Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szegénység-népszerűség? fórum

Szegénység-népszerűség? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
70. Ghost👻 (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 12:19

Olcsó kifogás!

Nem kell egy discoba kisestèlyi.

Nem hiszem el,hogy nem volt egy farmerod ès egy felsőd....

Szerintem te nem kicsit gondolod túl ezt a pènz dolgot ès saját magad rekeszted ki!

69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 68. - A6e86abb96)
jan. 19. 12:16
Nem voltam gazdag. Épp azért nem mentem diszkóba sem, mert oda nem volt olyan ruhám. Kimaradtam egy csomó programból.
jan. 19. 12:13
Tolod az arcunkba hogy pénz nélkül nem lehet élvezni az életet. Meg akinek nincs pénze, annak semmije nincs. De miért ne lehetne? Te valószínű beleszülettél a jóba, aztán a másik oldalt abszolúte nem látod. Jó neked. De ugyanakkor sajnállak is. Mert a legjobb dolgokról maradtál le, ezek szerint.
67. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 65. - A6e86abb96)
jan. 19. 12:11

A népszerűség alapja a közös programokban való részvétel is.

Aki kimarad, lemarad.

Nem egyszerűen maga a pénz léte tesz népszerűvé. Bár van ahol az is elég. De inkább az, hogy azáltal részt tudsz venni programokban.

66. Ghost👻 (válaszként erre: 65. - A6e86abb96)
jan. 19. 12:09

Mert ők nem tehetik meg ès ez fáj neki.

De egyet èrtek!

Ilyen fiatalon bulizni kell nem megfagyni miközben összetöröd magad.

65. a6e86abb96 (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 12:06
Te hoztad fel a sítábort. Forintosítva. Bár továbbra se értem ennek mi köze a népszerűséghez. A butáknál biztos menő dolog egy 90 ezres sitábor+a járulékok, az okosabbak meg mennek bulizni. Kocsmázni. Vagy bandázni egyet a téren. Csonttörés meg fagyási sérülések nélkül. :)
64. Ghost👻 (válaszként erre: 60. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 12:04

Gondolom nem kötelező.

Ha ilyen lenne az iskolában az èn gyerekem biztos nem menne.

63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 62. - A6e86abb96)
jan. 19. 12:03
Most a kifejezett népszerűségről van szó. Az meg gimiben pénz nélkül nem megy manapság.
62. a6e86abb96 (válaszként erre: 61. - A6e86abb96)
jan. 19. 12:02
Én jó suliba jártam, asszem.
61. a6e86abb96 (válaszként erre: 60. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 12:02
Régen ha valakinek nem volt rá pénze, összeadták a többiek. De sokat kaptunk innen-onnan is. Jó emberektől. Vállalkozóktól. Orvosoktól.
jan. 19. 11:58

Iskolai sítábor: részvétel 90000 ft.

Nyilván kell felszerelés, meg tudni is kellene valahonnan síelni.

59. tumbo2 (válaszként erre: 55. - Utolsó betyár)
jan. 19. 11:34
bocsi,de öltönyben.
58. PöttyösPanka (válaszként erre: 56. - Timycat)
jan. 19. 11:26
Akkor ezek szerint a legtöbb oda járó diák elég jómódú. Ezért tudnak abban versenyezni, hogy kié a még menőbb. Ha az osztály kétharmada csóró lenne, akkor ők alkotnák a saját közösségüket. Hiába néznék le a szegényebbeket, csak elkülönülni tudnának a menők. Ha sok a hasonlóan csóró, akkor hiába ők számítanak a senkiknek, akkor is ott lesz a közösségük, akikkel ugyanúgy élik az életüket mintha nem lennének lenézve.
57. timycat (válaszként erre: 44. - A6e86abb96)
jan. 19. 11:20
Pont nem jó hely, meredeken leszakadó vidék. Nagy kampány szöveg volt itt, hogy ingyen lesz a helyi tömegközlekedés, ami meg is valósult, mert gyakorlatilag nincs, 1-2 busz kóricál a városban tényleg bárki felszállhat rá, de arra nagyon ügyelnek hogy se a sulisoknak, se a dolgozóknak ne legyen jó sem időben, sem desztinációban.
56. timycat (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 11:16

És ez csak a mivel jársz, erre jön hogy milyen a lépőd, a lányoknál a táska nagyon fontos szempont, és ugye a telefon a kezedben, hova és hányszor utazol.


Számít a lovetta, és gyereknél, tininél nem a személyiség a döntő, hisz a személyiség még csak most alakul. Kilógni a sorból sem jó dolog, se felfelé, se lefelé, aztán majd változik a helyzet, de majd csak a gimi/középsuli után.

jan. 19. 10:31

Ma már a színházba teljesen hétköznapi öltözékbe megy a legtöbb ember. Talán a nők kicsit jobban adnak az öltözetükre. De a férfiakat nem egyszer láttam kopott farmerban, kinyúlt, kifakult pólóban. Nem azért, mert pénzügyi gondokkal küzdenek...

Magam részéről elképzelhetetlennek tartom, hogy ne öltönybe menjek. Még egykor azt tanították, hogy ezzel tiszteljük meg a színészeket.

jan. 19. 10:23
Ez a világ sokkal könnyebb mint a mienk volt. De ugyanakkor sokkal igénytelenebb is. A hagyományos értékek már semmit se számítanak. Nincs már szerelem.. Kapcsolat van. Együttélés. Érzelmek nélküli, legtöbbször. Eldobott gyerekek vannak. Meg kiselejtezett életek. Akik a kutyának se kellenek.
53. VDSz (válaszként erre: 49. - A6e86abb96)
jan. 19. 10:20
Keletinél lehet érdekes dolgokat látni. Telekocsival mennek a dolgozó nők Nyugatra. :D
52. a6e86abb96 (válaszként erre: 47. - VDSz)
jan. 19. 10:19
De itt is ki a felelős legtöbbször a dolgokért? A szülő, nem? Mert megveszi neki. Ha beledöglik is. Nekem minden nyaron dolgozni kellett itthon a fóliánkba, hogy aztan a nyar végén eltudjak menni valahova a haverokkal. De addig sehova. Odáig csak munka volt.
jan. 19. 10:19
Lehet. Nem minden a pénzen múlik. Nagyon sok minden de mégsem minden. Kiemelkedhet a stílusával, modorával, személyiségével, szerénységével, tudásával, talpraesettségével, gyakorlatiasságával, szépségével és még sorolhatnám. Tehát simán lehet népszerű(bb).
50. Flóra76 (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 10:16
Ahova a lányaim járnak annyira nem számít mivel jársz suliba, annál inkább milyen a cipőd, táskád és a telefonod....
49. a6e86abb96 (válaszként erre: 45. - VDSz)
jan. 19. 10:15
Ez így van, sajnos. Ezzel nem is vitatkoznék. Szép új világ. Dubaiban is magyarul fognak beszélni lassan. Forint lesz a váltópénz. Meg is érdemlik. :D
48. tumbo2 (válaszként erre: 37. - VDSz)
jan. 19. 10:14
vicces.minket a Faludy Fanni nagyapja vitt iskolába a gyártelepről.nyáron kocsin,télen szánon.jó szórakozás volt.később egy fapadoson.mikor gimibe jártam,emlékszem egy nőre,akit körbeudvaroltak a férfiak,majd meghaltunk a cigifüsttől.igaz az már távolsági járat volt.
47. VDSz (válaszként erre: 33. - Timycat)
jan. 19. 10:14
Bicajból is a csúcskategória, vagy semmi. Aztán szorong ez a generáció, meg ki van égve fiatalon. Értem már miért.
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Timycat)
jan. 19. 10:11

de nem a "cir-car" 150-200ezres Xiaomi, ha csak olyanod van senki vagy.


Mert a pénz nem számít.

45. VDSz (válaszként erre: 42. - A6e86abb96)
jan. 19. 10:05
Csak senki nem akar bajlódni ezzel, ha azt látja, hogy influenszerkedni, meg online prostinak lenni sokkal jövedelmezőbb.
44. a6e86abb96 (válaszként erre: 43. - Timycat)
jan. 19. 10:04
Jó helyen laksz. Itt nálunk a legtöbb gyerek még most is buszozik. :)
43. timycat (válaszként erre: 37. - VDSz)
jan. 19. 10:02
De ezt nem a gyerek találja ki, ebbe szokott bele. Lányom osztályában a helyi gyerekek nem buszoznak, mert ahogy lentebb írtam nincs. A vidéki gyerek bejön távolságival aztán séta, ha a szülei nem a városban dolgoznak. Ha a szülők a városban dolgoznak akkor már megint az autó, olyan drága a busz és gyatra a járatszàm, hogy 3 fővel már bőven megéri az autó. Nálunk ingyen parkolás van. Tehát itt az Isten háta mögött nem is ismerek egy családot sem, akiknek nincs autójuk, és jellemzően apának, anyának külön, különben sosem érnének oda sehova.
jan. 19. 09:47
Pedig a legtöbb tudós ember alacsony sorból jött, aztán az eszét rakta ki az asztalra, nem a szépségét meg a többit. De a gondolkodás már nem érték. Napjainkban.
41. a6e86abb96 (válaszként erre: 40. - VDSz)
jan. 19. 09:45
A cél az elbutítás. Minden média ezt nyomatja. Legyél szép, sikeres, gazdag hogy észrevegyenek. Én már rég kidobtam a tv-met.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook