Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás után meddig normális haragot érezni? fórum

Szakítás után meddig normális haragot érezni? (tudásbázis kérdés)


1 2
7. acuko (válaszként erre: 5. - 8daf82b38c)
2013. jan. 11. 11:18
Nem, persze nem mentem oda. De több levelet is írtam neki, amikre nem válaszolt. Küldtem sms-t, ami nem ment át, mert gondolom, le vagyok tiltva. Amúgy nős, családos pasi, és ő keresett engem. Nagyon szép kapcsolat volt, csak a feleség a gyerekeket ellene hangolta és őt is zsarolta. Befolyásos, jól kereső, ismert ember. Szerintem a gyerekei miatt (akik nem kicsik, 15-18-20 évesek) és a poziciója és a jóhírneve miatt ment vissza, és nem akar újra kezdeni semmit, mert baja lenne belőle. Ez lehet.
6. 8daf82b38c (válaszként erre: 2. - Cb82b220ce)
2013. jan. 11. 11:15

Igen, én is erre gondoltam. Hiszen az ember azt kerüli aki érzelmileg jelent neki. Aki már nem azzal nem nehéz elcsevegni bármiről is.

Nekem ebbe az a fura, hogy én nem vagyok haragtartó, mert engem elemészt, mást meg "táplál", életet!

5. 8daf82b38c (válaszként erre: 3. - Acuko)
2013. jan. 11. 11:14

Komolyan? De furcsa!!

Ennyire megharagudni, nálam is valami ilyesmi van. És igaz, hogy ezzel magát mérgezi az illető. Jól tetted, hogy a házához nem mentél, biztos kellemetlen szituáció lett volna belőle!

4. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - 8daf82b38c)
2013. jan. 11. 11:12
Az elkövetett gaztett súlyosságától is függ, hogy a harag mennyi ideig tart.
2013. jan. 11. 11:12
Ez nekem is fura. Nekem a volt párom annyira megharagudott rám gyakorlatilag egy mondatért, hogy már két éve nem tud megbocsájtani, pedig akkoriban szinte megalázkodva kértem a bocsánatát, de még csak nem is válaszolt. Mindenhonnan letiltott, a kapcsolatot teljesen megszakitotta velem, semmilyen úton, módon nem tudom elérni. Mondjuk, ha elmennék hozzá, ahol lakik, akkor megtalálnám, de nem zaklatom. Szóval nem bocsájtott meg, bármennyire is kértem, szépen és kedvesen. Ez magát minősíti szerintem, mert a megbocsájtás egy naygon fontos emberi gesztus kell hogy legyen. Önmagát is mérgezi ezzel..
2. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - 8daf82b38c)
2013. jan. 11. 11:10

Simán lehet, pláne ha nagyon megbántotta.

Lehet azt a személyt sokkal jobban szerette mint annó a többieket.

2013. jan. 11. 11:06

Szakítás után majd 1 évvel a pasi még mindig nagyon haragszik az illető nőre aki annak idején szakított vele.

Előtte is voltak csalódásai, de a többi nőnek pár hónap után megbocsájtott és beszélőviszonyban vannak azóta is. 8névnap, szülinap ilyesmi)

De mégis csak az egyikre haragszik nagyon. Ez miért lehet? és egyáltalán, hogy lehet intenzív haragot táplálni valaki iránt 1 év után is?

Köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook