Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szegeden mennyibe kerül alkalmanként a Dévény-torna babáknak? fórum

Szegeden mennyibe kerül alkalmanként a Dévény-torna babáknak? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 15. 17:24
Mi külföldön élünk, és Szeged volna a legközelebb ahova elmehetnénk ilyen tornára magán rendelésre, de sajnos semmi elérhetőséget sem tudok ezzel kapcs, aki ezzel foglalkozna. Ha véletlenül valaki tud nekem elérhetőséget, aki Szegeden ezt a tornát csinálja légyszives irjon ide v privit! Nagyon szépen köszönöm!!!! Az itteni orvosok csak gipsz kezelést alkalmaznak neki.
2013. jan. 14. 16:23

Mindenképpen menjetek Dévényre, ártani biztosan nem fog, az előnyétől meg tátva marad a szátok.

Nálunk 5 alkalom után beindult a mászás a 11 hónaposomnál, addig csak féloldalasan kúszott, és minden lemaradását behozta.

Az 5 hónap előtt a legjobb elkezdeni, mert akkor még az esetlegesen sérült agyterületek helyét könnyedén átveszi más terület.

2013. jan. 14. 10:21
Sziasztok! Igaz én nem Szegedre járok ilyen tornára, de nálunk az OEP támogatja! Igaz van magán rendelés is, én felesbe járok, mert délelőtt SZT-ks délután magán. Mi heti 2szer megyünk.
2013. jan. 14. 09:12
Engem is érdekelne ezzel a tornával kapcs minden, mert a kisfiam 7 hetes és dongalábbal született, úgy hallottam h ezzel a tornával szépen helyre lehetne hozni a lábát. Jelenleg a dr meg akarja műteni. Aki tud segiteni légyszi irjon!
2012. nov. 29. 15:38
Ez engem is érdekelne!!!!!
2011. okt. 28. 10:35
Szegeden mennyibe kerül alkalmanként a Dévény-torna babáknak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook