Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Számít, hogy egy nőnek legyen humora? Mit tapasztaltatok? fórum

Számít, hogy egy nőnek legyen humora? Mit tapasztaltatok? (beszélgetős fórum)


22. Pampalini (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 3. 17:47
Humor nèlkül nincs jó kapcsolat. Min nevetnètek különben.
21. varadero (válaszként erre: 19. - New(l))
2020. márc. 2. 17:09
Az önirónia képessége vagy van vagy nincs. :-) Szegény kolléganődnek ebből kevesebb jutott. Ámbár dicséretes, hogy próbálkozik. C'est la vie! ;-)
20. Csalános (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 2. 13:29
Van aki elviseli a vicces dolgokat, de az nem biztos, hogy humor. Mondjuk ha a temetésen nem viccelsz az a jobbik eset. De vannak akik nem értik se a viccet, sem a humort. Nem szeretem akik megsértődnek és semmit nem értenek, csak a "fapofa" tekintet.
19. New(l) (válaszként erre: 18. - Varadero)
2020. márc. 2. 13:21

Nekem volt egy kolléganőm, aki egyáltalán nem értette az öniróniát. De senkinél, semmilyen mértékben. :D

Ha valaki elsütött egy ilyen megjegyzést, rögtön sajnálkozott és nyugtatgatta az illetőt, hogy jajjj, de hát ne ostorozd magad, ilyet mondani sem szabad stb.! :))

Kb. mint Sheldon Cooper és a szarkazmus. Lassan megtanulta, mi lesz az, de igazán sosem érzékelte.

18. varadero (válaszként erre: 17. - Epresturmix)
2020. márc. 2. 12:28
A fekete humor az klasszis! :-D Az irónia és önirónia helyes aránya egy tudomány. Már majdnem standup képesség!
2020. márc. 2. 07:43
Én imádom a fekete humort, de ahogy te mondod - oltogatni, beoltani csak itthon szoktam, mert itthon ismernek, nem kell magyarázkodnom, és én is kapok. Simán elröhögünk rajta. Idegenekkel nem is akarok. Velük másfajta. Vagyis mindenkinêl más, vagy egy tök alap, amit mindenki ért, mégsem sêrtek meg vele senkit.
2020. márc. 2. 05:33
persze, a humor az élethez elengedhetetlen
15. Guruljka (válaszként erre: 14. - Cucicsillag)
2020. márc. 2. 01:04

Épp valami ilyesmit akartam írni. Pl. nyelvi és irodalmi vicceket Anyuval tudtam játszani, vele lehetett ilyeneken mulatni.

Minden humor annyit ér, amennyire az épp jelenlevők megértik.

14. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 2. 00:17

Sztem az a vicces,amin a masik is tud rohogni (marmint,akinek szanod)

Az eletemben fontos szerepet jatszo embereknek irto jo a humoruk - is. Es persze, kozos nevezon vunk.

Ha vki nem vevo, akkor vagy serto vagy nem vagytok egy hullamhosszon (ugyis kiderul)

13. varadero (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 1. 23:28
A humor és a humorérzék fontos! Nem baj ha csipkelődő vagy infantilis, csak legyen. Nem is értem miért kell ebben kihangsúlyozni a nőt? A humorérzék a társalgás sója, a feszültség legjobb oldója és mindegy, hogy melyik nemnél. Ugyan ki kedveli a savanyú mosolytalan alakokat? Egyvalami fontos: a megfelelő pillanatban kell használni és az időzítés értelmes embernek nem is okozhat gondot!
2020. márc. 1. 21:49
Igen, nagyon fontos a humor a nőknél is.
11. New(l)
2020. márc. 1. 19:29
Igen, de az alapján amit leirtál magadról, neked nem az van.
2020. márc. 1. 19:19
Az oltogtás csipkelődés nem humor, ne csodáld, ha elkerülnek.
9. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 1. 19:03
Az nem humor, amit leirsz.
8. Guruljka (válaszként erre: 6. - Orsi2017)
2020. márc. 1. 18:23

Kivéve, ha a másik félnek nincs vagy más jellegű a humora.


No és azt se felejtsük el, hogy a humor nem azonos a viccelődéssel és az "oltogatás"-sal.

7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 1. 18:22

Lehet, hogy ami neked vicces, az másnak nem. Ami szerinted oltogatás, az lehet, hogy más szerint (főleg az szerint, akit oltogatsz), bunkóság.

A humor is sokszínű, és a fogadtatás is, ezt vedd figyelembe.

2020. márc. 1. 17:17
Szerintem humorra mindig szükség van.
5. Péter 83 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 1. 17:14
Én szeretem a humort, de ha eltúlozzák, azt nem.
4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 1. 17:03
Az a jó vicc amin nevet akinek szánjuk. De ha olyannal viccelődsz akit nem ismersz, nem tudhatod mire hogy reagál. Lehet hogy bejön neki, de rosszul is elsülhet.
3. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 1. 17:01
Bármi lehet meg az ellenkezője is.
2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 1. 16:53

Nem rossz dolog, de előfordulhat, hogy nincs helye.

Ha ezt tudod mérlegelni, akkor nincs vele gond.

2020. márc. 1. 16:52
Nem tudom jó-e, hogy hajlamos vagyok poénkodni, csipkelődni, "oltogatni" aki tetszik. Meg úgy általában viccelődni. Ezt utólag megbánom, hogy nem-e tartanak komolytalannak. Lehet, hogy emiatt nem akarnak velem kapcsolatot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook