Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szellemes szellemek 🎃👻 fórum

Szellemes szellemek 🎃👻 (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
82. Törpilla (válaszként erre: 81. - Amaunet)
2019. nov. 2. 10:33
Úgy tűnik nem nagyon hiszel ezekben a dolgokban. Elárulod miben hiszel?
81. Amaunet (válaszként erre: 80. - Törpilla)
2019. nov. 2. 10:12
Mert ha elsőre azt mondaná, hogy probléma megoldva, akkor elesne a további bevételétől.
80. Törpilla (válaszként erre: 77. - Perla del Mar)
2019. nov. 2. 07:26

Nővérem is ezt mondta. De miért csak 5 van? Ő egy szerelem végett ment el és kiderült előző életében férfi volt és jó barátja volt az akivel mostani életében küzd és pedig nem kellene mert nem ez a küldetése.

Engem is hívott menjek el egy ilyenre nem tudom. Én tartok tőle olyan derülne ki rólam ami nekem nem túl jó lenne.

79. Perla del Mar (válaszként erre: 78. - Havanesekutyus)
2019. nov. 2. 02:23
Igen! Egy szőke nő voltam, arzénnal lettem öngyilkos abban az életben. Kikerestem a neten utána, hogy hogyan hal meg az ember az arzéntól. Először kezdtem lelombozódni, mert először csak hasmenés ilyeneket találtam, amikor a csapvízbe kerül. Aztàn az élettani hatásoknál megtaláltam azt amit láttam! Ez volt az egyik ami teljesen meggyőzőtt. A másik pedig az, hogy én a megrögzött vegetáriánus lelkiismeretfurdalás nélkül ettem a nyúlat.
78. havanesekutyus (válaszként erre: 77. - Perla del Mar)
2019. nov. 1. 21:47
És mi volt ezen az utazáson? Valóban láttál valamit?
77. Perla del Mar (válaszként erre: 41. - Napsugár8)
2019. nov. 1. 21:45
Több leszületés van, ez biztos! Ha mész utazásra akkor is 1 problémára legalább 5 kell, hogy feloldódjon a karma. Sőt az első 5 utazás nem is lehet irányított! Én csak egyszer voltam sajnos, de a barátnőm többször , 5 nél több életét látta már.
76. Törpilla (válaszként erre: 75. - 8d00a82c06)
2019. nov. 1. 16:20
Remek 😀👻
75. 8d00a82c06 (válaszként erre: 74. - Törpilla)
2019. nov. 1. 15:34
Felesleges félned! Ha arra gondolsz akkor olyan hangokat is hallani fogsz ami nincs.
74. Törpilla (válaszként erre: 69. - Dd41cc22f1)
2019. nov. 1. 13:27
Lehet amúgy ez igen, hogy figyelmeztet. Nekem az volt morbid, hogy arra ébredtem nagyon hangos a tv és másik csatornán van. Reggel le is szidtam férjem ő közölte nem volt fenn este ő bizony ártatlan. Mondjuk mi már ezt meg tárgyaltuk hogy tuti lakik velünk valaki. Ez így oké csak mi lesz velem ha pár estét egyedül kell majd aludnom mert el megy vidékre melózni? Szerintem romon leszek.
2019. nov. 1. 13:24

Ezt pont ma hallottam Nővérem mondta. Én nem értek hozzá 😀 biztosan erős lelkű vagy azért nem mennek veled/ veletek. Aposomnak azért mánia az este, mert a temető akkor szép.

Én egyszer voltam este doszt elég volt én félős vagyok.

Ha én egyszer szellem leszek tuti jó fej leszek és segíteni fogok. Viszont mekkora morbid lesz hogy akkor fog kiderülni ezek mindent látnak azt is amikor fürdik az ember és a stb. Ha ebbe úgy bele gondolok most is kissé vicces morbid. Mondjuk senki nem kéri őket legyenek jelen ezeknél az eseményeknél. 😀😉

72. Gretaa
2019. nov. 1. 13:16
👻🤪👻
71. 8d00a82c06 (válaszként erre: 68. - Törpilla)
2019. nov. 1. 13:15

Soha nem hallottam hogy húgyuti fertőzés jelezné , hogy hazavittünk valakit.

Rám tapadnak, mint légy a papírra, de húgyuti fertőzés sosem kísérte.

70. dd41cc22f1 (válaszként erre: 68. - Törpilla)
2019. nov. 1. 13:15
Én az elmúlt évek során mindig sötétbe mentem ki a temetőbe. Nem azért, mert azt akartam bebizonyítani milyen bátor vagyok, hanem jóval prózaibb okok miatt. Napközben lehetetlen volt parkolni a temetőbe. De soha nem vittem haza még semmit és senkit.
69. dd41cc22f1 (válaszként erre: 67. - 8d00a82c06)
2019. nov. 1. 13:11
Nem szellemes, de érdekes sztori. Általában mindig úgy aludtam ifjabb koromban, hogy lekapcsoltam a konvektort teljesen alapra, hogy csak az őrláng égjen. Késő este volt már mikor kikapcsoltam a tv-t, hogy aludjak. Már félálomban voltam, mikor nagyapám hangját hallottam, amint a keresztnevemen szólít, és annyit mondott még, hogy a konvektor. Felébredtem, az ajtó irányába fordultam, ám ott senki nem volt. Ránéztem a konvektorra és láttam, hogy azon az este elfelejtettem alapra venni, mielőtt lefeküdtem.
2019. nov. 1. 13:06

Nekem akit említettem elején takarítónő mondta 100-as boltba dolgozott és ott halt meg az épület tuljadonosa x évvel ezelőtt. Egészen addig nem hitte el a mende mondákat amíg nem mosott fel egyik este és egy nagyon nehéz vagy liszt vagy cukor szépen le fordult a polcról és eséssel sem fakadt volna szét, de szét fakadt. Nem szólt kettőt sem..fel takarították és másnap be mentek fel mondani. Mesélt olyat kint Londonban béreltek az ismerősei és apuka lent anyuka haza jön mondja a fiú otthon van már? Mondja apuka biztos mert ajtó csapodás volt meg recseget a lépcső biztos rossz napja volt nem zavarta. Anyuka ment fel le hívni enni a gyereket aki érdekes nem volt otthon még.. Pár hét elteltével ültek lent enni és mindez megismétli magát. Még aznap fel mondták az albérletet habár állítólag Londonban rengeteg szellem van.

Nekem most hogy gyógyszert szedek de biztosan álmodtam volt olyan mintha valaki mondta volna Haho.. Én fel ijedtem és rá jöttem ki kell mennem hajnalba pisilni. Most vagy ez belső hang hogy be ne pisiljak vénségemre vagy valóban lakik velünk valaki aki biztosan jó szándékú.

Más: Azt halottam este aki ki megy a temetőbe és gyenge lelkű az haza vihet magával egy szellemet. Ez pedig úgy derül ki hogy rövid időn belül hugyuti fertőzések jelentkeznek nála.

Nos én nem megyek ma már sehová és remélem férjem sem hoz magával senkit sem mert ők még eztán mennek ki.

67. 8d00a82c06 (válaszként erre: 65. - Dd41cc22f1)
2019. nov. 1. 12:58
Ilyen előfordul. Én is álmodtam már, hogy egy gyerek szólongat , aztán kiderült hogy a saját lányom ébresztget.
66. 8d00a82c06 (válaszként erre: 64. - Lávli)
2019. nov. 1. 12:57

De nem ám!

Lehet még vele is fura dolog!😁

65. dd41cc22f1 (válaszként erre: 63. - 8d00a82c06)
2019. nov. 1. 12:55

Én pár napja azt álmodtam, hogy költözök abból a lépcsőházból, amiről már korábban írtam. Cipeltem valamit a kezembe, és hallottam hogy valaki jön mögöttem és fúj egy trombitát. Minél közelebb ért hozzám ez a személy, annál hangosabb lett a trombitaszó. Aztán felébredtem és rájöttem, hogy az álom félig összemosódott a valósággal.

Nyitott ablaknál aludtunk és hajnalban valamilyen nagyobb jármű ment az ablakunk előtt az úton. Feltehetőleg egy olyan, ami az út tisztítását végezte. Ahogy közeledett az épületünk felé úgy lett egyre erősebb a zúgása és én ezt éltem meg trombitaszóként.

64. Lávli (válaszként erre: 63. - 8d00a82c06)
2019. nov. 1. 12:49

Én se hinném. :)

Nem vagyok én hülye 😀

63. 8d00a82c06 (válaszként erre: 62. - Lávli)
2019. nov. 1. 12:45

Nem hinném hogy csak fantázia lett volna!

Megmagyarázni ugyan nem tudom, de hogy nem fantázia volt az biztos!

62. Lávli (válaszként erre: 60. - Lávli)
2019. nov. 1. 12:42

És igen, félelmetes volt, hogy a kutya nem jelzett egyik alkalommal sem!

A férjem azt mondta, hogy ez azért történt, mert csak fantáziáltam az egészet 😳😅

61. 8d00a82c06 (válaszként erre: 60. - Lávli)
2019. nov. 1. 12:40
Nem csodálom! Minden jóérzésű emberben megállna az ütő!
60. Lávli (válaszként erre: 59. - 8d00a82c06)
2019. nov. 1. 12:36
Bevallom, hogy féltem közben, mégis csak valami jelzés volt "valakitől" és az otthonomban történt.
59. 8d00a82c06 (válaszként erre: 57. - Lávli)
2019. nov. 1. 12:32

Érdekes, hogy a kutya nem jelzett! 😲

De szerencse, hogy sikerült elküldeni.

58. Lávli
2019. nov. 1. 12:31

Egyébként ősidők óta íratlan szabály, és minden egészségügyi dolgozónak megtanítják, vagy ha nem, akkor megtanulja a kollégáitól, hogy halálesetkor ablakot kell nyitni, akár csak résnyire is.

(Csak vizsgán nem szabad erről beszélni 😁)

57. Lávli
2019. nov. 1. 12:25

Ez a kopogás velem is megtörtént.

Egyszer régen olyan lakásba költöztünk, ahol egy idős néni élt, aki eltartási szerződést kötött a későbbi tulajjal, majd hirtelen meghalt.

Beköltözés után pár nappal, ejjel arra ébredtem, hogy erőteljes kopogást hallottam.

Érzékeltem, hogy nem a bejárati ajtótól jött a kopogás, hanem inkább az előszobai beépített szekrény felől, és a kutya sem moccant meg, holott máskor már arra ugrott, ha csak elment valaki az ajtó előtt.

Másnap éjszaka újra megismétlődött a kopogás.

Ugyan onnan jött a hang, és a kutya újra nem mozdult.

Akkor hangosan azt kértem, hogy ne jöjjön többet, mi nem tehetünk a haláláról.

Szerencsére a család többi tagja nem hallott semmit, se a kopogást, se engem.

Nem jött többet.

👻

56. 8d00a82c06 (válaszként erre: 54. - Dd41cc22f1)
2019. nov. 1. 11:54

Gondolod??

Évekig porta szolgálaton voltam, majd áthelyeztek egy épülő gyár portájára.

Telefonos kapcsolatban voltam a szomszédos portákkal.

Mikor az első éjszakás szolim volt átszóltak hogy éjfél környékén ne carjam össze magam.

Mivel minden portán egyszemélyes szolgálat volt éjjel, senki nem hagyhatta el a portáját.

Hol éjfél előtt hol utána a hátsó ablakon 3 kopogás volt.

Többször kimentem, sehol senki. Körbehívtam a többieket, telefont mindenki fel vette, tehát a helyükön voltak.

Többi éjszakás is említette mikor mentem váltani.

Állítólag évekkel ezelőtt éjszakás műszakban ott halt meg egy őr a portán.

55. dd41cc22f1 (válaszként erre: 53. - 8d00a82c06)
2019. nov. 1. 11:44

Nekem nagyszüleim mondták, mert én már nem emlékeztem rá.

Unokaöcsém pedig a szobában látott többször egy szürkés-fehér rókát. :))

2019. nov. 1. 11:43

Már felnőtt voltam, éjszakára mentem dolgozni. Egyedül ültem a kétemeletes épületben, egy irodában. Az éjszaka közepén azt hallottam, mintha a közvetlen felettem lévő irodában valaki páros lábbal elkezdett volna ugrálni. Tudtam nincsen senki az irodában, mert a kulcs a szekrénybe volt felakasztva. A kolléganő, pedig, akié az iroda volt, csak másnap reggel jött dolgozni. Mikor bejöttek a kollégáim éjszaka, pihenőt tartani megnéztem velük az irodát, de semmi rendelleneset nem találtunk.

Egy kollégát finoman megkérdeztem, hogy mikor ő éjszakás nem szokott-e hallani érdekes dolgokat. Féltem majd kinevet, de azt mondta, hogy ő egy alkalommal azt hallotta, mintha valaki nyomtatna, vagy fénymásolna. Kiment az irodából a folyosóra, mert azt gondolta bejöttek valami miatt a kollégái, de akkor sem volt senki az épületben.

Egy másik kolléga, aki szintén azt a munkát végezte, akkoriban mint én, mondta, hogy korábban, az épület felújítása előtt, olyan is történt, hogy behívta őket az éjszakai ügyeletes. Mikor beérkeztek, az aki behívta őket, a borzongástól könnyes szemmel és a karján álló szőrszálakkal mondta, hogy jár valaki az épületben, mert csörög zörög a felső emeleten minden. Átnéztek akkor is minden irodát, de nem találtak semmi olyant, ami ilyenfajta riadalomra okot adott volna.


Én ezeket a dolgokat az éjszaka misztikumának tudom be, akkor mikor minden zaj a csendben felerősödik.

53. 8d00a82c06 (válaszként erre: 52. - Dd41cc22f1)
2019. nov. 1. 11:34

Soha nem is említetted ezeket a dolgokat otthon??

Én elmondtam anyunak a kalapost, de hitt nekem.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook