Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szekszárdi babavárók fórum

Szekszárdi babavárók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2010. okt. 7. 20:50
Berhukrinak megvan a kislánya!
2010. okt. 7. 20:47
Elfáradtam ma, a szívem is össze-vissza ver így estére. A stressz ismét azt hiszem. :)
1165. eperlevél (válaszként erre: 1164. - B-zs)
2010. okt. 7. 20:39
Írok. :) Csak már ott tartanánk. Nagyon nehéz már.
1164. b-zs (válaszként erre: 1163. - Eperlevél)
2010. okt. 7. 20:37
Neked is nagyon szorítok! Remélem megindul a szülés! Írjál, mi van Veletek!
2010. okt. 7. 20:33

Szét szakad a medencém. Iszonyúan fáj. A szeméremcsontom is, a keresztcsontom is. Oldalra feküdtem és csillagokat láttam olyan fájdalom nyilallt a szeméremcsontomba.


Egész nap keményedik a hasam, hol fáj hol kevésbé. Már jó lenne ha lenne valami.

1162. eperlevél (válaszként erre: 1161. - B-zs)
2010. okt. 7. 20:31

:O


Na ez azért nem semmi!

1161. b-zs (válaszként erre: 1157. - Eperlevél)
2010. okt. 7. 20:25

Mi jártunk már úgy, hogy csípőficam vizsgálatra odamentünk, időpontra, férjem szabit is vett ki aznapra és közölték, hogy elmarad a vizsgálat, mert nincs orvos, szabin van mindenki, aki meg helyettesítene, annak műtétre kellett mennie..


De jártunk már úgy is, hogy a fiamat elvittük a szemészetre, mert azt hittük bandzsít, ott kiderült nincs semmi baj a szemével, párhuzamos a szemállása, hanem a jobb pupillája tágabb a balnál, így továbbküldtek minket a gyermekneurológiára, de ne ijedjünk meg, mert semmi baja, csak elővigyázatosságból ez egy szokás. A gyermekneurológián a rezidens doktornő a hat hónapos gyermekem közelébe sem jött, mondván, hogy ő nem "ért" egy ekkora gyermekhez. (érdekes hozzáállás..) Erre lehívatott egy gyermekorvost, akinek állítom, hogy gyermeke nem volt, de tapasztalata sem, mert a gyerek szemével voltak elfoglalva, hogy nem látják, hogy tágabb lenne a jobb pupilla a balnál. Mire mondtam neki, hogy ezen már túl vagyunk, ezt már megállapították, kivizsgálásra jöttünk. A gyermekorvos elcsodálkozott, hogy a hat hónapos fiam, miért nem ül?? Mire az asszisztens is csak nagy szemekkel nézett. Hát én közöltem vele, hogy egy hat hónapos gyermeknek még nem kell ülnie. A bizalmam ott szállt el, de már a röhögés határán voltunk a férjemmel, hogy megkérdezte, bárányhimlős a gyerek, mert piros foltok voltak az arcán. Nem, mondom a szúnyog csípte össze a pofiját. No, szóval megvolt a nagy vizsgálat felültette és hasra fektette. Azt mondta sokat legyen hason, hogy erősödjön. "Megnyugtatott", hogy nincs semmi baja, de ha gondoljuk vigyük el koponyaultrahangra, mert azon is csodálkozott, hogy jé még nem nőtt be a kutacsa.. Így kértünk időpontot koponyaultrahangra. Kapaszkodjatok! A védőnő meg azt mondta, hogy nem akar megijeszteni, de lehet daganat van a gyerek fejében, azért tágabb az egyik pupilla a másiknál. Gondolhatjátok, tiszta ideg voltam, míg meg nem vizsgálták! Ultrahangon meg mondta a doktornő, hogy nincs ennek a gyereknek semmi baja, de mivel kicsi a kutacsa a perifériákat nem látja, de szerinte nincs kóros elváltozás rajta. Igazából a gyerekorvos nyugtatott meg, hogy ez csak egy tök természetes asszimmetria, egy gyermek szeme még sokat fejlődik, a szemrostok nem tágulnak egyformán, idővel vagy kinövi, vagy ez lesz a szexepilje!!

1160. b-zs (válaszként erre: 1159. - Eperlevél)
2010. okt. 7. 20:07

Szegény, én annyira tudom őket sajnálni!

Amikor injekciót kap és sír bármelyik gyerekem az is nagyon rossz, de ez a vérvétel, ez sokkal rosszabb. Nálunk is gond volt vérvételnél, hogy nem ülhetett az ölembe, nehogy megnyomja a hasamat, így más fogta le, a férjem meg pont akkor ért oda, mikor mi bementünk, hallotta a nagy sírást, be is jött rögtön, de addigra már levették a vért. Délben nem sokat aludt, felzaklatta nagyon.

1159. eperlevél (válaszként erre: 1158. - Mzsuka)
2010. okt. 7. 15:38
hát sajnáltam nagyon szegényt, mert nem lehettem ott a fejénél mint múltkor és szerintem azért volt ilyen nehéz neki, nyújtogatta a kezét, hogy hol vagyok, de ő a nyakamat akarta fogni, de nem ért el
1158. Mzsuka (válaszként erre: 1156. - Eperlevél)
2010. okt. 7. 15:30

Szegényke,azt mondják kézfejből a vérvétel nagyon rossz..


Gondolom nem könnyű neked sem mikor sír,ugye?

2010. okt. 7. 15:20
ami a legjobban dühít, hogy engem kezeltek hülyeként amikor múlt héten oda mentünk a vérvétel miatt, és közbe kiderült, nem én voltam a hülye, hanem ők
1156. eperlevél (válaszként erre: 1155. - Eperlevél)
2010. okt. 7. 15:02

a kézfejéből való vérvételnél viszont nagyon sírt, nagyon sajnáltam szegénykémet


a laktóz terhelésnél viszont sírt hogy nem akarja meginni, anya ne bánts vele-ezt kiabálta:)

2010. okt. 7. 14:56

ujjbegyből vettek mintát, először sírt, az utolsónál pedig már mutatta melyik ujját szúrja a nő


a laktóz negatív a másiknak 3 hét múlva

2010. okt. 7. 14:49
Nekem is jönnek a jelek, amik a fiammal szülés előtt, meglátjuk mikor lesz belőle valami.
1153. Mzsuka (válaszként erre: 1151. - B-zs)
2010. okt. 7. 14:17

Ma szinte semmi nincs,pedig tegnap órákon át jöttek szépen a fájások. Nekünk még 11napunk van,de remélem addigra már itthon leszünk.Dokik mondták,ha kihúzzuk a 40hetet,akár több mint 4kg is lehet a baba..

Most ez már nagyon türelemjáték.


Nektek mekkora babát jósoltak?

1152. b-zs
2010. okt. 7. 14:13
Szorítok Berhukrinak, remélem megszületett már a picur!
1151. b-zs (válaszként erre: 1149. - Mzsuka)
2010. okt. 7. 14:12

Fájások abbamaradtak??

Én is már néha kivagyok, mert amikor lepihenek, jönnek a jóslófájások, tegnap délben is.. Aztán meg lehet azon agyalni, hogy most mi is van, vagy lesz, bár még van bő két hetem, ráérek, meg még sok elintézni valóm is lenne.

1150. b-zs (válaszként erre: 1147. - Eperlevél)
2010. okt. 7. 14:10

Egy idősebb szemüveges hölgy az allergiavizsgálóban. Szép lenne, ha már két éves gyereken is gúnyolódnának..


Akkor megint elkerültük egymást, mi is dél körül végeztünk és 10:50-től már ott voltunk..


Akkor múlt héten feleslegesen mentetek be??

5-ször szúrták?! Hogy viselte/ hogy viselted??

Mikorra várható eredmény??

Azt mondta az orvos, ha nem lesz eredménye az allergiavizsgálatnak, akkor laktóz terhelés lesz. Én meg már úgy vagyok vele, hogy bánom, bevittem, mert nagyon szép most a bőre, már hetek óta kenni sem kell, a nyáron jött neki elő, szerintem ez az erős napfény nem tesz jót neki.

1149. Mzsuka
2010. okt. 7. 14:09

Sziasztok!


Hogy vagytok?


Drukk Berhukrinak. Lehet már kezében a picur.


Mi is mehetnénk már,nem?:)

2010. okt. 7. 13:45
Berhukri szülni ment reggel, ha minden igaz. Hajnalban elkezdett szivárogni a vize és jöttek a fájások.
1147. eperlevél (válaszként erre: 1146. - B-zs)
2010. okt. 7. 13:44

Az erősen cigiszagú nő volt? Bercel is sírt, de nem gúnyolódtak vele.


Mi 8-ra mentünk, összesen ketten voltunk, negyed 11-ig húzódott, 5x szúrták Bercelt. Utána átmentünk a gasztróra, ott is jó sokat vártunk, onnan az újabb vérvételre, és majdnem dél volt mire végeztünk.


A laktóz terhelés negatív lett.


De amin kiakadtam és csak a végén derült ki: ugye múlt héten is ott voltunk,h. levegyék az EMA-hoz a vért, kiderült nincs doki, még én voltam a hülye, futottam a köröket,h. ugyan mégis vegyék le a vért, de azt mondták ez nem lehetséges. Erre ma kiderült, a doki leadta a papírunkat, hogy megyünk múlt héten......Erre nem voltak képesek, h. ezt kiderítsék.

1146. b-zs (válaszként erre: 1143. - Eperlevél)
2010. okt. 7. 13:25

Ha Szekszárdon voltatok Ti is vizsgálaton, akkor részvétem..

Nemrég jöttünk meg allergiavizsgálatról. Az csak egy dolog, hogy 10:50-re kaptunk időpontot, és egy óra után úgy kerültünk be, hogy szóltam, inkább kérek másik időpontot, mert nincs időm kivárni a sort, és volt annyira segítőkész a pultos hölgy, amiért ezer köszönet(!!), hogy elintézte, előre vegyenek minket. De az, amit az asszisztens allergiavizsgálatnál csinált, több, mint felháborító. A lányom nem engedte, hogy az alkarját tűvel megszurkálja, elkezdett hisztizni. Így maradt a vérvétel.. Csajok! Nem, hogy egy normális szava, vagy gesztusa nem volt a lányom felé, azon gúnyolódott, hogy sír a 3 és fél éves kislányom, mert annyira félt és annyira fájt neki. Ő meg kigúnyolta és kicsúfolta. Kint a váróban is csak zokogott, az egyik anyuka hozott oda neki pár szem szőlőt, hogy ne sírjon. Az asszisztens, meg látta, hogy átvérzett a kötése, visszahívott minket, hogy kicserélje, de még akkor is csak a gúnyos megjegyzéseket tette felé.


Ezúton üzenem a kedves hölgynek, hogy szégyellheti magát, amiért egy három és fél éves gyerekkel így kell viselkedni! Ha valakiben egy gyerek felé nincs semmiféle együttérzés, akkor lehet, hogy nem a gyerekosztályon kellene dolgoznia..

1145. sorlyke
2010. okt. 7. 08:00
Lányok melyik dokinál fogtok szülni?.-)mindenkinek gyors és könnyö szülést kivánok minden nap nézem hátha valakinél meg indult már
1144. eperlevél (válaszként erre: 1143. - Eperlevél)
2010. okt. 6. 11:04
Mármint a fiammal...
1143. eperlevél (válaszként erre: 1141. - B-zs)
2010. okt. 6. 11:01

Én meg a laktóz terhelésre és vérvételre...


Már többször eszembe jutott,h. talán erre vár a babuci,h. ezt még el tudjam rendezni vele. :)

1142. eperlevél (válaszként erre: 1140. - B-zs)
2010. okt. 6. 11:00
Igen, rendben, csak éppen felénél kicsúszott a jelzőgomb zsinórja, és csak a végén derült ki, így a mozgások egy részét nem jelezte, de előtte azért mozgott eleget.
1141. b-zs
2010. okt. 6. 10:57
Holnap viszem a lányom allergia vizsgálatra. Milyen vizsgálatra számítsak, tudja valaki?? Illetve pontosak az időpontbetartásoknál??
1140. b-zs (válaszként erre: 1139. - Eperlevél)
2010. okt. 6. 10:56

Tényleg nem kell izgulni, egy szülés nem megy olyan gyorsan, vagyis általában. A fiammal délután 5-kor jött az első fájás, és másnap hajnali 4:50-kor született meg.

NST-n minden rendben volt??

1139. eperlevél (válaszként erre: 1137. - B-zs)
2010. okt. 6. 10:52

Jaj tudom....de úgy beijedtem. De próbálok nem gondolni rá.


Nekem is mondta, csak napközben nem lesz. Meg hogy ebben az a jó,h. nem ügyel, így bármikor behívható. :D

1138. b-zs (válaszként erre: 1135. - Mzsuka)
2010. okt. 6. 10:50
Jaj, de izgalmas!! Szorítok!
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook