Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Számitógépemen a rendszervisszaállitó nem működik. Mi lehet a hiba? fórum

Számitógépemen a rendszervisszaállitó nem működik. Mi lehet a hiba? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 2. 15:33
Többek között feltelepitettem a Glary Utilities rendszerkarbantartó programot és végigfuttattam.Lehet, hogy az törülgetett ki nekem olyant is amit nem kellett volna?
2011. aug. 2. 15:31
Megnéztem és nincs kipipálva. Az az igazság, hogy szombaton próbálkoztam /lehet hogy hülyeség volt/ hogy hogy lehet gyorsitani a gépet, mert nagyon lassu volt, Találtam egy pár "tanácsot" és én végigcsináltam. Azóta nemhogy gyorsabb lett, hanem még egy csomó problémám akadt ezért akartam visszaállitani az eredeti állapotára.
2011. aug. 2. 15:25
Segitsetek még abban is, hogy hogyan tudok teljesen kitörölni egy programot, tudniillik a MyPlaySity-t kitöröltem de a Toolbart már nem törüli ki, azt irja, hogy végzetes hiba történt a telepitésekor.
4. 7a04181114 (válaszként erre: 3. - Bogyoka53)
2011. aug. 2. 15:24

start menü, beállítások, vezérlőpult, rendszer, A rendszer visszaállítása fülön ha be van pipálva a kis négyzet akkor ki van kapcsolva.

de laikusként nem hiszem,hogy rendszervisszaállítást kellene neked csinálni.

2011. aug. 2. 15:22
Hol tudom megnézni, hogy ki van-e kapcsolva a rendszervisszaállitás? /tök laikus vagyok/
2011. aug. 2. 15:07
biztos kikapcsoltad a rendszervisszaállítást
2011. aug. 2. 15:02
Számitógépemen a rendszervisszaállitó nem működik. Mi lehet a hiba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook