Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szegediek! Tudnátok segíteni, hogy hol tudnék Szegeden gyerekágyat nézni? fórum

Szegediek! Tudnátok segíteni, hogy hol tudnék Szegeden gyerekágyat nézni? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 6. 15:40

Moncsicsi,nagyon szépen köszönöm,hogy vetted a fáradtságot,és megnézted nekünk!!! ;o)

A faktumban állítólag van,egy kedves hoxás küldött nekem privát üzenetet ezzel kapcsolatban.

De mivel az nekünk borsos áron van,így holnap felmegyünk az ikeába,ott tuti kapunk! :o)

9. moncsicsi83 (válaszként erre: 8. - Elassona)
2012. dec. 2. 19:54
Igaz már több, mint fél éve voltam faktumban, de én nem láttam rácsos ágyon kívül más ágyat...
2012. dec. 2. 08:26
2012. dec. 1. 18:17
Szia, voltunk pár helyen, de sehol sem volt gyerekágy, vagy csak nagyon gagyi. A domusban is gyerekágyként csak két emeletes ágyat találtunk, de... Szóval passzolok..
2012. nov. 24. 17:31
Rosszul emlékeztünk a nyitva tartásra, így későn értünk oda a domusba (se a mellette lévő bútorboltba), de jövőhéten megyünk, akkor ha még nem késő, beszámolok, láttam e valami nektek való ágyat...
2012. nov. 20. 10:49

Decemberben,a Jézuska hozza :o)

Nagyon hálás lennék,ha megtennéd,köszönöm szépen előre is! ;o)

Sok sikert a kanapévadászathoz! ;o)

2012. nov. 20. 10:36
Mikor akarjátok megvenni? Hétvégén megyünk haza, mi kanapé nézőben vagyunk. Ha gondolod rákukkantok az üzletekben erre a részre is, és ha látok valamit, akkor szólok. Elméletileg hétvégén vagy jövőhéten mi is megyünk nézelődni..
2012. nov. 20. 10:30

Nem,köszönöm a tippet! :o)

A mix üzletház aljában lévő bútorboltot néztük,ott volt,de csak a szivacsos fajta.Az sem rossz persze,de még szeretnék szétnézni,csak nem tudom hol érdemes.

2012. nov. 20. 10:25
Domusban nézted? Mintha ott láttam volna.. de nem 100%
2012. nov. 20. 10:23

A kislányomnak szeretnénk új ágyat,még nem ifjúsági ágyat,hanem az annál eggyel kisebbet,kiságy utáni első ágyikót.

De fogalmam sincs,hogy itt Szegeden hol lehet ilyen ágyat kapni.

Esetleg nincs köztetek valaki,aki itt már vásárolt,vagy csak látott valahol?

Ha nem muszáj,nem mennénk fel ezért pestre,és netről sem szívesen rendelnénk...

Köszönöm előre is a válaszokat! ;o)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook