Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szegény testem fórum

Szegény testem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szegény testem

56. gyöngy:) (válaszként erre: 41. - B4b1d52444)
2017. máj. 24. 19:23

Nagyon szorítok érted!

Csak arra gondolj amit az orvos mondott, hogy daganatmentesen fogsz haza távozni!

Kitartás!

55. 31bc25d879 (válaszként erre: 41. - B4b1d52444)
2017. máj. 24. 17:37

Én is kívánok neked mielőbbi és teljes gyógyulást!


A daganatok kezelésében az egyik leghatékonyabb a sebészeti beavatkozást. Vegyenek is ki mindent ami bajt okoz és okozhat. Kifelé mindent. Nincs szükséged rá. Az már egy pozitív dolog, hogy operábilis vagy. Az orvos előtt is le a kalappal, hogy elutazik megoperálni téged.


A műtét után fogsz kapni fájdalom csillapítókat. Több félét. Ne tűrj a fájdalomnak, kérj azonnal, ahogy érzed a fájdalmat.


Kitartást és fel e fejjel!

2017. máj. 24. 17:29
Hatalmas köszönet és ölelés NEKTEK!!!!
2017. máj. 24. 17:23

Ilikém, látod mennyien veled vagyunk, és küldjük a pozitív energiákat, írj majd v. hívj, puszillak és tudod: csak pozitívan, fel a fejjel, kitartás!!!

szeretlek: B.

2017. máj. 24. 15:19
Drága Ilike! Te nagyon erős vagy! Végig tudod csinálni! Szívből kívánom, hogy mielőbb meggyógyulj!
51. b4b1d52444 (válaszként erre: 50. - Papája)
2017. máj. 24. 14:53
Nagyon szépen köszönöm!!!
2017. máj. 24. 14:47
Drága Ilike ! Hihetetlen az orvostudomány. Amit leírtál az maga a csoda. Ugyan szétszednek-összeraknak, de egészséges leszel. Kívánom, hogy az orvosaid a legjobb tudásukat nyújtsák, gyógyítsanak meg mielőbb. Nagyon szurkolunk mindannyian Érted !Érzem van benned elég erő, hogy ezt végig csináld, meggyógyulj és boldog légy.A legjobbakat kívánom Neked és a családodnak.
49. Mezei Virág (válaszként erre: 46. - B4b1d52444)
2017. máj. 24. 13:05
Ennek igazán örülök! Én is sokat használom és tudom, hogy nagyon hasznos!
48. b4b1d52444 (válaszként erre: 47. - Channa*)
2017. máj. 24. 13:04
Hát ugye nálam nem csak a nyirokcsomók lesznek kivéve, hanem minden egyéb más is. Az orvos fogalmazott így, hogy sajnálja, hogy ilyen nagy trancsírozást kell végrehajtani nálam. :/
2017. máj. 24. 12:59

Jaj, de jó, hogy jelentkeztél!

Bár a hírek annyira nem, de a végkimenetel biztató.

Nem értem a szét leszek szedve fogalmat.

A férjemnek nyirokmirigy rákja volt közel 30 éve. Az egész hasát végig vágták (szeméremcsont? férfiaknál is?) tehát, onnantól a szegycsontig, mindent kiraktak, kivették a daganatos nyirokcuccost, majd vissza mindent.

Őt Pajor József műtötte, aki jelenleg tudomásom szerint Szegeden praktizál. esetleg érdemes megkeresni, ha még keresgetsz.

Tehát, a műtét után nem volt jól, hiszen meg volt mindene bolygatva, de napról-napra javult.

Kitartást!

Jelentkezz időnként!

46. b4b1d52444 (válaszként erre: 44. - Mezei Virág)
2017. máj. 24. 12:51
Használtam, használtam! És fogom is még!!!
45. e8da813d29 (válaszként erre: 41. - B4b1d52444)
2017. máj. 24. 12:47

A lehető legjobb kezekben leszel!

Te, és az erőd, kitartásod kell hozzá!

" Azt mondta a sebész, hogy a műtét után daganatmentesen fogok az otthonomba távozni a saját lábamon." - csak ez lebegjen a szemed előtt!

Szorítok nagyon!

44. Mezei Virág (válaszként erre: 41. - B4b1d52444)
2017. máj. 24. 12:44

Ilike! A lehető legjobbat kívánom én is neked!

Ha még nem használtad, amiket 1 hónapja küldtem neked, ideje elővenni és erőt meríteni belőle.

Sokan drukkolunk neked, hogy minden jól sikerüljön!!!

2017. máj. 24. 12:33
drágám, hívj bármikor!
42. lapbarna (válaszként erre: 41. - B4b1d52444)
2017. máj. 24. 12:17
Szorítok érted!!!
2017. máj. 24. 11:45

Sziasztok!


Valóban sokáig el voltam tűnve a süllyesztőben, de nekem erre most nagyon nagy szükségem volt. Magányra, egyedüllétre volt szükségem. Teljes internet nélkül. Hírek nélkül. Hoxa nélkül, minden nélkül. Csak én meg a gondolataim, más nem. Teljes internet- és információ- hírmegvonásra volt szükségem, kellett, hogy egyedül legyek. Szükségem volt arra, hogy tisztázzam magamban a dolgokat.

Sajnos nem kaptam jó híreket. Ugye írtam, hogy a PET CT nem lett a legjobb. Úgy volt eredendően, hogy új kemoterápiás kezelést kapok célzott biológiai terápiával kiegészítve. Na most ennek lőttek. Nőgyógyász-urológus-sebész egyaránt azt mondták, hogy MŰTÉT. MINÉL HAMARABB. Úgyhogy műteni fognak. Két-három héten belül. Egy teljesen újfajta műtéti eljárást fognak végre hajtani rajtam. Már a műtét alatt felmelegített kemoterápiás folyadékkal mossák át a hasüreget. Azt mondta a sebész, hogy a műtét után daganatmentesen fogok az otthonomba távozni a saját lábamon. Hát úgy legyen! A műtét maga nagyon drasztikus és bonyolult. SZANASZÉT LESZEK TRANCSÍROZVA. Kiveszik a lépet, hasnyálmirigyet, kismedencei nyirokcsomókat, méhemet, petefészkeket és a petevezetékeket. A húgyhólyag még kérdéses, hogy marad-e, de minimum a felét ki fogják vágni, tehát még ha marad is a húgyhólyag akkor is fele ekkora kapacitással fog működni, mint most. Ha és amennyiben nem tudják megmenteni, akkor hasi sztómát fogok kapni :/


Maga a műtét annyira bonyolult és durva, hogy nem tudják a lakóhelyemen Szolnokon elvégezni. Fel kellett mennem az egyik klinikára Pestre, az ország legjobb urológusával beszéltem, ő elvállalta a műtét urológiai részét. Ő ajánlotta a nyíregyházi sebészt, aki végül operálni fog Nyíregyházán. Így a pesti urológus fog átutazni Nyíregyházára amikor a műtétem lesz.


Az utóbbi hetekben egyébként mást nem csináltam a heti öt hétköznapból mint háromban-négyben az orvost jártam, az orvosnál, a kórházban ültem. Megjártam a hólyagtükrözést is, hihetetlenül szar volt. Plusz mennem kell még vastagbéltükrözésre is, hát kívánom a hátam közepére.


A műtét után 4 napig leszek kb. az intenzíven, plusz utána még 10-12 napot a sebészeti osztályon. Egyrészt bele sem merek gondolni abba, hogy mennyire fog az nekem fájni műtét után, hogy szanaszét leszek trancsírozva, végig fel leszek vágva, meg kivesznek szinte mindent :/ Másrészt 170 kilométerre leszek az otthonomtól, látogatók se tudnak jönni. Majd férjem is csak hetente egyszer tud jönni, mert 170 kilométer az azért rohadt messze van akár vonattal, akár autóval. Na mindegy :/

A műtétem időpontja még nincs meg, talán jövő héten már azt is meg fogom tudni mondani.

Csak jöjjek most már helyre. Más nem érdekel.


Köszönöm az aggódást és az érdeklődést, és elnézést a nem jelentkezésért. De nekem most nagyon kellett a magány, arról nem beszélve, hogy nem tudok mindig beszélni/írni erről, mert nagyon leterhel az egész.

2017. máj. 22. 16:13
Nem tudja valaki mi van Ilikével?
2017. máj. 12. 20:21
Kitartást, erőt küldök Neked!
38. szisz2 (válaszként erre: 1. - B4b1d52444)
2017. máj. 11. 22:26

Ilike, nagyon eltűntél:(

Remélem jól vagy a körülményekhez képest.

2017. ápr. 29. 16:25
Kitartást, küldök neked sok,pozítv energiát.
36. b4b1d52444 (válaszként erre: 25. - Channa*)
2017. ápr. 23. 18:22

Nem válaszoltam még, ne haragudj.


Elküldték az anyadaganatot egy DNS vizsgálatra, amikor is kitették annak a kemoterápiának, amit én kapok. És nem reagált rá. Innen tudják, hogy nem hatásos. Sajnos.

2017. ápr. 23. 17:53
Sokat gondolunk rád és drukkolunk neked
34. ca6273a8a5 (válaszként erre: 31. - B4b1d52444)
2017. ápr. 23. 17:38
Ilike, kitartást, veled vagyok, vagyunk, szorítunk!!!!!!!!!!!!!!!!!
33. 31bc25d879 (válaszként erre: 31. - B4b1d52444)
2017. ápr. 23. 15:05
Sírj nyugodtan (mindenki ezt tenné), aztán újult erővel emelt fejjel és kitartással bizakodva lassan, de biztosan irány a teljes és mihamarabbi gyógyulás felé.
32. b4b1d52444 (válaszként erre: 25. - Channa*)
2017. ápr. 23. 14:08
Nem lett a legrosszabb sem, igen. Én bizakodom. Csak hát azért reménykedtem a jobb eredményben.
2017. ápr. 23. 13:59

Sziasztok, bocsánat csak most tudtam feljönni, pár napig 120 kilométernyire voltam az otthonomtól egy továbbképzésen, erre hazafele jövet az a hír ér, hogy öcsém bekerült a kórházba, mert kilyukadt a tüdeje. Fasza! Nincs anyáméknak elég bajuk miattam, most még miatta is idegeskedhetnek!


én kedden megyek az onkológiai bizottság elé, akkor döntenek arról, hogy mi legyen velem a továbbiakban. Állítólag új kezelést fogok kapni! Remélem az végre hatásos lesz!!!


Köszönöm mindenkinek az érdeklődést! Most jól vagyok, jól érzem magam, hiszek a teljes gyógyulásban, csak meg kell értenetek, hogy ez néha nehéz. Nem lehet mindig mindenhez mosolyogva hozzáállni, úgy érzem néha alanyi jogom elszomorodni és sírni egy kicsit, máskülönben megbolondulok!

2017. ápr. 22. 07:13
Ilike hogy vagy? Jobban vagy egy kicsit?
2017. ápr. 21. 08:39
Ilike, tökéletesen, megrázóan és szívfacsaróan leírtad a mai magyar egészségügy helyzetét. Az orvosok és egészségügy hozzáállását és sajnos ennek következtében a beteg rettenetes testi és lelki szenvedését. Tanulságos ez mindenki számára. Senki nem érdemli meg hogy ne vegyék komolyan a panaszát, igenis a legmagasabb szinten meg kellene hallgatni a beteget és segíteni rajta. Nagyon fiatal vagy még kívánom, hogy legyen elég erőd a küzdelemhez. Gyógyulj meg, légy egészséges és boldog ember.
2017. ápr. 21. 05:53

Szia Ilike! Gyógyulj meg drága! Old meg a múlt problémáit, hogy ne mérgezze jelened.

Kitartást, erőt kívánok hozzá, soha el ne hagyd magad és sírj, amikor csak úgy van. Néha jobb minden nyugtatónál.

Szeretettel:

Ildi

2017. ápr. 19. 18:28
Ilikém, veled vagyunk, sok erőt és kitartást, milliónyi puszi, és várom a jelentkezésed!!!!!!!!!! fel a fejjel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook