Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemidézés fórum

Szellemidézés (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1426. 8dc02726ef (válaszként erre: 1425. - Miszti3)
2010. dec. 17. 13:44

Minden naív ember ezt mondja.

Már, elnézést.

Te nem a kollektív tudatalattiban hiszel, hanem a megváltó indigó gyerekekben?

Már egy megváltóban hitt az emberiség.

Azóta volt, csupán 60 éve Hitler örjöngése.

Köszönöm, a megváltókkal tele van a padlás.

1425. Miszti3 (válaszként erre: 1419. - 8dc02726ef)
2010. dec. 17. 13:30

Még csak 20 éve születnek indigók, jószerivel még iskolába járnak. Nem annyira jelentéktelenek, mint amennyire foghegyről ledegradálod Őket, igen is sokat fognak tenni a világbékéért, a természet- és környezetvédelemért, és általuk szeretettel telibbek, -egymásra jobban odafigyelőbb, - sokkal inkább élhetőbbek lesznek az emberi közösségek.


Extra képességekkel, és hozott tulajdonságaikkal fogják ezt az elmozdulást létrehozni.

1424. Miszti3
2010. dec. 17. 13:14
Változatlanul nagyon szinpatikus amit írsz, egyetértek Veled. Te nemcsak neveled a gyermekeidet, hanem igazán oda is figyelsz rájuk, nem csak felszínesen.
1423. Ancsurii (válaszként erre: 1419. - 8dc02726ef)
2010. dec. 16. 12:02

Lehet h mindenki szeretné másnak látni a gyerekét, én ezek szerint kivétel vagyok, mert én nem különösebben repestem az örömtől, h más a gyerekem. A nagylányomnak nincsenek furcsa dolgai, tehát van összehasonlítási alapom. És a furcsa dolgokon nem csak külsőségeket értek, csakhát azok a látványosak, azért említettem azt. És hidd el, nem csak kellemes dolgok járnak ezzel. Az éjjel rettegve jött át hozzám aludni a kisebbik lányom, mert már második éjszaka mondja, h áll az ágyánál egy szőke nő, és nézi őt. Lehet h nem valósak amiket lát, de nem tudja kezelni, és fél tőle.

Nagyon rossz látni a rettegést a 21 hónapos kisfiam szemében is, aki még igazán meg sem tudja fogalmazni, h mi az amit lát, csak azt tudom, h ordítva ébred éjszaka, és azt mondja bántja a bácsi, és mutogat a mennyezetre. És ez hónapokkal ezelőtt kezdődött a kisfiamnál. Ő még csak tévét sem néz (egyszerűen nem érdekli), nincsenek másoktól szerzett dolgai, amiket esetleg azt mondhatnánk tovább fűz.

Nem tudom vannak-e indigó és kristály gyerekek. Csak azt tapasztaltam, hogy teljesen átlagos, vagy az átlagtól sokkal szerényebb emberekről sokszor kiderül, h nem is annyira átlagosak, csak nem teszik ki tálcán a világ elé ezt. Azt mondta az egyik (általam nagyon-nagyra becsült) természetgyógyász ismerősöm, h soha, sehol nem hírdette, reklámozta magát, mégis annyian mennek hozzá segítségért, h alig győzi. Ha kérdeztem Tőle mikor kell újra mennem hozzá, azt válaszolta: "Ide nem KELL jönnöd, ha úgy érzed szükséged van a segítségemre keress meg bármikor."

És az utcán simán elmennél mellette, mert egy halk szavú jelentéktelen ember.

Tényleg nem mindent látunk a szemünkkel.

Számomra ez is tény.

2010. dec. 15. 23:42
És vannak ahogy te hívod "extra tulajdonságú" emberek, de nyilván nem fognak olyan emberek elé odaállni akik nem fogadják el őket hogy "figyelj, ez van"...
2010. dec. 15. 23:39
Nem kellene másokat bántani, azért mert ők tapasztalnak valamit...attól még hogy nem mindenki látja, attól még azok a dolgok nagyon is léteznek... A levegőt sem látod mégis van. Erről ennyit...
1420. ec78bc2bf8 (válaszként erre: 1419. - 8dc02726ef)
2010. dec. 15. 22:32
Ez egy okos megállapítás, de tényleg!!:)
1419. 8dc02726ef (válaszként erre: 1418. - Ancsurii)
2010. dec. 15. 22:27

Ne haragudj, de mindenki "másnak" érzi a saját gyermekét.

Az, hogy 13 évesen emós fazont vett fel, az mit mutat?

Manapság a gyermekeink - nekem is van kettő - roham léptekkel mennek el mellettünk.

A szülők marhára szeretnének valami különlegeset látni bennük. Ez természetes.

De, elnézést. Már kb. 30 éve beszélnek az un. indigó gyerekekről.

Ezek közül felnőve lett valami extra tulajdonságokkal bíró egyikükből is?

Nem.

Ez tény.

1418. Ancsurii (válaszként erre: 1417. - Miszti3)
2010. dec. 15. 22:18

Köszönöm, örülök, h rátaláltam a fórumra.

Azt hamar észrevettem, h a kisebbik lányom "más". Okos, értelmes gyerek volt mindig, de emellett határozottan egyéniség volt, egészen kicsi korától. Valahogy vonzotta az embereket, bárhol megjelent, mindenütt a központban volt, mindenki imádta. Emellett voltak "furcsa" dolgai, de ezeket igyekeztem toleránsan kezelni. Mindig arra gondoltam, h tudtam/tudom, h igyekeztem jól nevelni a gyerekeimet, amiket mások nem értettek meg (13 évesen rózsaszín haj, majd koromfekete, full fekete sminkkel), de ezek csak külsőségek, nem ezek számítanak igazán. Azt mondta egy másik természetgyógyász, h az indigógyerekek nem egyszerü esetek, Ők ösztönösen törekszenek a jóra, szeressem a gyerekem, engedjem a saját útját járni, és akkor elfogadja a képességeit, megtanul élni ezzel. Ez a hölgy már elköltözött azóta, de szerencsére két nagyon rendes természetgyógyászt is megismertűnk, akik szintén nagy segítségünkre vannak.

Bár én nagyon racionális ember voltam 10 évvel ezelőttig, de mára már be kellett látnom, h a világból nagyon kicsi szeletet látunk a szemünkkel...

1417. Miszti3 (válaszként erre: 1415. - Ancsurii)
2010. dec. 15. 21:26

Az kimaradt az előbbi hozzászólásomból, hogy nagyon tetszik, hogy ennyire odafigyelsz a gyerekeidre.

Szerintem az indigós gyerekeid is rendelkeznek különleges, hozott + képességgel. Jól látod ezt, és helyesen, hagyod kibontakozni.

Egy rossz szülő ilyenkor rászól a gyerekre, hogy "ne beszélj már badarságokat", aztán sokadjára ezt hallva a gyerek, abbahagyja az ilyen meglátásainak közlését.

1416. Miszti3
2010. dec. 15. 21:17

Nem rendkívüli események ezek, amiket leírsz. A kisgyerekek valóban első éveikben "átlátnak" az asztrál világba. Kivétel nélkül mind, csak egyszerűen ilyesmire nem figyelnek fel az anyukák... Nincsenek is ilyen ismereteik, ami által eszükbe jutna hasonló viselkedést vizsgálni szellemi megvilágításból...


Én minden hozzátartozómnak ajánlottam,lelkére kötöttem, hogy ha felsír éjszaka valamiért a kisbaba, nyugtalan, megmagyarázhatatlan sírás fogja el, mindig fel kell venni a babát/kisgyereket, meg kell vigasztalni, simogatni ölelni, hogy érezze, nincs semmi baj. S csak ha megnyugodott, akkor letenni.

Ha már el tudja mondani, hogy lát itt/ott valamit, valakit, kérdezzük ki bátran.


Később ez a képesség elmúlik, többnyire.

Kis részüknél nem, ők a "látók".


A jövőben egyre gyakoribb lesz ennek a képességnek a továbbélése, a kristálygyerekeknél.

1415. Ancsurii
2010. dec. 14. 10:40

Sziasztok!

Ha nem velem/velünk történik meg, el sem hiszem. Tulajdonképpen két, különálló történet, igyekszem nem túl hosszasan leírni. 2008. nyarán kezdődik az első. Két nagylányommal /18 és 16 évesek voltak/, már több éve éltünk egy házban, ahol semmi különös dolog nem történt. Azonban akkor nyáron, kb augusztusban, a kisebbik lányom, aki indigó gyerek, egyre többször mondogatta, h szellemeket érez. Aztán a nagyobbik is mondta, h Ő is érzi, meg is mutatták a helyeket, 3 szellemet éreztek. Én semmit nem érzékeltem a dologból. Egy természetgyógyász ismerősömet kértem meg, h nézze meg a lakást. Ő azt mta, h két szellemünk van, elküldte Őket. Hogy mit csinált, azt igazán nem tudom, de minden helyiségben gyertyát gyújtott, és "mormolt" valamit. Aznap este a nagylányom már semmit nem érzett, de a kicsi állította, h van még egy, de az maradjon, mert attól nem fél, az jó h van. Ekkor már 2008 október eleje volt. Éltük tovább az életünket, de az az egy szellem velünk volt. 2009. januárjában kiderült, h kisbabát várok, de annyira észrevétlen volt a terhességem, h mindez a 29. héten derült ki. 2009. márciusában megszületett a kisfiam. Amikor megszületett, aznap este telefonon beszéltem a lányokkal, és mondta a kisebbik, hogy elment a szellem, már nincs a házban. A kisfiam édes, aranyos, nagyon nyugodt gyerek volt pici babának. Volt, van azonban egy érdekes szokása, a mennyezeten néz egészen pár hetes korától "valamit". Szintén természetgyógyász ismerősöm szerint lát valakit.

Ez a történet első fele, ez volt a vidámabb.

Anyukám bő egy éve halt meg, teljesen váratlanul, egy rutinnak tűnő dolog miatt kórházba került, megműtötték, és már nem ébredt fel. Annyira váratlan volt a dolog, h senkitől nem búcsúzott el. A halála napján a kisebbik lányom mta, h Mama itt van nálunk, nem fél Tőle, de szeretne velem aludni. Az akkor 8,5 hónapos fiam, aki még kiságyban aludt, egyszerűen nem volt hajlandó elaludni. Azt mondta a lányom, h Mama a kicsi ágyánál van, és nem tudja Zsombi, h mit akar tőle Mama. Magunkhoz vettük a kisfiút is, úgy aludtunk 3 éjszaka. A 3 nap után a lányom mondta, h mostmár nincs itt Mama, és visszaköltözött aludni az ágyába. A kicsi maradt Velem. pár hét múlva a kisfiam egyre jobban nézte a mennyezetet, folyamatosan mutogatott, és "beszélt" valakihez. Integetett Neki, a cumiját megmutatta, a játékait nyújtotta oda. Egy ideig azt hittük, h az eddigi "valaki" van nálunk, de a gyerek "mondott valamit" és nézett ránk. Egyszer aztán a kisebbik lányomnak esett le a dolog, és megkérdezte h Mama van itt? Erre Zsombi vigyorgott és bólogatott. Újabb pár hónap telt el, semmi különös nem történt. Aztán a kicsi fiam egyik éjszaka azt "mondta", h bánta Őt egy bácsi, fél tőle, jött Mama, megverte a bácsit, de az nem megy el. Beszélni még nem tudott, de teljesen érthető volt a mozdulatokból, szótöredékekből, h mit magyaráz. Ez kb fél éve így megy, akkor voltam kötésoldáson, jobb lett a helyzet, de most újra szinte minden éjszaka felriad, szétnéz a szobában és látom a szemén, h fél. Olyankor szépen megkérjük a rossz bácsit, h menjen el, ez általában bejön. Sokszor kéri Zsombi, h gyújtsak gyertyát, azt mondja, az elviszi a rosszat. Imádja nézegetni magát a tükörben, de minden éjszaka letakarom a tükröt, h ne jöjjön át senki.

Mamát azóta is folyamatosan emlegeti, ha kap valami újat rögtön mutatja Neki, Mamát is megkínáljuk, ha eszik a gyerek...

Az éjszakai látogatótól viszont szívesen megszabadulnék, mert nagyon rossz látni a félelmet a kisfiam szemében.

Tudom, h sokaknak hihetetlenül hangzik amit leírtam, magam is azt gondolom, h kétkedve hallgatnám, olvasnám, ha más írna ilyeneket.

1414. Miszti3
2010. nov. 18. 07:56
Táltos Magyar András az, aki gyakorlott tanítómestere ennek a területnek, benne tévedhetetlenül megbízhatsz, bizonyosan meg tudja oldani ezt a problémát. (Elérhetősége XIV. ker. Tábornok u., taltos7.hu)
1413. metatron2102 (válaszként erre: 1412. - Miszti3)
2010. nov. 18. 03:13
Semmi gyógyszert nem használok.Ma voltam egy mágusnál és megidézte és kiderült ,hogy azt hiszi rólam ,hogy apám vagyok, és hiába lett mondva neki h én nem az vagyok: válasza az volt ,hogy hazudsz és meg foglak ölni. Elküldeni nem tudja és most keresek egy tapasztalt embert aki eltudja küldeni. Magamnak se családnak nem akarok problémát.
1412. Miszti3 (válaszként erre: 1405. - Metatron2102)
2010. nov. 17. 13:45

Ha mégsem hallucináltad, akkor ezt ajnlom:


Amikor csak teheted, esténként gyújts egy fehér gyertyát, és mond el akár magadban, de jobb fennhangon, hogy: „Krisztus nevében, a gyertya tisztító tüze és lángja által megkérlek szellem, bárki is vagy, aki éjszakánként hangosan morogva bántani akarsz, hogy menj a saját helyedre! Hagyj engem békén, barátsággal maradok irántad, és kérlek, hogy barátsággal távozz tőlem." - Nem kell így szóról szóra, csak ilyesmi legyen, akár saját szavaiddal is jó. (De legyen udvarias, és határozottan felszólító.)

1411. Miszti3 (válaszként erre: 1405. - Metatron2102)
2010. nov. 17. 13:30

Bárki, bárkinek szabadon árthat, ártatlanul is, mert szabad akarat van itt a Földön. Ez azt jelenti, hogy bármit megtehetsz, és Veled is megtehetnek. Akár meg is ölhetnek. :-(((

Isten nem avatkozik bele abba, -és nem határozza meg- hogy ki-mire használhatja a szabad akaratát. Mindenkinek saját lelkiismeretére van bízva, és maga viseli tetteinek a következményeit.


Nem használsz semmilyen hallucináló szert? Számomra elég valószerütlennek tűnik a leírásod.

1410. metatron2102 (válaszként erre: 1408. - 274c9996b8)
2010. nov. 16. 20:47

rendben köszi olvasok,ima az segitett de már több napja ez van és csak ideiglenesen segit.kritikus pont tegnap volt.

remélem zsoltár hosszabb ideig segit nem 1-2 órára. Kira az ezo tv böl segitett,hogy füstölö meg fehér gyertya távol tartja.ma kiprobálom.

és emlitette hogy nem démon hanem gonosz szellem...

2010. nov. 16. 14:17

Nem árt vigyázni a kamu médiumokkal...sajnos sok van belőlük... De egy hozzáértő biztosan tud segíteni.


Az Arkangyalok is segítenek, de azt kérni kell mert tisztelik a szabad akaratot...

1408. 274c9996b8 (válaszként erre: 1405. - Metatron2102)
2010. nov. 16. 13:58
Keress egy jo ördöguzö mediumot aki megtisztitja a környezetedet ! A bibliaban van egy csomo zsoltar , keresd ki azt ami szamodra ebben a helyzetben a legmegfelelöbb..... mert az is segit ha ilyen szituban zsoltart olvasol , mivel szent iras...
1407. metatron2102 (válaszként erre: 1406. - Mamma2)
2010. nov. 16. 13:27
választ vártam nem a hitetlenségedet. mivel lehet távoltartani!?. hmm
1406. mamma2 (válaszként erre: 1405. - Metatron2102)
2010. nov. 16. 12:21
Egyetemista létedre nagy a sötétség..hmmm
2010. nov. 16. 09:58

Sziasztok.

Sose idéztem szellemet de múlt éjszaka megtámadott egy és fojtogatot 2 óra 40körül és morgást is hallotam. a morgás emberi morgás volt.

utánna 4kor aludtam el de 5 .30kor már a lábamat akarta huzni meg lenyomot az ágyhoz ,hogy ne tudjak mozdulni,mindkét alkalommal ima segitett. nem tudtam mit tegyek ,mivel egyedül élek mert tanulok egyetemen. És arra jutottam,hogy felhivom az ezo tv-t és ott feltettem az a kérdést ,hogy mi történt velem fél orával ezelött. Azt válaszolta ,hogy van egy negativ szellem aki irigy a családomra és kb 5éven belül halt meg. És azért bánt mert hasonlítok az egyik szülömre de azt nem tudta megmondani melyikre. én válaszoltam ,hogy apámra hasonlitok.


kérdezném ,hogy mivel tudnám távol tartani a szellemet. ok nélkül bánt apám miatt.( amugy is sok haragosa van apámnak.....sajnos.) de isten engedi ezt,hogy ártatlanul bántson egy gonosz szellem?

1404. Ailen Zia
2010. okt. 21. 22:54

Jó estét!

Mi kanalaztunk és tényleg igaz, kiesett a kanál! Pedig úgy volt becsavarva, hogy nem eshetett volna ki normál esetben. Én mindig is hittem az ilyen dolgokban, a mi házunkban is szoktak lenni jelenségek. Bár mostanában már kevesebbszer.

Nekem olyan is volt, hogy hallottam két embert, egy nőt és egy férfit beszélgetni a szobában apámnál. Aztán átjöttek hozzám is később, mikor lefeküdtem. Aztán 1-2 éve megint hallottam a házban embereket beszélni, nagyon sokat és nem tudtam kivenni, hogy mit mondtak. A legfrissebb, amikor félig aludtam félig ébren voltam, a fülem mellet hidegséget éreztem és valaki azt suttogta, hogy "segíts".

A nagyanyám nemrég mesélt nekem a fiatalságáról és szóba került a kastély, amire azt mondták neki, hogy szellemek vannak benne. A kastély helyén most iskola van, de a furcsa, hogy nagyanyám ezt csak most mondta, de mi már évekkel ezelőtt amikor egyik nap hajnalban a sulinál voltunk, valaki erőteljesen dörömbölt odabentről és ez nem csak akkor esett meg. 2 hete egyik barátommal megint ott voltunk a suli előtt este és megint dörömbölt valaki az ajtón, pedig akkor már az iskola üres volt! Meg az ajtón már nálunk is kopogtak, az ajtó felső részén, 3at, tisztán hallottuk testvéremmel. Ki is mentem, de senki sem volt ott, a kutya pedig nem kopoghatott az ajtón, ráadásul a kapu csukva is volt... De ezen kívül nagyon sok jelenség volt még.

1403. godlike
2010. okt. 21. 22:20

Sziasztok!

Nekem is van egy problémám ami nagyon zavaró.

Egyszer kb:fél éve feküdtem az ágyamban és tök nyugodt voltam egyszercsak lezsibbadt mindenem mozogni beszélni nem tudtam és hallottam egy szép női hangot hozzám beszélni sajnos amit mondott nem értettem meg csak annyit tudok hogy valamilyen latin mondás lehetett mert nagyon hasonlított a latinhoz és rímelt. a dolog után kb 10 mpvel már tudtam kiabálni ezért meg is tettem. Aznap végig a hideg rázott és szabadulni se tudtam az emléktől. Ez elmúlt és mikor már teljesen megfeledkeztem róla tegnapelőtt ugyanez történt meg velem annyi különbséggel hogy férfi hangot hallottam. ugyanaz volt mint előzőleg. És utána megint hidegrázásom volt egész nap lázam mégsem és beteg se voltam/vagyok.

ha valaki tud ilyesmiről valamit annak a segítségére számítok.

És még annyit hogy a férfihang előtti estén szellemet idéztünk sikertelenül. másnap reggel történt ez. A női hangos esetben viszont szó se volt szellemidézésről akkor azt még ki se próbáltam.

Na várom segítségeteket mert nem akarom ezt többször átélni mert nagyon rossz.

1402. Miszti3 (válaszként erre: 1399. - 3df42ed029)
2010. szept. 23. 08:25

Olvassa el a naplóm 24. hozzászolását, szerintem az segíthet.

Hogy valóban van-e rajta megtapadás, azt senzibillel meg tudom állapítani, de csak személyesen.

A 9. hozzászólásomban leírtam, hogy kiknek különösen veszélyes ilyen szertartáson résztvenniük. Ha az ismerősöd nem tartozik ezekbe a kategóriákba, akkor nagyon-nagyon minimális az esélye egy tényleges megszállásnak, és ha ez meg is történt, könnyűszerrel elküldhető.

Ha a kategóriába tartozik (gyengeelméjű, idegrendszerű, szenvedélybeteg, betegségtől legyengült szervezetű, gonosz lelkületű, stb.), akkor több komolyabb beavatkozásra is szükség lehet, ehhez megfelelő szakembert tudok ajánlani.

Üdv. Miszti

1401. mandala100 (válaszként erre: 1400. - 3df42ed029)
2010. aug. 8. 20:02

Szia !


Írtam neked!

2010. aug. 5. 14:35

HA VALAKI TUD SEGITENI AZ IRJON LEGYEN SZIVES:

look4istvan@gmail.com

KOSZONOM

2010. aug. 5. 14:33

Egy ismerosom reszt vett szamos alkalommal idezesen, a kis haromlabu irotablas modszerrel. A dolog mukodott, a kert informaciok atjottek. A haromlabu irotabla szavakat es mondatokat is leirt, akar idegen nyelven is vagy a kerdezotol ellentetes iranyban. Tehat bizonyos hogy mukodik a modszer.

Viszont az ismerosom meg van ijedve, fel hogy a megidezett szellemek rakapcsolodtak az aurajara es befolyasolni akarjak ot illetve kornyezetet, netan rossz dolgok tortennek vele illetve szeretteivel.

A KERDESEM: ISMER VALAKI OLYAN SZEMELYT AKI LE TUDNA VENNI AZ AURAROL A RATAPADT ES AZ ENERGIAT ELSZIVO, ESETLEG ARTO SZELLEMEKET? MI LENNE A MEGOLDAS?

1398. bakoslevi
2010. jún. 9. 16:16
de
1397. bakoslevi (válaszként erre: 1398. - Liza52)
2010. jún. 9. 16:16
de.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook