézni, csak szólítani! Persze nektek lehet hogy ez nem lenne izgalmas, mivel ők nem rémisztgetnek, meg nekik nincsen egójuk, és mindenkit feltétel nélkül szeretnek.....

2012. jan. 31. 18:07
sziasztok. én meg a barátnőim remek tanácsokat tudunk adni szellemidézéssel kapcsolatban.vagy akár szellemidéző szövegek,szellem visszaküldése... na most elég ebből egy kicsit mesélünk is ha nem bánjátok egyszer egy pizsipartin voltunk és szellemet idéztünk de sajnos nem tudtuk visszaküldeni ott maradt egész északa van az egyik barátnőmnek kishúga ő is ott volt.északa azzal jött at a barátnőnk szobájába hogy az ágya fellett lebeg a már rég meghalt nagymama . persze ez még nem semmi hónapokba telt amíg visszaküldtük.lehet hogy amíg a nagymama él kedves meg minden de ha meghalt és a testéből kivált a lelke akkor már gonosz.és senki se feledje hogy ha csak úgy unatkozásból idéztek szellemet az életetekkel játszotok.szeretettel szellem szakértők.
2012. jan. 30. 20:23
Ha én szellem lennék és megidéznének....nem igazán örülnék neki....főleg ha még kötnének a földi dolgok és érzelmek....mert akkor bizony, ha erőszakosan idéznek engem, mert még a Mennyországba nem mentem önszántamból, akkor még asztalokat is dobálnék, persze ezt csakis úgy hogy az idézők félelem energiájából táplálkoznék....mert ugye csak így lenne esélyem....és akkor addig maradnék amíg nem szánják rá magukat hogy szépen, Angyalok és Felemelkedett mesterek segítségével a fénybe vezessenek....persze egy idő múlva nekem is kényelmetlen lenne, nem csak az idézőnek.....szóval adnék jelet hogy engedjen el, és inkább ne féljen tőlem.....de ő persze félne tőlem nagyon, mert már előzőleg megijesztettem.....ördögi kör, pedig nem is vagyok ördög.....és talán még kétségbe is esnék hogy nem tudok haza menni.....aztán hívnának egy papot hogy egy démon vagyok, aki olyan szövegeket nyom nekem hogy "sátán takarodj", és ez engem nagyon megijesztene....hiszen én csak haza akarok menni.....majd csendben maradok, csak hagyjanak békén....de utána egy idő múlva megint próbálkozok, hiszen szeretnék elmenni, de az idéző nem enged, mert paranoiás lett.....találkozik egy szakértővel és ő végre felismer engem.....megkéri Mihály arkangyalt hogy jöjjön értem, és én vele megyek, hiszen már ezt szerettem volna rég.....így vége a rémálomnak.
1440. Én-Önmagam (válaszként erre: 1431. - Shiku)
2012. jan. 30. 20:05

Szia Shiku!

Nekem az a véleméynem, hogy ha nem akarsz démonokat a lakásba, akkor ne kezdj velük.

Sajnos a mai korban sok ember "foglalkozik" ilyen "dolgokkal", de tudod, az a lény, amit megidéznek, vagy megtermetenek, az olyan, mint egy fizikai állat. Ha nem tudsz megfelelően uralkodni rajta, akkor ő uralkodik rajtad. Gondold el a mai világban az emberek nagy része még a saját életét sem tudja kontrolálni, hát még olyan világot, olyan lényeket, amik esetleg a VILÁGOT teremtették...

1439. szellem szekértők (válaszként erre: 112. - Fényvándor)
2012. jan. 30. 18:45
sziasztok egyszer halowinkor idéztünk szellemet de halowinkor nem ajálnom senkinek hogy szellemet idézzen mert az én egyik barátnőmet megszállta egy szellem borzasztó volt mert egyszerűen megőrült felborított minden széket a polcokat.ezért nagyon vigyázzatok mert ha a szellem beleszáll valakibe és eluralkodik valaki felett arra is képes rávenni hogy megöld magad.csak vészhelyzetben szabad szellemet idézni csak úgy unatkozásból nem szabad mert nagyon veszélyes tud lenni.de ha mégis szellemet idéznétek tudok egy jó szöveget:hús a húshoz,vér a vérhez gyere haza megidézlek.hús a húshoz vér a vérhez gyere haza várunk téged
1438. 03feca27e2 (válaszként erre: 1437. - C0066c35a1)
2011. márc. 26. 11:56
Szia! :)
2011. márc. 26. 11:48

sziasztok


Lehet csatlakozni ? :))

2011. jan. 18. 12:28

Szobaavatás lélekkel? Nem hangzik valami túl jól... Nem értem miért csinálnak ilyeneket sokan... Szerintem az energiára "buknak"...mondjuk ez tény... De nem kell ahhoz pentagramma hogy valaki "felszedjen" egy szellemet. Maguknak a jeleknek szerintem nincs hatása...mert mászkálnak pentagrammos nyaklánccal, divatból, mégsem "zúzták" le a szellemek. :) Ha elkezdesz idéző szövegekkel, és az energiáddal vonzani lelkeket, na ott már történhetnek dolgok...


De! Van megoldás! Nem tudom ki miben hisz, de ha valaki elfogadja a szellemvilágot, akkor szerintem nem írok megdöbbentő dolgot...:) Megoldás: az angyalok! :) Legfőképpen Mihály Arkangyal! Őt meg lehet kérni hogy távolítson el mindent, hogy az eltévedt lelkeknek mutasson utat a fénybe, stb... Még Rafael Arkangyalt is lehet kérni. Persze az angyaloknak nem lehet parancsolni! Kérni viszont lehet, de azt bármikor, mert nem köti őket a tér és idő!

Sőt, nem kell különösebb dolog ahhoz hogy kérhess, simán kérhetsz védelmet!

1435. Lorin999
2011. jan. 17. 22:15
Konkrétan ez egy fantasy regényen alapult de csak most gondoltam bele, hogy lehet, valamit mégis előástunk véletlen. Ami zavar hogy fekete gyertyákat és pentagrammát is használtunk. Ezeknek magukban lehet lélek vonzó hatása? Amúgy inkább szobaavató volt, de egy lelket kértünk rá...
2011. jan. 17. 22:11
Profi nélkül én nem merném, hallottam már sok durva sztorit. :) Nem csak meg kell idézni, hanem el is kell engedni a végén.
1433. Lorin999
2011. jan. 17. 22:08

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni, hogy egy saját maga által írt szellemidézőnek nem kimondottan mondható szertartásszövegnek is lehet szellemidéző hatása?

1432. 03feca27e2 (válaszként erre: 1431. - Shiku)
2011. jan. 12. 19:43

Kedves!


Ilyenekkel nem szabad kísérletezni!

Egyrészt mert magadnak is ártasz, és a szellemnek sem "tesz jót"... Miért nem érdekel az élet?

1431. Shiku
2011. jan. 12. 17:48

Hahó...

Véletlen találtam ezt a fórumot, miközben a neten kutakodtam.

Szellemet akarok idézni, és arra lennék kíváncsi, hogy van-e ennek biztonságos módja.


A biztonságos alatt azt értem, hogy nem szeretnék démonokat a lakásba. Az ha a kísérletem az életembe kerül, az kevésbé zavar.

2010. dec. 17. 20:17
Nem vagyok követője egy vallásnak sem, templomba sem járok... De attól még vannak dolgok, amikről tudom hogy nem "kitaláció"... Attól még hogy te nem tapasztalsz dolgokat, attól még azok léteznek...
1429. 03feca27e2 (válaszként erre: 1428. - 03feca27e2)
2010. dec. 17. 20:13
És azért amit az emberek tesznek, azért sem Istent, sem mást nem kellene hibáztatni...persze könnyű ráfogni másra, mint azt mondani hogy: "igen, mi hibáztunk, nagyot"...
1428. 03feca27e2 (válaszként erre: 1426. - 8dc02726ef)
2010. dec. 17. 20:11
Az emberek csinálják a háborúkat nem Isten vagy más...csupán az emberek... A szabad akarat arról szól hogy "bármit" megtehetnek az emberek, ha akarnak háborúznak... Ennyi...
2010. dec. 17. 14:31

Igen, nyilvánosan is azt mondom még egyszer, hogy a megváltókkal tele van a padlás.

"Jézus újra eljön." - van, aki ezt még komolyan is gondolja.

Leül a fenekére és azt mondja, gondolja: "Na, majd Jézus megbünteti a bűnösöket a harácsolókat."

Nem, a harácsoló az harácsoló marad, te, ha csóró vagy, csóró maradsz, ha nincs egy frankó ötleted.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook