Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Széles vádlira hol lehet dupla szárvastagságú terdig érő női csizmát kapni? fórum

Széles vádlira hol lehet dupla szárvastagságú terdig érő női csizmát kapni? (tudásbázis kérdés)

1 2
2013. nov. 23. 21:48
Ilyet szeretnék én is találni végre, de mindenhol csalódás ér.
2008. nov. 6. 16:09

Sziasztok!


Én is hasonló problémával küszködtem, egy harisnya száru csizmán sem jött fel a cipzár, de ennek már vége. Nem azért mert kissebb lett a vádlim hanem mert másképp veszem fel a csizmát. Megpróbálom elég érthetően leírni. Szóval akkor kezdjük. Miután beledugtad a lábadat a csizmába és elkezded fel húzni a cipzárt ameddig sikerül, és utánna lejjebb tolod a szárát és így tovább tudod cipzározni. Ezt addig csináld míg nem sikerül teljesen. Ha kész egyszerüen húz fel a csizma szárát a lábadra. A harisnya szár tágul, de azért vigyázni kell ezzel a megoldással mert nem tágul a végtelesnégig. Próbálkozni lehet,de csak észszerüen. Nekem segített ez a megoldás. Remélem sikerült segítenem Nektek.

2008. márc. 8. 08:56
Miskolcon nincs ilyen csizma.(
36. Icus (válaszként erre: 35. - Cszsuka)
2008. márc. 7. 05:15
Ige én is örültem ennek a verziónak. Csak egy szépséghibája van a dolognak. A lábfejét nem növelték a csizmának, egyszerűen féluton elakad a lábam:(
2008. márc. 6. 20:40
Mostanában divat, hogy fűzős is és cipzáros is egyszerre a csizma. Nekem pont ezért szimpatikus, mert be lehet állítani a lábvastagsághoz és utána lehet használni a cipzárt. Még a Wink-nél is lehet kapni, nemcsak a drágább helyeken.
34. zezsua
2008. jan. 5. 22:41
én is szenvedek hasonlókban,de aki keres talál.Nekünk kezel van Debrecen és ott azért van kinálat.
33. horarien (válaszként erre: 27. - Tina68)
2008. jan. 3. 20:40
Miután én is hasonló problémákkal küszködök, így kiváncsi lennék, hogy Kecskeméten te hol találtad ezt a cipőboltot :-))! Nekem vhogy ez nem jött össze eddig, gondolom, rossz helyen keresgéltem :-)!! Előre is hálásan köszönöm az információt!!!
32. Henie (válaszként erre: 31. - Napfenyvirag)
2008. jan. 3. 08:45

ismeros erzes...:D

de ami nyugtat, hogy ha meglatom egy olyan csajon ugyanazt a csizmat, aki ossze tudta huzni, arrol meg majd leesik es ugy lotyog es mar nem is tetszik..:D

2007. dec. 30. 10:07
Döhöngök. Jó lenne a méret, tettszik is, az ára is jó és a zippzárt nem tudom felhúzni.
30. Icus (válaszként erre: 25. - Tina68)
2007. nov. 15. 09:02
én most voltam, csizmát nem is találtam magamra. valószínű nem is egy az izlésünk. Egy ilyen weskós fazónút próbáltam, féllébszárig ért, de olyan idétlenül állt rajtam, hogy csuda!:((
2007. nov. 15. 08:25
RENO
2007. okt. 30. 21:38
Horgászboltban
27. tina68
2007. okt. 24. 06:37
:-)
26. Henie (válaszként erre: 25. - Tina68)
2007. okt. 24. 05:44
Gratu!!:)))
25. tina68
2007. okt. 23. 21:02

Képzeljétek a Deichmannban találtam, a széles vádlimra csizmát:-)

Olyan weskós jellegű, bőr, fekete, állítható az oldala, mert 3 csat fogja össze a toldást. A márkája Janet D. az ára 15900 Ft. Nagyon puha a bőr, olyan mint a vaj:-D

Nem térdig érő egészen, de 7/8-os nadrággal és szoknyával is hordható!!

Ha kell valakinek a cikkszáma írjatok, és a kasszánál, rá tudnak keresni a boltban, és ha ott nincs megmondják melyik üzletben található!!

24. cukilany (válaszként erre: 21. - 6e423ffabc)
2007. okt. 16. 18:48

Biztos annyiért is van, én csak leárazáskor veszek ruhát cipőt, annyira nem érdekel, hogy tavalyi modell lesz és nem idei divat, úgy viszont egész barátságos az ára.


Én is csak bőrt veszek, sőt kívül-belül bőr legyen, mert nagyon izzados a lábam és bebüdösödik a cipő ha műszálas belül, meg a műbőr látszik h az, nem szép sztem.


Most hétévégén voltam Premier Outletben, ott nagyon sok cipőbolt van, érdemes ott is megnézni, hátha...

2007. okt. 16. 16:45
...tina68ra gondoltam,bőrcsizmailag és bőszen helyeselve bocs:)))))
22. 6e423ffabc (válaszként erre: 17. - Cukilany)
2007. okt. 16. 16:44
...őtet is megnézem, köszi...és csak, és kizárólag bőrben, ahogy előttem szóló is teszi:))))
21. 6e423ffabc (válaszként erre: 16. - Cukilany)
2007. okt. 16. 16:41
..remek, köszi s tippeket, mindenem Budapesten szerzem be, a Mammut a kedvenc lelőhelyem:))De valamiért úgy ugrik be, hogy a, cipők-csizmák úgy 80-90 körül indulnak...emlékeim szerint néztem már náluk cipőt hasonló áron:(((
20. Henie (válaszként erre: 19. - Tina68)
2007. okt. 16. 16:37

Jaj, nem bantasbol akartam irni..

Egyebkent a suly es a tusarok osszefuggesere annyit szeretnek mondani, hogy en sem vagyok egy nadszall, sot.. rendesen 100 folott, de ha nem a total tuvekony sarkosat veszi fel az ember akkor nincs vele semmi bajom.. Sose tort meg ki a sarka.. pedig 120 kg-t elbirni egy tusaroknak azert kellemes lehet szegeny ciponek...

19. tina68 (válaszként erre: 18. - Henie)
2007. okt. 16. 15:48

Tudod, ebben a korban az ember lánya már az ésszerűségre megy. Ezt a fajta csizmát már hosszú évek óta keresem, mert az én vádlim erőssen széles. Lásd a képeimet, és ábrándozz el rajta:-)

A súlyomhoz a tűsarkú sem nagyon passzol:-( De azért még én is elsőnek az általad említett üzletláncban keresek mindig:-) Hátha.....

18. Henie
2007. okt. 16. 15:41

Ja hat akkor nem csak egyszeru igenyek vannak itt!:)) En annyira megorultem, hogy a Deichmanos csizmak jok ram, hogy nem nagyon foglalkoztam azzal hogy mubor vagy bor.. Ugyis kimegy a divatbol meg elhordom a sarkat is az elejerol nem is beszelve..

Jah es egyebkent itt a deichmanba volt egyszer egy olyan elmenyem, ami mai napig nagyon tetszett.. Szoval mindenaron szerettem volna hofeher, tusarku, csini csizmat, de persze a vadlim miatt sehol se volt megfelelo.. es ebbe a boltba bementem es egy szoke cicababa eppen probalta azt az alom csizmat, amit kineztem es nagyon gazul allt rajta, mert annyira vekony volt a vadlija, hogy szinte csonakazott benne a laba!! En meg lazan felvettem es setalgattam a tukor elott.. Azota is imadom!!:)))

2007. okt. 16. 13:01
Amúgy van olyan Mexx csizmám is (tavaly vettem), ami bőr és a szára állítható, van rajta tépőzár, tök dizájnos.
16. cukilany (válaszként erre: 9. - 6e423ffabc)
2007. okt. 16. 12:57
Mammut, West End, Mom Park. Ezekben biztos, vidéken nem tudom sajnos...
15. tina68 (válaszként erre: 13. - Erika25)
2007. okt. 16. 09:19
A dupla szárvastagság azt jelenti, hogy az adott mérethez egy adott szár lenne jó, de ezt a méretet megkétszerezik, és ezért a dupla jelző!! Arra amit én néztem XL volt írva, és az eladó is mondta, hogy dupla:-)
14. tina68 (válaszként erre: 10. - Henie)
2007. okt. 16. 09:18

A Deichmann próbáltam már, hiszen ott dolgoztam 2 évig:-)) Ott keresem elsősorban, de bőrben még nincs olyan ami jó lenne:-((

Bőrt szeretnék, és nem baj ha 20 körül van, ha jó, mert nem egy évre akarnám venni, és nem is mindennapos viseletre. A vízállóság csak hab a tortán:-)

2007. okt. 16. 08:04
Nem tudom mi az a dupla szárvastagság, de én a Főniciában vettem egy csizmát, igaz 33e volt, de térdig érő és össze tudom cipzárazni a vádlimon. Évek óta kerestem egy ilyet. Ja, és vízálló és középmagas a sarka és tök szép.
2007. okt. 16. 07:10
a Deichmannban biztos találsz.
11. Zsandrea (válaszként erre: 10. - Henie)
2007. okt. 16. 07:00
Egyetértek én vettem is a Deichmanban egyet ami rájött a vádlimra. Mindamellett 7000,- Ft-be került. Biztos, hogy műbőr, de nagyon jól nézz ki.
10. Henie
2007. okt. 16. 06:14

Sziasztok!

Nekem is eleg vastag a vadlim, kifejezetten ilyen uzletet nem tudok, de a Deichmanba a csizmak 70%-a azert ramjon... Ott probaltatok mar?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook