Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Van otthon valamilyen nyugtatód? (név nélkül)

Van, gyógyszerkészítmény, sajnos rendszeresen szedni kell nekem vagy családtagomnak
25
 
Van, gyógyszerkészítmény, alkalomszerűen szokta valaki szedni
11
 
Van, gyógyszerkészítmény, mert ritkán szükséges.
23
 
Van, valamilyen természetes/homeopátiás nyugtató, rendszeresen szedi valaki
1
 
Van, valamilyen természetes/homeopátiás nyugtató, alkalomszerűen szokta valaki szedni
10
 
Van, valamilyen természetes/homeopátiás nyugtató, mert ritkán szükséges.
15
 
A felsoroltak közül közül több is igaz
9
 
Csak pl. citromfű tea van itthon, egy jó tea elég ilyenkor...
34
 
Semmi ilyesmi nincs itthon.
121
 
Ezt a szavazást kihagyom!
7
 
Szavazatok száma: 249 | Kiírta: Panna.33, 2015. szept. 6. 06:37

A párod, és te...? (név nélkül)

Párom vékony, és én is vékony vagyok.
8
 
Párom vékony, én inkább sportos/izmos.
2
 
Párom vékony, én inkább átlagos.
6
 
Párom vékony, én inkább telt.
4
 
Párom vékony, én inkább kövér.
5
 
Párom izmos/sportos, én is izmos/sportos vagyok.
16
 
Párom izmos/sportos, én inkább átlagos.
7
 
Párom izmos/sportos, én inkább telt.
6
 
Párom izmos/sportos, én inkább kövér.
2
 
Párom átlagos, és én is átlagos vagyok.
60
 
Párom átlagos, én inkább telt.
14
 
Párom átlagos, én inkább kövér.
3
 
Párom telt, és én is telt vagyok.
12
 
Párom telt, én inkább kövér.
3
 
Párom kövér, és én is kövér vagyok.
7
 
Nincs párom, de a vékony/átlagos alkat a zsánerem.
7
 
Nincs párom, de a kisportolt alkat a zsánerem.
1
 
Nincs párom, de a telt/duci alkat a zsánerem.
0
 
Nincs párom, de a kövér alkat a zsánerem.
1
 
Nincs párom, és zsánerem se. Nem az alkat szokott megfogni, nem az alapján ismerkedek!
28
 
Ezt a szavazást kihagyom!
55
 
Szavazatok száma: 192 | Kiírta: Targaryen, 2015. szept. 5. 13:41

Nálad otthon a jellemző, hogy

Mindig rend van és tisztaság
33
Inkább rend van
10
Inkább tisztaság van
10
Se rend, se tisztaság, egy káoszban élek
13
Általános rend és tisztaság, nagy feneket nem kerítek az ügynek
178
Ezt a szavazást kihagyom!
14
Szavazatok száma: 244 | Kiírta: Irukandzsi, 2015. szept. 5. 07:13

Melyik név: Natasa vagy Léna?

Natasa
42
Léna
90
Egyik sem
120
Ezt a szavazást kihagyom!
9
Szavazatok száma: 252 | Kiírta: 89da411cc8, 2015. szept. 4. 20:32

Szoktál mikróban tejet forralni?

nem
196
igen
22
csak néha
34
nem mert nincs mikrónk
5
Ezt a szavazást kihagyom!
3
Szavazatok száma: 257 | Kiírta: Angele, 2015. szept. 4. 20:31

Ki tehet arról, ha egy felnőtt férfi/nő lusta? (Semmit nem akar csinálni, elvárja, hogy kiszolgálják.)

Egyértelműen az apja/anyja... aki nevelte, mert el lett kényeztetve!
22
Nem biztos, hogy el lett kényeztetve, egyszerűen csak felsőbbrendűnek érzi magát.
14
Kölcsönös alapon! A szülő is, és a "felnőtt" gyerek is tehet róla.
187
Ezt a szavazást kihagyom!
23
Szavazatok száma: 223 | Kiírta: Targaryen, 2015. szept. 4. 10:07

Milyen lesz szeptember?

Elmúlós
20
Szülinapozós
25
Csodákkal teli.
25
Esküvős
2
Valami új kezdődik.
55
Valami véget ér.
14
Valami más.
78
Ezt a szavazást kihagyom!
27
Szavazatok száma: 219 | Kiírta: 3d787b167a, 2015. szept. 4. 07:42

Felháborítónak tartod, ha egy szülő szájon csókolja a gyerekét? (név nélkül)

Igen, szerintem undorító!
164
 
Igen, sőt, ez már pedofíliának minősül!
1
 
Semmi kivetnivalót nem találok benne.
64
 
Egyáltalán nem, a mi családunkban ez bevett szokás.
5
 
Ezt a szavazást kihagyom!
29
 
Szavazatok száma: 234 | Kiírta: 42cc34928d, 2015. szept. 3. 22:43

Tudtad, hogy a hoxa.hu politikamentes weboldal? (név nélkül)

Igen.
209
 
Eddig nem.
48
 
Ezt a szavazást kihagyom!
5
 
Szavazatok száma: 257 | Kiírta: Hoxa, 2015. szept. 3. 13:34

Adnál 20 év börtönt egy gyereknek, ha kővel dobálózna (kocsira, emberre)?

Ha csak kocsira, ablakra, akkor csak 10 évre büntetném meg, ha emberre, 20 év jogos
8
Gyereket börtönbe zárni emberi jogok sértése, esetleg nevelőintézetbe zárnám,de nem 20 évre
135
Ha be tudja bizonyítani, hogy önvédelem, akkor is csak 10 év szerintem a jogos
2
Aki ilyen törvényeket elfogad, az egy idióta
17
Fegyveres katonával szemben a kődobálás kutyafülét ér, ezért semmi börtön
1
Ilyen törvény nincs, szerintem nem létezik, max "sötét" országokban
2
Sajnos van ilyen törvény, egy magát civilnek nevező országban, ahol a kecskepásztor csak kővel tud védekezni
5
Az ilyen országokat elítélem, azonnal közbe kellene lépni de gondolom, erre nincs esély, szomorú
4
Ezt a szavazást kihagyom!
69
Szavazatok száma: 174 | Kiírta: gribedli***, 2015. szept. 3. 10:23

Gondban vagyunk. Mit vegyünk a gyerek 20. születésnapjára? (Holnap lesz)

kertes házat
9
lakást
18
kocsit
4
feleséget
19
csak adjatok neki egy zsák pénzt, csinos masnival
130
egyéb, szerintem vegyetek neki... (fórumban jöhetnek az ötletek)
20
Ezt a szavazást kihagyom!
52
Szavazatok száma: 200 | Kiírta: vacsa, 2015. szept. 3. 07:51

Ha pizza akkor...

szokásos magyar vastag tésztás...
60
szokásos magyar vékony tésztás...
154
Ezt a szavazást kihagyom!
38
Szavazatok száma: 214 | Kiírta: Bucóka20, 2015. szept. 2. 23:33
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook