Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek fórum

Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek (beszélgetős fórum)


474. erika691230 (válaszként erre: 473. - Dragonbaby)
2009. jún. 22. 15:05

Szió!


Ne parázz.Én nagyon lelkis vagyok,és bánt ha valaki nem úgy beszél,viselkedik,mint ahogy én elvárom.de érthető,ha kicsit belefárad a dolgokba,hisz rengetegen vagyunk nála.

2009. jún. 22. 15:03

Sziasztok!


Mizujs Veletek?

Olvastalak Benneteket! Hát kicsit beparáztam a Dokinőtől!

Azt már én is sok felől hallottam, hogy mivel nő, jó lenne, ha finomabban vizsgálna!

De ezt már én is tapasztaltam, egyik másik női dokinál is, hogy elég durva a vizsgálati módszerük! Valszín pont azért mert tudják, hogy ki lehet bírni! Hál istennek az én nődokim nagyon normális volt eddig mindig!

Nagyon kiváncsi vagyok, hogy mit fog mondani nekünk jövőhéten a doktornő! Sajna délután 3-ra megyünk, akkor már lehet életunt lesz! Legfeljebb átkérem magunk a pasihoz! :)

2009. jún. 22. 14:48

Bbogus!!!!!!!

Mizujs?Már nagyon várlak,hogy mesélj!!!

471. erika691230 (válaszként erre: 470. - Bbogus)
2009. jún. 21. 14:27
:-)))
470. bbogus
2009. jún. 21. 13:36
Szeretettel várlak.Lehettek ott olyan pici tüszők is,amit ő kicsinek talált.A kicsiket nem szokták leszívni,mert túl aprók.Szóval maradhatott ott bármi.Nálunk is 3 hónap van a húgom,és a másik húgom fia között.Most 2.os húgom fia,akinek a nagynénje 3.-os.
469. erika691230 (válaszként erre: 468. - Erika691230)
2009. jún. 21. 13:05

Egyébként meg,ha azokban nem volt petesejt,amiket látott,leszívott,miért pont abban lett volna,amit nem látott?



na,de a próféta szóljon belőled!

Megyek,és össze-vissza szeretgetlek,vigyázz!!! :-))

468. erika691230 (válaszként erre: 467. - Erika691230)
2009. jún. 21. 12:40

Bár,amilyen állat módjára döfködi az emberbe a botot,lehet,én is elbújnák a tüszők helyében. :-)

és nem csak én panaszkodom,hogy durván vizsgál,hanem szinte mindenki. Pedig azt gondolnád,ha már egyszer Ő is nő,tudja,milyen érzés,és óvatosabb.Hát,nem. :-(

467. erika691230 (válaszként erre: 466. - Bbogus)
2009. jún. 21. 12:36

Hát,nem tudom,drága.Gondolod,hogy nem vette volna észre őket?

Igen,ezt én is hallottam,hogy a klimax pont ezért "veszélyes",mert azt hiszik a nők,hogy ők már nem eshetnek teherbe.Épp a múlt héten mesélte anyukám,hogy a huga,aki 51 éves,és már unokái vannak,épp a kisebb lánya esküvője előtt döbbent rá,hogy lehet,hogy állapotos. :-(

Szegénykém,teljesen ki volt bukva.Ráadásul,majd 2 héttel későbbre kapott beutalót a laborba,és ennyi.Majd meg is kérdem anyát,hogy mi van vele.

466. bbogus
2009. jún. 21. 12:30

a megérzéseim nem mindig,de elég sokszor bejönnek.ezt akkor éreztem nálad,amikor leírtad,hogy punkció után együtt kellett lennetek.

Ha egyszer ott volt egy csomó stimulált sejt,amit Dokinéni nem is látott,miért ne akarna valamelyik életre kelni.Azok se hülyék,élni akarnak.Szóval remény az van.Anyukám 46 évesen szült,már rég azt hitte klimaxos,nem is volt rendszeres vérzése.

2009. jún. 21. 12:18

4 az pont elég szerintem is!Ikreket szeretnél?Én is.

Azt mondják,az sem jó,ha túl sok van.

Hihetetlen,hogy mennyien vannak. :-(El kelne még egy orvos legalább.Na,hátha a Virág is oda akar jönni. :-)


Nekem júl.01.-én kell megjönnie.


Drága!Mondd azt,hogy a megérzéseid be szoktak jönni!:-))


Bár,ennyi hiába való várakozás után én nem hiszem,hogy spontán is összejönne.

464. bbogus
2009. jún. 21. 12:11
Ebéd kész,be is faltam a vitaminbomba levesem,szóval asszem én mindent megteszek,amit lehet.A többi nem rajtam múlik.Neked mikor kéne hogy megjöjjön?(nem tudom miért,de úgy érzem,spontán fog neked sikerülni)
463. bbogus
2009. jún. 21. 12:09
Hétfőn megyek megint,most már csak uh lesz,vérvételek nem kellenek.Talán hétvégén leszívás,de Doki tegnap elég morc volt,nem sok pozitivat mondott.Igaz,negatívat se,szóval nem igazán volt beszédes.Igaz,szombat ellenére délben még 7-en vártak rá,voltak punkciók is,szóval totál teltház.De hétfőre is azt mondták,menjek 12-re,estig csk bekerülök.
462. bbogus
2009. jún. 21. 12:07
Újság annyi,hogy tegnap voltam reporton,van 4(azaz 4)tüszőm bal oldalon.Jobb oldalon nincs.Szóval nem erőltette meg magát a szervezetem.:(Most 10x 10 esek,hétfőn megyek megint.Maximális hormonadagon vagyok,és még így sem akar reagálni rendesen a szervezetem.de ez van,én azzal a 4-gyel is megelégszem,ha 3 megtermékenyül,3-at vissza is kapnák,és abból lenne 2 gyerköc,akkor nem is lenne okom panaszra.de ez csak az álom,majd kiderül mi lesz.
461. erika691230 (válaszként erre: 460. - Bbogus)
2009. jún. 21. 11:37

Szia bbogus!

Ez a fórum mindig pang. :-(


Hát,bevásároltam2-3 napra főzni valót.

veled mizujs?Hol tartasz?

460. bbogus
2009. jún. 21. 11:09
Én vagyok,csak valóban panga fórum.Mizujs?Mit vettél?
2009. jún. 21. 09:53

Hmmmmm,úgy látszik még mindenki szundizok ebben a vacak időben.Akkor elmegyek boltba,elállt az eső.



(Egyre többször kell itt magamban beszélgetnem :-( )

2009. jún. 21. 09:24

Sziasztok!


Szép hétvégét ebben a borús időben! :-)

457. erika691230 (válaszként erre: 456. - Ded)
2009. jún. 18. 22:32

:-)))


Most már értem.

456. ded
2009. jún. 18. 19:42

Erika!

Igen közben utánaolvastam a fiatal doktornőnek, nagyon dícsérik.

Kicsit félreérthetően írtam: A dokinő mondta, hogy bármit lehet ami nem gyógyszer. Csak "magamban" mondtam, hogy akkor lehet hogy el kellene kezdeni szedni.

455. manka99
2009. jún. 18. 15:27

Sziasztok Csajok!

Az egyik barátnőm, akinek az anyukája reikivel foglalkozik azt ajánlotta, hogy a köldököm alá (szakrális csakrára)ragasszak egy kisebb méretű holdkövet. Állítólag a rózsakvarcnak is sok pozitív hatása van. Nem tudom, hogy jó lehet-e valamire, de ártani nem árthat. Szerintem az , aki olyan helyzetben van, mint mi még a kutyaszart is bevenné, ha az használna. Ezt legalább nem kell bevenni és magunkba szúrni. Próbáljátok ki!

Pár szó a holdkő hatásairól:

Különösen intenzív hatása van a női kiválasztó szervekre, szabályozza a hormonháztartást, támogatja a termékenységet és segít menstruációs panaszoknál. A holdkő hatásos a teljes mirigyrendszerre, ösztönzi az anyagcsere folyamatokat.Hormonzavarok, holdkórosság ellen. Befolyásolja a termékenységet és a terhességet. Szabályozza a tejtermelést. Aktivizálja a hasnyálmirigyet, a lépet és a nyirokmirigyet, segít a nyirokrendszer daganatos megbetegedéseinél.

454. erika691230 (válaszként erre: 452. - Ded)
2009. jún. 17. 22:57

Szia ded!


Márton Virág egy fiatal nőgyógyásznő a klinikán.Egyre több betege van,a fiatalok nagyon szeretik.Szerintem te is róla hallottad,hogy mindig a dokinő körül forog.


Dokinőről jut eszembe.Ma beszéltem egy csajjal a neten,aki szintén hozzá jár.Azt kérdezte hogy velem mindig kedves-e.Szerinte Ő dr.Haus,csak nőben. :-))



na,most akkor bármit szedhetsz,ami nem gyógyszer,vagy nehogy el kezdd magadtól?

453. erika691230 (válaszként erre: 450. - Bbogus)
2009. jún. 17. 22:54

Szia bbogus!


Tudod!Egy babóhoz egy petesejt és egy kiskatona kell!


Szorítok,hogy minden rendben legyen!

452. ded
2009. jún. 17. 20:00

Sziasztok!

bbogus! Úgy látszik te lassabban reagálsz, de szerintem a lényeg a biztoson van:-)). Te nagyon ügyi vagy, én nem szoktam magam rászánni lekváreltevésre. A málna tök finom lehet. Ma is gondolom rengetegen voltak a Kaaliban. Klímát azért gondolom bekapcsolják.

Erika!

A Gynexről én itt hallottam először bbogustól. Nekem magas volt a prolaktinom amikor most kezdtünk, de Bromot kaptam rá. Bár! Nekem egyszer azt mondta a doktornő, hogy mindent lehet szedni, ami nem gyógyszer. Nehogy önhatalmúlag elkezdjem szedni. Na ezt még kigondolom.

De kijaza Virág??? Dokijelölt vagy mi? Azt én is hallottam, hogy van egy csajszi, aki mindig a dokinő nyomában van, Ő lenne az?

451. bbogus
2009. jún. 17. 14:56
Remélem addig elindul valami,mert több hormont már nem kaphatok,ez a max.De ez azért nem idegesít (annyira)mert máskor is sokáig tartott.
450. bbogus
2009. jún. 17. 14:54

Sziasztok.Hazaértem szerencsésen,de régen éreztem ilyen fárádtnak magam.Férjem már el is ment itthonról,mert tudja,ilyenkor jobb messzi lenni tőlem,amíg nem hozom egyenesbe magam.Már csak meggyet kell eltennem,és a málna vár rám,amiből lekvár lesz.Szóval mind félkész,nem várhat.:(

Volt vérvételem,Doki szerint lassan,de biztosan haladok.A lassanon van a hangsúly.Még mindig csak 1 jelentős tüsző van,szombaton megyek megint.

449. erika691230 (válaszként erre: 447. - Ded)
2009. jún. 16. 22:36

Szia ded!


A gynexet neked miért nem javasolták?

Én az uh szobában beszélgettem az asszisztensnővel,Ő meg a sajátjában Márton Virággal.És úgy látszik,nagyon jó a füle.

Azon gondolkodom,lehet a Virág is oda akar jönni,mert most szinte mindig ott van,Hát,el kelne még egy doki,az biztos.


Mi dokinknak írtam e-mailt,vissza is írt,hogy személyesen kellene beszélnünk,de most nincs itthon.

448. erika691230 (válaszként erre: 446. - Bbogus)
2009. jún. 16. 22:33

Szia bbogus!

Két hét múlva jön pirinéne,és megyek megint,hormont nézetni.Mivel nem volt ET,nem számít lombiknak,nem kell 3 hónapot várni.ha valami csoda folytán két hét múlva jó lenne az FSH-m,akkor kezdi is a stimut.Még pont beleférnék szabi előtt,mert 15.-től mennek szabira.

447. ded
2009. jún. 16. 20:26

Sziasztok lányok!


Üdv. Dragonbaby:-))!

Erika! Sajnálom, hogy így alakult, ne add fel semmiképp!! Örülök, hogy már a következő lépéseket tervezed!

A mi dokink nekem azt mondta a Gynevacról, hogy a férfiaknak nem kell beadni, mivel tejsav... valamit tartalmaz, az meg nekik nincs. Csak üzleti célból mondják, hogy a férfiaknak is kell. A Gynex engem is érdekelne, de nekem sem javasolták.

Bbogus! Neked helyre jött a prolaktinod? Szorítok!!!

Jaj Erika! Akartam kérdezni, hogy a dokinőnek hogy sikerült meghallani, hogy Te miről beszélgetsz? Kicsit csodálkoztam.

Mi dokinkkal (sima) beszéltél már?

Jó éjt mindenkinek, majd holnap jövök:-))!

446. bbogus
2009. jún. 16. 19:45
Hát látom nagy a pangás.Era,akkor te most egy ideig nem is kell hogy menj Kaali felé?Nekem holnap reggel is jelenésem van,remélem már látnak rendes tüszőket is.
445. erika691230 (válaszként erre: 444. - Monik30)
2009. jún. 16. 09:16

Én is azt olvastam,hogy csak fertőzésekre jó.

Az én teám más,de a palástfű,és a cickafark benne van.Pontosan nem emlékszem,mi van benne,de vagy 7-8 féle gyógynövény.Van is itthon összekeverve,majd ma el is kezdem inni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook