Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Párod neve: (név nélkül)

Amdrás, Attila, Antal
16
 
Ádám, Ákos, Árpád
4
 
Béla, Bálint, Csaba
8
 
Dániel, Dávid, Dénes
4
 
Elemér, Ferenc, Ferdinánd
5
 
Gábor, Géza, Gergő
12
 
György, Gyula
6
 
József, János
8
 
Imre, István
11
 
János, József
6
 
Károly, Kálmán, Kornél
1
 
Miklós, Mihály, Márton
10
 
Márk, Marcell, Milán
1
 
Nándor, Norbert, Róbert
3
 
Olivér, Ottó
0
 
Péter, Pál, Patrik
11
 
Sándor, Szabolcs, Szilveszter
7
 
Tamás, Vilmos, Viktor
4
 
Zoltán, Zsolt, Zsombor
16
 
Más
84
 
Ezt a szavazást kihagyom!
42
 
Szavazatok száma: 217 | Kiírta: Calpurgia1914., 2015. szept. 12. 10:49

Középiskolás gyerekednek kipostázták már a diákigazolványt?

igen
7
nem
8
egyiknek igen, másiknak nem
1
nincs középiskolás korú gyerekem
194
Ezt a szavazást kihagyom!
24
Szavazatok száma: 210 | Kiírta: andi6020, 2015. szept. 12. 09:43

Boldog névnapot a Máriáknak?

Igen
157
Nem
4
Naná hogy boldogot!
32
Csak ha szűz az a Mária!
8
Mária vagyok, köszönöm!
2
Ezt a szavazást kihagyom!
31
Szavazatok száma: 203 | Kiírta: 3d787b167a, 2015. szept. 12. 08:04

Voltál már Zanzibáron?

Igen.
4
Igen,de csalódtam.
1
Nem.
183
Nem, és nem is szeretnék.
25
Jó lenne eljutni oda is.
15
Ezt a szavazást kihagyom!
9
Szavazatok száma: 228 | Kiírta: mr.az, 2015. szept. 11. 12:03

Nyertél már utazást?

Igen, és kihasználtam
17
Igen, de nem utaztam el
10
Nem
221
Egyéb
3
Ezt a szavazást kihagyom!
2
Szavazatok száma: 251 | Kiírta: l.luiselotte, 2015. szept. 11. 11:56

Kóstoltad már a Márka ice teáit? (név nélkül)

Igen! Az őszibarackos ice tea a kedvencem!
4
 
Igen! A citromos ice tea a kedvencem!
1
 
Igen! Az almás-dinnyés ízű zöld tea a kedvencem!
1
 
Igen, de nekem nem jött be. Más termékcsalád ice teáit szoktam inni.
2
 
Igen, kóstoltam, de ittam már jobbat is, rosszabbat is.
3
 
Nem, nem is tudtam, hogy a Márkának is vannak teás üdítői!
61
 
Nem, mert nem szeretem az ilyen üdítős teákat.
100
 
Nem, mert megvan a kedvenc termékcsaládom, és csak annak a teáit iszom.
11
 
A Márka üdítőket szeretem, szoktam is inni, de a teájukat nem szeretem/nem kóstoltam.
12
 
Egyáltalán nem is ismerem a Márka márkát!
13
 
Kíváncsi lettem, meg fogok kóstolni, hátha finom! :)
8
 
Ezt a szavazást kihagyom!
13
 
Szavazatok száma: 216 | Kiírta: Targaryen, 2015. szept. 11. 09:45

Neved (2) :

Attila
2
András, Antal
2
Ákos, Árpád Ábel
0
Bálint, Bence Csaba
1
Dávid, Dénes Dániel
0
Ferenc, Ferdidánd
0
Gábor Géza
1
György Gyula
1
Imre István
1
János, József
1
Károly Kálmán Kornél
0
László Lajos
5
Mihály Miklós Milán
2
Norbert Róbert Nándor
0
Olivér Elemér
1
Péter Pál
0
Sándor, Szilveszter
1
Tamás, Viktor
1
Zoltán Zsombor
1
Más :
138
Ezt a szavazást kihagyom!
70
Szavazatok száma: 158 | Kiírta: Calpurgia1914., 2015. szept. 11. 06:13

Ettél banánt virsivel?

Igen
1
Nem
205
Fogok
3
Csak virslit ettem banánnal.
14
Még van a dinnyéből!
18
Ezt a szavazást kihagyom!
9
Szavazatok száma: 241 | Kiírta: 3d787b167a, 2015. szept. 10. 20:26

Melyik település az ország középpontja?

Dabas
1
Újlengyel
1
Szarvas
5
Pusztavacs
153
Tatárszentgyörgy
0
Ezt a szavazást kihagyom!
71
Szavazatok száma: 160 | Kiírta: Mama001, 2015. szept. 10. 17:36

Magyar, vagy külföldi keresztnevet adsz/adnál a gyereke(i)dnek? (név nélkül)

Magyar
141
 
Külföldi
18
 
nem érdekel milyen származású a név, nem az alapján választok
97
 
Ezt a szavazást kihagyom!
7
 
Szavazatok száma: 256 | Kiírta: Targaryen, 2015. szept. 9. 21:53

Neved : (név nélkül)

Andrea
10
 
Anna, Anikó
5
 
Ágnes Ágota
3
 
Dóra Dorottya
3
 
Éva, Edit
15
 
Erzsébet Liza Izabella
5
 
Gabriella, Gizella
8
 
Júlia, Julianna
3
 
Judit
5
 
Katalin, Klára
9
 
Krisztina
7
 
Márta
3
 
Mária Marianna
8
 
Mónika
3
 
Nóra
1
 
Orsolya
1
 
Rozália Rózsa
3
 
Timea
7
 
Zsuzsanna
6
 
Más
149
 
Ezt a szavazást kihagyom!
13
 
Szavazatok száma: 254 | Kiírta: Calpurgia1914., 2015. szept. 9. 20:02

Lenyeled a dinnye magját?

Lenyelem.
99
Mindent lenyelek, ami a számba kerül.
11
Nem
117
Én csak a dinnyemagot nyelem le, a többit kiköpöm.
14
Ezt a szavazást kihagyom!
20
Szavazatok száma: 241 | Kiírta: 3d787b167a, 2015. szept. 9. 15:47
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook