Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Párod neve: (név nélkül)
Amdrás, Attila, Antal
16
Ádám, Ákos, Árpád
4
Béla, Bálint, Csaba
8
Dániel, Dávid, Dénes
4
Elemér, Ferenc, Ferdinánd
5
Gábor, Géza, Gergő
12
György, Gyula
6
József, János
8
Imre, István
11
János, József
6
Károly, Kálmán, Kornél
1
Miklós, Mihály, Márton
10
Márk, Marcell, Milán
1
Nándor, Norbert, Róbert
3
Olivér, Ottó
0
Péter, Pál, Patrik
11
Sándor, Szabolcs, Szilveszter
7
Tamás, Vilmos, Viktor
4
Zoltán, Zsolt, Zsombor
16
Más
84
Ezt a szavazást kihagyom!
42
Szavazatok száma: 217 | Kiírta: Calpurgia1914., 2015. szept. 12. 10:49
Középiskolás gyerekednek kipostázták már a diákigazolványt?
igen
7
nem
8
egyiknek igen, másiknak nem
1
nincs középiskolás korú gyerekem
194
Ezt a szavazást kihagyom!
24
Szavazatok száma: 210 | Kiírta: andi6020, 2015. szept. 12. 09:43
Boldog névnapot a Máriáknak?
Igen
157
Nem
4
Naná hogy boldogot!
32
Csak ha szűz az a Mária!
8
Mária vagyok, köszönöm!
2
Ezt a szavazást kihagyom!
31
Szavazatok száma: 203 | Kiírta: 3d787b167a, 2015. szept. 12. 08:04
Voltál már Zanzibáron?
Igen.
4
Igen,de csalódtam.
1
Nem.
183
Nem, és nem is szeretnék.
25
Jó lenne eljutni oda is.
15
Ezt a szavazást kihagyom!
9
Szavazatok száma: 228 | Kiírta: mr.az, 2015. szept. 11. 12:03
Nyertél már utazást?
Igen, és kihasználtam
17
Igen, de nem utaztam el
10
Nem
221
Egyéb
3
Ezt a szavazást kihagyom!
2
Szavazatok száma: 251 | Kiírta: l.luiselotte, 2015. szept. 11. 11:56
Kóstoltad már a Márka ice teáit? (név nélkül)
Igen! Az őszibarackos ice tea a kedvencem!
4
Igen! A citromos ice tea a kedvencem!
1
Igen! Az almás-dinnyés ízű zöld tea a kedvencem!
1
Igen, de nekem nem jött be. Más termékcsalád ice teáit szoktam inni.
2
Igen, kóstoltam, de ittam már jobbat is, rosszabbat is.
3
Nem, nem is tudtam, hogy a Márkának is vannak teás üdítői!
61
Nem, mert nem szeretem az ilyen üdítős teákat.
100
Nem, mert megvan a kedvenc termékcsaládom, és csak annak a teáit iszom.
11
A Márka üdítőket szeretem, szoktam is inni, de a teájukat nem szeretem/nem kóstoltam.
12
Egyáltalán nem is ismerem a Márka márkát!
13
Kíváncsi lettem, meg fogok kóstolni, hátha finom! :)
8
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 216 | Kiírta: Targaryen, 2015. szept. 11. 09:45
Neved (2) :
Attila
2
András, Antal
2
Ákos, Árpád Ábel
0
Bálint, Bence Csaba
1
Dávid, Dénes Dániel
0
Ferenc, Ferdidánd
0
Gábor Géza
1
György Gyula
1
Imre István
1
János, József
1
Károly Kálmán Kornél
0
László Lajos
5
Mihály Miklós Milán
2
Norbert Róbert Nándor
0
Olivér Elemér
1
Péter Pál
0
Sándor, Szilveszter
1
Tamás, Viktor
1
Zoltán Zsombor
1
Más :
138
Ezt a szavazást kihagyom!
70
Szavazatok száma: 158 | Kiírta: Calpurgia1914., 2015. szept. 11. 06:13
Ettél banánt virsivel?
Igen
1
Nem
205
Fogok
3
Csak virslit ettem banánnal.
14
Még van a dinnyéből!
18
Ezt a szavazást kihagyom!
9
Szavazatok száma: 241 | Kiírta: 3d787b167a, 2015. szept. 10. 20:26
Melyik település az ország középpontja?
Dabas
1
Újlengyel
1
Szarvas
5
Pusztavacs
153
Tatárszentgyörgy
0
Ezt a szavazást kihagyom!
71
Szavazatok száma: 160 | Kiírta: Mama001, 2015. szept. 10. 17:36
Magyar, vagy külföldi keresztnevet adsz/adnál a gyereke(i)dnek? (név nélkül)
Magyar
141
Külföldi
18
nem érdekel milyen származású a név, nem az alapján választok
97
Ezt a szavazást kihagyom!
7
Szavazatok száma: 256 | Kiírta: Targaryen, 2015. szept. 9. 21:53
Neved : (név nélkül)
Andrea
10
Anna, Anikó
5
Ágnes Ágota
3
Dóra Dorottya
3
Éva, Edit
15
Erzsébet Liza Izabella
5
Gabriella, Gizella
8
Júlia, Julianna
3
Judit
5
Katalin, Klára
9
Krisztina
7
Márta
3
Mária Marianna
8
Mónika
3
Nóra
1
Orsolya
1
Rozália Rózsa
3
Timea
7
Zsuzsanna
6
Más
149
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 254 | Kiírta: Calpurgia1914., 2015. szept. 9. 20:02
Lenyeled a dinnye magját?
Lenyelem.
99
Mindent lenyelek, ami a számba kerül.
11
Nem
117
Én csak a dinnyemagot nyelem le, a többit kiköpöm.
14
Ezt a szavazást kihagyom!
20
Szavazatok száma: 241 | Kiírta: 3d787b167a, 2015. szept. 9. 15:47
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
