Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szegénység-népszerűség? fórum

Szegénység-népszerűség? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
130. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 129. - Timycat)
jan. 19. 22:22

Így-így. Férjem széleskörű kapcsolataiból élünk (nem politikai) a mai napig, sokfelé járt a világban, nyitott volt mindig a világra, emberekre, amit csak lehetett kipróbált és bizony ehhez is pénz kellett, aztán a pénz már vonza a pénzt.


Én is férjem kapcsolatain keresztül indultam a karrierem során, ha lehet karriernek mondani, sok-sok küszöbrágó évet megspóroltam csak amiatt, hogy férjem népszerű figura.



Én is ezt mondom.

129. timycat (válaszként erre: 121. - Enissa)
jan. 19. 22:11

Így-így. Férjem széleskörű kapcsolataiból élünk (nem politikai) a mai napig, sokfelé járt a világban, nyitott volt mindig a világra, emberekre, amit csak lehetett kipróbált és bizony ehhez is pénz kellett, aztán a pénz már vonza a pénzt.


Én is férjem kapcsolatain keresztül indultam a karrierem során, ha lehet karriernek mondani, sok-sok küszöbrágó évet megspóroltam csak amiatt, hogy férjem népszerű figura.

128. timycat (válaszként erre: 106. - Channa*)
jan. 19. 21:47

Nem kötelező, nem kell. LEHETŐSÉG. Egyébként nem értem miért lenne h.lyeség. Kortársakkal +/- néhány év lehet menni szórakozni, felügyelet alatt lesz és iskolai szervezéssel tehát olcsóbban mint egyénileg. Az osztálykirándulás sem h.lyeség. Miért kellene mindig a szülővel lógni vagy a szülőnek a gyerekkel?


16 éves lesz a lányom, épp ideje, hogy ne csak velünk bandázzon. Vannak szülők, akik maguk nem tudnak síelni, mert gyerekként nem jutottak el, de a gyerekének szeretné megadni, hogy ismerje meg, hátha megtetszik, gyerekként sokkal könnyebb megtanulni ezt is, vagy aki egyébként nem nagy sí-fan, a gyereket viszont érdekli, ne adj Isten már megtanult, szeret síelni, akkor ne menjen csak mert a szülő inkább otthon ülne? Ha már anyagiak egy család anyagilag nem biztos hogy megengedheti magának hogy a komplett család menjen síelni, de egy iskolai szervezés mindig olcsóbb, a gyerek síelését könnyebb kigazdálkodni, mint az egész családét.


Nekem jelen állapotomban teljesen felesleges lenne befizetni magam síelni, de a gyerekem hadd menjen már, nekem könnyebbség és megnyugvás,hogy jól érzi magát, jó helyen van, vigyáznak rá.


Ha a szülő nem szeret valamit a gyerek még szeretheti vagy szeretné ha kapna lehetőséget, hogy megismerje. Az nem nyitott szemlélet átadása, hogy megkérdezem az x éves gyerekem, hogy akar-e kipróbálni valamit, elmenni valahova, amiről nekem ugyan fogalmam sincs de azt mindjárt le is szögezem, hogy amúgy meg úgyis car... A szülő és a gyerek nem egy személy, hogy amit a szülő szeret csak azt szerethetné a gyerek is, mert a többi facsàg.


Nekem minden OKÉ amire a gyerekem vágyik, csak nekem szülőnek a lehetőségeinkhez mérten feladatom megmutatni, hogy mekkora a paletta amire vágyhat, nekem kell felébresztenem a kíváncsiságát a világra. Én szeretnék minél szélesebb palettát mutatni és minden vágyam hogy a gyerekem többet tudjon, lásson, érjen el nálam. Tudom emiatt is car vagyok, de vállalom.


De ha már elektromos roller, amiatt is megköveztek már itt, milyen kiba felelőtlen vagyok, rossz példát mutatok meg a lo.asz tudja még mi nem voltam.

127. Channa* (válaszként erre: 123. - Globus)
jan. 19. 20:14

És az a fura, hogy ezt csak akkor érzed, amikor már terepen vagy néhány órát.

Nem értem, hogy találták ki, hogy a cipők orrát ilyen laposra csinálják:(


Egyébként kíváncsi lennék rá, hogy ez csak nekünk probléma e?

Neked és nekem is egyiptomi lábfejünk van. Vajon azoknak is ilyen érzés a cipő, akiknek nem a lábuk nagy ujja a leghosszabb?

126. Enissa (válaszként erre: 124. - Michelle.r)
jan. 19. 18:33

"Szerintem köszönőviszonyban sincsenek az undorító nejlonköpenyekkel. Ami alatt úgyis pontosan tudni lehet, hogy ki mit visel."


Nem is erre gondolok.

125. srcrss (válaszként erre: 112. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 18:14
Egyetértek.
124. michelle.r (válaszként erre: 88. - Enissa)
jan. 19. 17:57

Nos igen, vannak iskolák, amelyeknek nagyon klasszak az egyenruháik. Minőségében is, meg abban is, amit sugall, a hagyománytiszteletet, a valahova tartozást, és egy színvonalat.


Szerintem köszönőviszonyban sincsenek az undorító nejlonköpenyekkel. Ami alatt úgyis pontosan tudni lehet, hogy ki mit visel.


Közel sem tapasztaltam hasonlót, mit amiket itt írok, sem a saját, sem a kölykeim iskolás éveiben. A lányomnak volt egy osztálytársa, csiliárdosék kislánya, soha nem játszotta az agyát sem ő, sem a szülők.

123. globus (válaszként erre: 109. - Channa*)
jan. 19. 17:43

Pontosan ugyanez a bajom minden cipővel. Nem hosszabb kell, nem szélesebb, hanem az orránál kevésbé lapos. Ha akkorát veszek, hogy hátul kijár a sarkam, akkor is nyomja a körmömet...kevés cipőm van, és végtelenül szomorú vagyok, ha muszáj újat vennem.

Lophast csinálnak már.

122. Channa* (válaszként erre: 121. - Enissa)
jan. 19. 17:30
Ehhez viszont nem kell népszerűnek lenni, csak elég az az egy ismerős, aki beajánlja az ilyet;)
121. Enissa (válaszként erre: 117. - Channa*)
jan. 19. 17:12

" a népszerű embereknek segítenek jó állásokban, hanem azoknak, akik az ajánló szerint el tudja végezni a melót."


Ó ne hidd. Vannak mindenhol olyan emberek, akik valakiknek a valakijei, és akár egy nyomorult érettségivel is, az egyetemet végzetteknek a főnöke. Ha tök hülye akkor is.

Oké, nem orvos.

De, ha nagyban nézed ki felelős az EÜ-ért? Ki a főmufti?

120. a6e86abb96 (válaszként erre: 118. - Enissa)
jan. 19. 17:11
Jaja, kézzel.
119. a6e86abb96 (válaszként erre: 118. - Enissa)
jan. 19. 17:11
Egy pár éve olvastam hogy meghalt az a bácsi aki még csinált ilyeneket. Mert ez mind kézműves termék. De ezt gondolom ti is tudtátok. Nekem se kéne mert csicsás, meg nem szeretem a puha papucsokat. Csak azt amibe lehet rúgni egyet. :D
118. Enissa (válaszként erre: 111. - A6e86abb96)
jan. 19. 17:09
Talán még van. De az sem olcsó, kézzel gyártottak.
117. Channa* (válaszként erre: 112. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 17:03

Nem azt kérdeztem, hogy mire jó a népszerűség, hanem azt, hogy mi a népszerűség szerinted.


A népszerű embereknek sincs sok barátjuk, csak sok ismerősük. Nem a népszerű embereknek segítenek jó állásokban, hanem azoknak, akik az ajánló szerint el tudja végezni a melót.


Hiába lennék a legnépszerűbb ember a világon, akkor sem rakna be senki agysebésznek, mert nem tudnám elvégezni a munkámat;)


A férjemet, pont nem ott találtam meg, ahol a legnépszerűbb voltam.

Sok barátom van, de nem azért mert népszerű voltam az iskolában, hanem azért, mert sok helyre jártam, ahol újabb emberekkel ismerkedtem meg, illetve a már meglévő barátaim bemutattak az ő barátaiknak....

116. andilaci (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 17:01
Miért ne lehetne!!!!
115. a6e86abb96 (válaszként erre: 112. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 17:01
Jó minőségű kapcsolat? Ez megint a pénzt jelenti nálad? Mert szinte havonta cserélik le a párjaikat ezek a minőségi kapcsolatok. Komolyan mondom nem látsz tovább a pénznél. Mint Dagobert bácsi. Teljesen ráfüggtél, baszki. Már te is csak egy báb vagy. Bábú
114. Enissa (válaszként erre: 110. - Channa*)
jan. 19. 17:01

Igen, arra gondoltam.

Írtam is, hogy nem most voltam.

113. Channa* (válaszként erre: 111. - A6e86abb96)
jan. 19. 16:58

Nem, nem olcsón jutottam hozzá. Akkor ennyi volt az ára.

Az utolsó Tisza cipőmet 1986-ban vettem;)

Az első ilyen cipőm 280 Ft volt:DDDD


Biztos van szegedi papucs, bár olyanom nem volt sosem, mert nem az én stílusom. Alföldi papucsom viszont volt és sarum is. AZ alföldi papucsom 300 Ft körül volt, a saruimat 180 Ft ért vettem:DDDDD

112. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 102. - Channa*)
jan. 19. 16:51

Népszerűség nem azért fontos, mert csak. Népszerűbb embereknek tágabb a baráti körük, több lehetőségük van jó minőségű párkapcsolatra, jó állásokra kapcsolati hálójuknak megfelelően.

Ezért fontos.

111. a6e86abb96 (válaszként erre: 109. - Channa*)
jan. 19. 16:49
Jó olcsón hozzájutottál. Az vmi retró darab lehetett. Mert most drága az is. Nem tudom szegedi papucs van-e még :D
110. Channa* (válaszként erre: 100. - Enissa)
jan. 19. 16:48

A börtönnél?

Mert azt nem régen bezárták.

A kőbányai bazárt, ha erre gondolsz.

109. Channa* (válaszként erre: 96. - A6e86abb96)
jan. 19. 16:47

Nekem volt Tisza cipőm és imádtam őket. Kényelmes volt, jó formája volt és olcsó volt. AZ utolsót is 450 Ft-ért vettem. A fiam, amikor meglátta a fotóimon, nagyon sajnálkozott, hogy nem akkor élt.

Akkor is volt már adidas cipő, de nekem akkor sem volt kényelmes, ahogy most sem. Van itthon 2-3 pár ilyen cipőm, de előbb felveszek egy gagyi cipőt, ami nem nyomja felülről a lábkörmeimet...

108. a6e86abb96 (válaszként erre: 100. - Enissa)
jan. 19. 16:45
A török cuccok tényleg jók. Jó anyaguk van. A törökök úgy néz ki értenek a kelmékhez. :)
107. a6e86abb96 (válaszként erre: 105. - Channa*)
jan. 19. 16:44
Jó, hát így visszatekintve minden ciki volt. :) Egyebkent nekem is volt 501_es Lewis farmerem. Eredeti. No fake. No madeinchina. :D Még most is megvan, csak már lötyög rajtam. Felkéne dobni jófogásra, hátha egy gyűjtő lecsap rá. Adok mellé grátiszba 5 db. kétszázast. :D
106. Channa* (válaszként erre: 75. - Timycat)
jan. 19. 16:41

Én ezt nagy hülyeségnek tartom. Nem is értem ezt a sítábort a suliba. Aki akar síelni, menjen el a szüleivel.


Én megfeszülnék, ha síelnem kellene. A korcsolya OKÉ, a küzdősport OKÉ, a torna OKÉ, de a síelés nem.

Akkor inkább egy elektromos roller.

105. Channa* (válaszként erre: 71. - A6e86abb96)
jan. 19. 16:38

Emlékszem, de nem tudtak volna annyit fizetni, hogy felvegyem:DDDD


Ahogy most sem veszek fel bohóc ruhákat, amiket lehet kapni. Inkább hordom sokáig ugyan azokat, minthogy ezt a sok szemetet magamra aggassam...

104. Channa* (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 16:36
Milyen ruha kell a discóba? Én farmerba és egy felsőbe szoktam menni;) Annak idején pont abba, amiben a suliba is jártam. Senkit nem zavart.
103. Channa* (válaszként erre: 67. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 16:35
A fiam bárhová elmehetett volna az osztálytársakkal, mert kifizettük neki, de nem ment, mert drogoztak vagy ittak. Ennek ellenére elég népszerű volt a suliban.
102. Channa* (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 16:33

Ugyan már!


Mi a népszerűség? Leírnád a saját szavaiddal?


A népszerűség nem a pénzről szól.


Soha nem jártam az osztálytársakkal sehová, mert volt baráti társaságom. Annyit láttak belőlem, hogy bent vagyok a suliba és a sulibüfében veszek reggelit. Farmert, pólót, pulcsit hordtam. Soha nem kérdezték meg, hogy mennyi pénzünk van, nem voltam szép se, különösen okos sem. Mindenki ismert az iskolába, pedig akkor még sokan jártunk, hiszen 1 évfolyamban 5-6 osztály indult.

Hamburgerezni, korcsolyázni, moziba, színházba, sportolni, bulizni soha nem mentem velük, ezeket a barátaimmal tettem vagy a családommal.

Ha hívtak, akkor egyszerűen megköszöntem és mondtam, hogy más programom van. Egy idő után már tudták, hogy a baráti társaságom nekem fontosabb, de ezzel sem vesztettem a népszerűségemből a suliba, pedig én aztán nem kértem és nem is tettem semmit azért, hogy a legtöbben velem akarjanak lógni a szünetekben.


Most is ez van. Dolgozok és bár elmegyek a kollégáimmal is időnként valahová, de én inkább a családommal vagy a barátaimmal töltöm az időmet. Inkább elmegyek a fiammal edzésre, hogy közösen gyúrjunk, vagy a barátnőimmel kajálni valahová, minthogy azzal foglalkozzak, hogy kinek mire telik;)


Igen, tudom, hogy még kicsi vagy. Igen, azt is tudom, hogy talán nincs egy barátod sem. De nyugodtan hidd el, hogy ha a személyiséged olyan lenne, akkor sem sem turkálna a pénztárcádba, hanem enélkül is népszerű lennél.


Fejleszd magad és akkor változik minden körülötted. Ha mások számára elég érdekes leszel, akkor majd olyan programot csinálnak, amiben részt tudsz venni.

Ja, azt is tudom, hogy manapság az a program, hogy pizzázni mennek. Szerintem pedig ez nem program, csak egy közös evés, egy olyan étellel, amit nem mindenki szeret...

101. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 94. - A6e86abb96)
jan. 19. 16:23
Nika vagy Nake márka!!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook