Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Százhalombattai kismamák, édesanyák fórum

Százhalombattai kismamák, édesanyák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
427. cf9b75f771 (válaszként erre: 426. - BeaÉrd)
2010. márc. 12. 11:48
nem! dehogy! szia! örülünk, ha jön vki, mert ahogy látod nem döntjük meg a hoxa taglétszámot, pedig egy csomó battai kismami van, csak nem a itt:))
426. BeaÉrd
2010. márc. 12. 11:26

sziasztok!

LÁtom battaiak vagytok én Érden lakom!Nem zavar ha belekotyogok néha a beszélgetésetekbe?

2010. márc. 11. 21:07

Délutánra teljesen lement a víz a lábamról..viszont picurom egész nap nagyon mozgott!

keményedett a pocakom is..

Most sem igazán vagyok a toppon..olyan mintha nem kapnék levegőt rendesen..hogy mitől, nem tudom:(

Olyan légszomj féleség..

2010. márc. 11. 13:45
én már szó szerint szenvedek, csak vonaglok, és dolgozni sincs kedvem, meg úgy semmihez, feküdnék otthon a kis ágyikónkban, és nézném a tv-t, meg aludnék. nem elég, h még sokára lesz 4, utána még haza is kell vonszolnom magam, ami egy katasztrófa lesz......
423. Zsuzska.. (válaszként erre: 422. - Cf9b75f771)
2010. márc. 11. 12:32

Már komolyan mondom utálom a telet!!

Elhiszem, hogy kivagy..nekem is elég rossz cipőt húzni..néha a derekam beáll mire feljön..

Most aránylag nincs nagy vizesedés..de délutánra tuti megint bedagad jól..

Próbálj pihizni amennyit csak tudsz benn is..

Még mindig szakad a hó..utálatos idő van!!

422. cf9b75f771 (válaszként erre: 421. - Zsuzska..)
2010. márc. 11. 08:09
egyszerűen szörnyűűűű idő van, reggel megkönnyeztem míg felhúztam a csizmám, amit már szépen elraktam jövőre, nagyon fájt utána a hasam, és a lábam is duzzadt volt, ezért is jött fel nehezen. a combcsontom nagyon fáj, olyan, mintha egy kés lenne benne, a gyerek le sem áll mióta eljöttem otthonról, kivagyok!!!!
421. Zsuzska.. (válaszként erre: 420. - Cf9b75f771)
2010. márc. 10. 13:35

A cipőhúzás nekem is egy tortúra..még cipőkanállal is nehézkes!

Ha feljön akkor már nincs gond, mert egy idő után már nem feszül a lábam sem..de amíg belepréselem az nem kellemes.

Itt most süt a nap, de fúj a szél és hideg van!

2010. márc. 10. 13:32

nekem nem vizesedik, csak duzzad kicsit, de reggelente is elég nehét néha belebújni a cipőbe, de utána türhető, nem veszem le csak ha hazaérek, mert félek, h nem tudom visszahúzni:)

holnap lesz a 7en a leghidegebb, de utána remélem már jön a jobb idő:)

419. Zsuzska.. (válaszként erre: 418. - Cf9b75f771)
2010. márc. 10. 13:00

Na ha csak pasik vannak akkor nagy rendre ne számíts:)))

Vigyázz magadra, nehogy megfázz..olyan hülye idő van mostanában!

Én ma reggelre nagyon bevizesedtem..így még soha!

Még a szám széle is nagyon beduzzadt, pedig az nem szokott!

2010. márc. 10. 08:19

ok, még egyeztetünk addig:)

ma naggyon hideg volt reggel, ráadásul otthon hagytam a sapimat, szóval fázott a fülem rendesen, és a vonat is késett 10 percet, szóval morogtam rendesen.....nehezek az ilyen reggelek, főleg, ha le sem tudok ülni a 49es villamoson, ami köztudottan úgy ráz, mint állat, és a Móricznál már úgy érzem, h ki esik belőlem a gyerek...ma jön hozzánk az asztalos, a férjem otthon van, csinálják a szekrényt a gyerekszobában, meg a konyhában, ami még elmaradt.remélem nem lesz nagy a kupi, mert hétfőn takarítottam :)

2010. márc. 9. 22:33

Akkor odamegyünk kezdésre..hátha kifogunk valami jó holmiféléket..még akár neked is:)

Így nem előznek be mások:)

Ma megint jól elfáradtam..nem sokat pihentem..elég sok tennivalóm akadt délutánra is:O

De holnap bepótolom:)

416. cf9b75f771 (válaszként erre: 415. - Zsuzska..)
2010. márc. 9. 13:24

igen , láttam, h csak mentél-jöttél:)

én is felkelek 7végén is, soha nem tudtam későig aludni! ha neked jó, már nyitás körül odamehetünk, nekem teljesen mindegy....


mi még semmit nem vettünk, lassan el kellene kezdeni, de még nem rohanok..

2010. márc. 9. 12:11

Szia:)

Igen..voltam tegnap a táppénzes papíromért a dokinál, de hamar megjártam:)

Nem tudtam, hogy ott vagy még a rendelőbe..azt hittem végzel addigra..

Én is el akarok menni a börzére..én amúgy is koránkelő vagyok a gyerekek miatt..és ez a hétvégére is vonatkozik.

Akkor ébredek fel mindig a legkorábban amikor épp alhatnék:))

Jó hideg van kinn..megjártam pestet már!

414. cf9b75f771 (válaszként erre: 413. - Zsuzska..)
2010. márc. 9. 08:31

a tegnapi napot jól megszívtam, vártam a dokira 2,5 órát, mert késett, azért, a kerek 3 mondatért, amit mondani akart....azt hitte, h még nincsen beutalóm a terheléses cukorra, de már régóta van, meg, h megy majd szabira, de csak 1-1 hétre, ha bármi baj van egyből a klinikára menjünk, gondoltam...igazából telefonon is el tudta volna mondani, de mindegy, megyünk majd 4Dre, áprilisban, addigra már remélem jó husis lesz addigra:)(29. hét)


láttalak tegnap, voltál Gábornál a rendelőben, de nem tudtam odamenni, mert féltem, h bestartolnak elém, bár, mint utóbb kiderült mindegy lett volna!


a börzét megbeszéljük, én tuti, h megyek, mert biztos jó dolgok lesznek, csak 8-12ig van, szóval igyekezni kell :)))

413. Zsuzska.. (válaszként erre: 411. - Cf9b75f771)
2010. márc. 8. 19:29

Na.. mit mondott a doki..minden rendben ugye??

Igen ott is mondta már a doki hogy kislány..látta:)


Igen én is láttam már a bababörzés plakátot, akartam is írni neked, csak kiment a fejemből!

Én el szeretnék menni, majd megbeszélünk egy időpontot..jó?

Szétnézünk, hátha találunk valami hasznos dolgot:)


ma megvettünk szinte mindent már a kórházi pakkomba..még tudfürdőt kell vennem ami antiakármilyen..illatmentes..a baba miatt:)

Gondolom tudod mire gondolok:)


beszéltem ma a szülésznővel is, pénteken valószínű elmegyünk szülőszoba látogatóba:)

2010. márc. 8. 17:20
ha jól láttam a plakáton márc. 20.án bababörze a művházban 8-12ig! megyünk?
411. cf9b75f771 (válaszként erre: 410. - Zsuzska..)
2010. márc. 8. 08:12

szerintem ezzel csak ő lesz kevesebb ne pedig te!


ma megyek a dokihoz, rendelés előtt oda kell érnem..kb 14:15re max már ott akarok ülni az ajtó előtt, hogy ha feljön a kismama tanácsadásról, akkor már lásson. kíváncsi vagyok, hogy mit fog most csinálni!


neked Hannát az sztk-s uh-n látta egyértelműen a doki, h kislány? mert meg akarom kérni, h nézze már meg nem e változott a helyzet:)

410. Zsuzska.. (válaszként erre: 409. - Cf9b75f771)
2010. márc. 7. 22:04

Tudod amikor mi is összejöttünk akkor még nem volt semmi gond..amikor összeköltöztünk még le is jártunk hozzájuk szinte minden hétvégén kajálni!

Én úgy láttam-gondoltam, hogy tök jó a kapcsolatunk..aztán ez lett belőle..értetlenül álltam a dolog előtt, de elfogadtam..ez van, ha neki ez így jó, hát legyen, de így az unokáját sem fogja babusgatni, mert nem engedem!

Apósom a gyerekeimet is unokaként tekinti..!

409. cf9b75f771 (válaszként erre: 408. - Zsuzska..)
2010. márc. 7. 20:44

de miért okoz ez neki gondot, ha a fia boldog, sztem ezt kellene szem előtt tartani! én 21 voltam mikor összejöttwm petivel, aki akkor 29, és 2 gyerek, szóval gondolhatod, h aggódtam anuék miatt, de apu csak annyit mondott, hogy "még jó, h nem egy nővel jöttem össze"-persze csak viccesen:)

de az első találkozáskor eldőlt minden, és azóta is nagyon szeretik, a két lányra unokájukként tekintenek, és szeretik őket is...szóval szerencsésnek mondhatom magam...

408. Zsuzska.. (válaszként erre: 407. - Cf9b75f771)
2010. márc. 7. 17:44

Nekem is rossz, mert ugye Borsod sem itt van a szomszédban..és Szabolcs sem, pedig apóssal és a párom mamájával nagyon jól kijövünk..csak fél nap mire leérünk vonattal, mert kocsink (még) nincs!

nem értem én sem az anyóst..lehet az a baja, hogy nekem ugye van már 2 gyerekem és nem egy családos nőt gondolt a fiának..na de épp ő vet rám követ, aki ráadásul egy velem egykorúval lépett le anno a férjétől és még a két nagyobb gyerekéről is lemondott, hogy hamarabb szabaduljon..erre tudod nincs mit mondanom..a véleményem megvan róla!!

407. cf9b75f771 (válaszként erre: 406. - Zsuzska..)
2010. márc. 7. 15:30
húú, ez nem jó, én nem értem az ilyet, tiszta hülyeség, én soha nem bírnék ilyet csinálni, anyumékból sem nézném ki, max ha vki nagyon erkölcstelen vki lenne a férjem, aki pl. ver, vagy ilyenek, dehát, te tök rendes vagy meg minden....sajnálom! nekem nagyon rossz, h anyumék olyan messze vannak, de próbálolunk majd többet hazamenni, meg ők is jönnek majd remélem:)
406. Zsuzska.. (válaszként erre: 404. - Cf9b75f771)
2010. márc. 7. 09:44

Biztos összejön a napotok:)


Nálunk mindkét oldalról megvannak a nagyszülők..bár a párom oldaláról kicsit problémás!

Az én szüleim Borsodban élnek együtt:)

A párom szülei elváltak..az apukája (apósom) Szabolcsban él..most már úgy néz ki egyedül!

Neki ez lesz az első unoka..és már alig várja , hogy meglegyen:)

Az anyja (anyósom) viszont itt él Battán..újra férjhez ment már régen..egy tőlem egy évvel idősebb idiótához, aki azt hiszi magáról ő a Valaki!

Velük nem is tartom a kapcsolatot..én legalábbis nem, a férjem lejár az anyjához néha..Füreden laknak!

Egyik napról a másikra anyósom kijelentette a páromnak, hogy én és a gyerekeim oda többet nem mehetünk..indok nincs azóta sem!

Szóval azóta (már több, mint 2 éve!)nincs kapcsolatunk!

Azzal is tisztában van, hogy az unokáját sem fogja így látni, mert én nem megyek oda, ő nem jön ide..a párom pedig egyedül nem viszi el a picurt, ezt már mi megbeszéltük!Pedig neki az első unoka lenne!

Anyuéknak már az 5.:)Az öcséméknél is van már 2 lány:)

405. cf9b75f771 (válaszként erre: 404. - Cf9b75f771)
2010. márc. 6. 19:18

jajj a sajnos anyukája él után szomorú képet akartam rakni, bocsesz



tehát sajnos csak az anyukája él :(

2010. márc. 6. 19:17

nekem délután is előjött a fejfájás, ittam egy lightos kávét, és elmúlt, most brassóit készítek, apa azt "rendelt", nemsokára már itthon van, és a holnapi nap csak a miénk:)) kicsi vásárlás, és pihi meg összebújás, így tervezem aztán, remélem így is lesz:)))


már akartam kérdezni, h nálatok nagyszülök vannak?


nálunk anyukámék élnek, minden ok, Peti részéről pedig sajnos csak az anyukája él:)

már nagyon várják az unokát, anyuméknak Beni lesz az első, anyósomnak meg az 5.:)))

2010. márc. 6. 14:40

A teától már csak a wc-re rohangálok:)

Kicsit jobb lett, már nem feszül annyira a lábfejem,

de még nem az igazi..de szeretnék már emiatt is túl lenni a szülésen!

402. cf9b75f771 (válaszként erre: 401. - Zsuzska..)
2010. márc. 6. 13:42

szegénykém! nekem a fejem fájt egy kicsit, lementem boltba, meg sétáltam picit , és elmúlt..

én meg most picit elszomorodtam, mert hiányzik a férjem..:( most ebédelek, aztán nézek vmi filmet sztem:)

2010. márc. 6. 12:40

Én meg pihenek, mert nem tudom mitől..mivel tényleg nem csinálok semmit a pihenésen(olvasáson) kívül..de nagyon be van dagadva a bokám..

Pedig már fel is polcoltam..lehet megint frontváltozás van?

Már a 2. bögre csalánteát iszom..még semmi látszatja:O

400. cf9b75f771 (válaszként erre: 399. - Zsuzska..)
2010. márc. 6. 09:59

ezzel én is így vagyok, meg csak kényelmesebb,míg ki nem alakulnak a dolgai!


szépen fejlődnek, nem tudom mikor mehetnek haza, arról még nincs hírem!

én nagyon kialudtam ma magam, fél10kor keltem fel, nem semmi:))

399. Zsuzska.. (válaszként erre: 398. - Cf9b75f771)
2010. márc. 5. 21:42

nem tudnék nyugodtan aludni ha nem hallanám eleinte a szuszogását:)

Tudsz valami újat Incóról?

398. cf9b75f771 (válaszként erre: 397. - Zsuzska..)
2010. márc. 5. 20:07
nálunk is a mi szobánkabn lesz az elején, és ha kialakul, hogy-hogy alszik, meg milyen alvó, akkor tesszük csak át a másik szobába!
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook