Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szegedi óvodák fórum

Szegedi óvodák (beszélgetős fórum)


3. csiga1170 (válaszként erre: 2. - Wencus)
2012. jan. 21. 20:57

És melyik ez az ovi, amivel nem vagy megelégedve(csak, hogy nehogy belefussak..)

Egyházi ovi? Hát nem is tudom...nem viszik nagyon a vallás felé a dolgokat? Egyik kolléganőm ilyenbe járatta a kislányát, ő azért vette ki, mert úgy érezte ez nekik így már sok a vallásból...persze ez változó, hogy kinek mi a sok...másrészről meg el tudom képzelni, hogy figyelmesek, kedvesek, esetleg kisebbek a csoportok

2. wencus (válaszként erre: 1. - Csiga1170)
2012. jan. 21. 20:22
Jól nézz körül! Én befaragtam az ovinkkal, egy olcsó gyermekmegőrző, a gyermek csak nyűg a nyakukon. Az egyházi ovikról viszont jókat hallottam, református a sóhórdó utcában, és a katolikusról is. Mi már középsősek vagyunk, de a sulinál résen leszek.
2012. jan. 21. 13:08
Kisfiam lassan 3 éves lesz. Őszre oviba indul, nemsokára itt a beiratkozás ideje. Olyan szülőket várnék ide, akiket esetleg foglalkoztat ez a téma, szintén most kezdik az ovit Szegeden vagy már ovisok. Érdekelne ki mit tart fontosnak, hova szeretné beíratni a csemetét, ha már van tapasztalata, ha hallott mástól valamit...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook