Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szekszárdi babavárók fórum

Szekszárdi babavárók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
1137. b-zs (válaszként erre: 1136. - Eperlevél)
2010. okt. 6. 10:49

Nem kell izgulni! Nekem is mondta, hogy 3 napig nem lesz, vagyis csak napközben, éjjel lehet rá számítani.

Nem arra kell koncentrálni, mikor nincs, hanem arra, hogy mikor van!!

Énrám rámszállt a világ összes nyugalma, megnyugtatott ő is, meg én is rájöttem arra, hogy még nem kell megszülnöm.

Van két dátumom, ami igazán szimpatikus: 10 éve, hogy megismerkedtünk a férjemmel, így a 2010.10.10. is nagyon tetszene, de a 2010.10.26. meg különösen, mert akkor lesz tényleg 10 éve.

2010. okt. 6. 10:36

Sziasztok!


Hát azt már én is szeretném tudni mikor szülünk, mert már kezd az az érzésem lenni,h. kiselefántom lesz.


B-zs, neked is mondta a doki,h. jövő héten 3 nap nem lesz? Én totál kétségbe estem, kezdek bepánikolni, de el kell hessegetnem az agyamból azt a gondolatot,h. esetleg akkor...Ezért most próbálom meggyőzni a lánykám, aki nem igazán akar hallgatni az anyjára, hogy a héten ki kell bújni, nincs mese.

Teljesen beijedtem,hogy hogy a fenébe szülnék a doki nélkül, amikor annyi hónapon keresztül sokszor végigbeszéltünk mindent a vbac miatt....Annyira készülünk rá, mással nem tudnám végigcsinálni, esetleg a Komáromival.


Úgyhogy ennek örömére végigtakarítom az egész házat, lehetőleg négykézláb. :DDDDD

1135. Mzsuka
2010. okt. 6. 09:27

Sziasztok!


Hogy vagytok?Mikor szülünk?


Most megint 10-12percenként jönnek a fájások,de már volt ilyen. Jó lenne,ha sűrűsödne..

Tegnap vettem homeós bogyókat,hátha segít.

1134. b-zs (válaszként erre: 1122. - Bojsza)
2010. okt. 6. 07:50

Haho!

Beszéltem a szomszéd anyukával, megvan még neki a tesófellépő, szólj, ha érdekel.

1133. eperlevél (válaszként erre: 1130. - Vikibene)
2010. okt. 5. 07:53

megvagyok köszi, szedem a gyógyszert és bízom a mielőbbi gyógyulásban:)


és olyan jóóóóót aludtam amire hónapok óta nem volt példa, és ez most boldoggá tesz:DDD

1132. eperlevél (válaszként erre: 1131. - Berhukri)
2010. okt. 5. 07:51
:DD
1131. berhukri (válaszként erre: 1130. - Vikibene)
2010. okt. 4. 19:46

Tudja:)))

Már megbeszéltük,ha szülök, őt is viszem:DDD

1130. vikibene
2010. okt. 4. 19:21
Eperlevél mizújs van veletek? Berhukrinál már izgalmak vannak!
1129. eperlevél (válaszként erre: 1128. - Berhukri)
2010. okt. 2. 17:53
hú basszus, próbálom....
1128. berhukri (válaszként erre: 1127. - Eperlevél)
2010. okt. 2. 09:57
Gyógyulj meg, így hogy szülünk?Már csak egy hetünk van!!!Próbálj ki minden népi praktikát!
2010. okt. 2. 08:55
Hihetetlen, még be is náthásodtam.....most értem el a végponthoz....
1126. b-zs (válaszként erre: 1119. - Eperlevél)
2010. okt. 1. 13:47

Annál jobb dolog, mint nagy pocakkal köhögni és náthásnak lenni, nincs is..

A háziorvos nem írt valami gyógyszert? 36. hetesen én is jártam így, de szedhettem valami gyógyszertári köptetőt, az sokat segített.

Jobbulást! Remélem mihamarabb rendbe jössz!

1125. b-zs (válaszként erre: 1122. - Bojsza)
2010. okt. 1. 13:42

Mihelyt látom, megkérdezem meg van-e még neki!


Az én gyerekeim is túl aktívak, de ilyenek a gyerekek. Más szellemben vannak nevelve, de a mai világban ez kell, ne is álljanak be a sorba. Az oviban is jelentkezik ebből adódóan a gond, mert én már rájöttem, azokat a gyerekeket, akikkel otthon sokat foglalkoznak, azokat nem szeretik az óvónők, mert ezek a gyerekek igénylik, hogy az óvodában is foglalkozzanak velük, akikkel meg otthon nem foglalkoznak azok a jó gyerekek, mert azokkal az oviban sem kell..


Mi napjában kétszer járunk sétálni, 11-kor (előtte megfőzök, mosok stb..) majd délután, este felé 5-6 óra magasságában. Muszáj őket lefárasztani, különben nem alszanak, nagy a mozgásigényük.

Nálam az vált be, hogy fáj az anya keze, ezért fogni kell a babakocsit.. Nem egyszerű a két gyerekkel semmi, a séta sem az, de ha mindig ugyanazon az útvonalon mentek, előbb utóbb alakulni fog. Párszor Te is leizzadsz addig.. A fiadnak is még újdonság, hogy tolhatja a babakocsit. A testvérfellépő megoldás lehetne, mert azt a jópár métert, míg leértek a városba gyorsabban meg tudnád tenni.

Jelentkezek mindenképp, hogy meg van-e még.


Gyönyörűek a gyerekek! Szerintem már most is látszik, mennyire hasonlítanak egymásra. Az meg, hogy szereti a picurt a fiad, tagadhatatlan, de fordítva is igaz!

1124. Bojsza (válaszként erre: 1118. - B-zs)
2010. okt. 1. 10:53
Kívánságod számomra parancs! :-)
1123. Bojsza (válaszként erre: 1119. - Eperlevél)
2010. okt. 1. 10:32

Sajnálom, homeopátia?


van vmi front? Hugó csak kézben alszik piciket, tegnap meg egész délelőtt nyomta!

1122. Bojsza
2010. okt. 1. 10:29

Elvileg a babakocsinkon van testvérfellépő, elöl is és hátul is, de szerintem az akkor használható csak, ha már ül a pici. b-zs, légyszíves kérdezd meg a szomszédasszonyt, h megvan-e még neki.

Amúgy az igazi gond az, hogy Levus nemhogy mocorgós, hanem egy kisördög. :-) Szót fogad, de nem egy lerakom a sarokba és ott marad gyerkőc. (Anyósnak ez nem tetszik, de inkább ilyen legyen, mint beteg!)

Egyedül akarja tolni a hugit, löki el a kezem. A "hegy" lábánál lakunk Szekin, úgyhogy egy gyerekkel sem olyan egyszerű a babakocsizás. Kb 20 (Levuval azért több) perc mire leérünk a városba, ahol könnyebb lenne, de vissza is kell érni és a hugi még azért nem annyira kiszámítható szopiügyileg:-)

1121. vikibene
2010. okt. 1. 08:35
ÚGy értem a mocorgosat, hogy mennyire nyugis, mert vannak olyan babik akik nyugodtan tudnak anyu mellett menni, mert ilyen vérmérsékletűek és vannak a mocorgosak, akiknek a sajtkukac a fenekében van, ilyen az én fiam! És most ráadásul a dac is! Na lassan kiselőadást írok!
1120. vikibene (válaszként erre: 1117. - Bojsza)
2010. okt. 1. 08:34
Megmondom őszintén, hogy én is csak mostanában merek egyedül elmenni velük valahova! Eddig inkább segítséggel mentem, de most látom Olcsin, hogy szót fogad és úgy megy ahogy kell. Eddig azért nem mertem velük kettesben menni, mert Olcsi ment mindenfelé! Hogy látod Levust, ő szót fogadna ha szólnál, hogy gyere anya mellett, mennyire mocorgos?
2010. okt. 1. 07:36

Nem akar múlni a köhögésem...:(((


Már annyira elegem van.

1118. b-zs (válaszként erre: 1117. - Bojsza)
2010. okt. 1. 07:26

Nincs testvérfellépőtök?? Mi azzal jártunk sétálni, nagyon bevállt. Ha akart szépen sétált mellettem a lányom (ő is pont 2 éves volt), ha nem akkor fellépett és gurultunk. Ha szükséged lenne egyre szólj, lehet tudok egyet itt a szomszédban, ha meg van még az anyukának, 4.000 Ft körül vette, annyiért szerintem el is adná, mert nem használja. Én rendeztem neki, nekünk is ugyan olyan van, nagyon bevállt. Most vettem tesókocsit használtan 12-ért többet, de ahogy megy a fiam sokat nem fogjuk használni, marad a fellépőzés vele is. Max tavasszal eladom.

Nagyon aranyosak lehetnek így együtt! Egy képet igazán feltehetnél róluk az oldaladra!

1117. Bojsza (válaszként erre: 1116. - B-zs)
2010. szept. 30. 21:25

Jól vagyunk! Volt pár necces óránk, de nem túl vészes. Levus napjában többször odamegy a hugicához és puszilgatja, mondja, hogy szeretem. Tegnap a hátamon cuppogott párat aztán azt mondta: kész is a szopi. :-) Ma is "szopizott" párszor. :-O Egy bajom van: a séta, levegőzés. Van hordozókendőm, de még tanulnom kell a jó megkötést, babakocsival egyedül velük még nem merek elindulni.Levuval rengeteget mentünk, még két nappal a szülés előtt is levittem a játszóra, ezt még valahogy ki kell kísérleteznem, mert nekem is hiányzik. Érdekes ő nagyon elvan, de azért az erkélyes levegőzés nem ugyanaz.

Amúgy nagyon örülök, hogy hugica is velünk van már!

1116. b-zs (válaszként erre: 1111. - Bojsza)
2010. szept. 29. 21:08
Mi újság Nálatok? Hogy vagytok??
1115. eperlevél (válaszként erre: 1114. - B-zs)
2010. szept. 29. 16:17

ez érdekes! :)


nekem a 3 és 5 közötti a kritikus, majd beszámolok! :D


Bercellel nem volt ilyen forgolódós időszakom, mondjuk nem is éjjel született, hát kíváncsi vagyok most mi lesz ezek után

1114. b-zs (válaszként erre: 1113. - Eperlevél)
2010. szept. 29. 16:10

A fiammal is minden éjjel felébredtem és csak forgolódtam 3 és 5 között és 5 előtt, 4:50-kor született meg. Most az éjszaka 0:45 és 3 óra a kritikus..

Egyébként én a két gyerek mellett napközben nehezen pihenek meg és szerintem ezért is vagyok fent éjjel, élvezem a csendet.

1113. eperlevél (válaszként erre: 1112. - B-zs)
2010. szept. 29. 15:49

Minden rendben volt, bár dokibácsival nem sikerült találkozni, mert valami nagy műtéthez kellett bemosakodnia. Utána beszéltem az egyik csajjal, ő várt rá, ha én is ezt teszem még 3-kor sem végzek...


Ez az álmatlanság úgy látom erősen kínozza a kismamikat!:D

1112. b-zs (válaszként erre: 1110. - Eperlevél)
2010. szept. 29. 15:46

Mizu? Minden rendben volt NST-n??

Tegnap "szabadnapos" voltam, anyu szabin volt, elmosogatott stb., lányom oviban, így csak a fiammal voltam délelőtt, kicsit sikerült pihenni (idejét sem tudom, mikor volt utoljára ilyen, és mikor lesz még a közeljövőben), egyébként éjjel 3-óta fent voltam.. Ha nem alszanak, akkor azért nem tudok aludni, ha meg alszanak éjjel, akkor meg azért nem.. No, de sokáig nem tartott a pihenés, mert kemény két nap ovi után ismét gyerekorvosnál voltunk, úgyhogy jövő héten kell visszavinni a nagylányt a dokihoz, így egy hét megint kimarad, nem is tudom, hogy fog beszokni, mire megszületik a Barnus..

Szóval nincs időm megszülni, egyenlőre. Bár keményedések vannak, de nem veszek róluk tudomást.

1111. Bojsza (válaszként erre: 1107. - B-zs)
2010. szept. 29. 07:11

Jól teszed!

Fejeben már én is írom a listát! Sajna van pár tapasztalatom anyósok terén....

Vigyázz magadra!

1110. eperlevél (válaszként erre: 1108. - B-zs)
2010. szept. 28. 09:54

gyorsan végeztél:)


én még ebédet csináltam, a fiam rendezem, fürdök, pakolok, oszt megyek, mert ma busszal kell bemennem sajnos

1109. b-zs (válaszként erre: 1106. - Bojsza)
2010. szept. 28. 09:11
Én is egyszer anyós leszek, de már vezetek egy listát, mit nem fogok mondani és mit nem fogok csinálni..
1108. b-zs (válaszként erre: 1104. - Eperlevél)
2010. szept. 28. 09:09

Doktorbácsi már bent van, lepecsételte a papíromat. Szülni egyenlőre nem fogok.

A vámpírok is jóllaktak ma..

Szerencsémre volt sorszámom a 21-es, de így is várnom kellett 8 után kerültem be, aki meg velem egyszerre ért oda a 60-as számot kapta, szerintem még most is ott ücsörög..

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook