Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás után egy évvel is minden nap eszembe jut.... fórum

Szakítás után egy évvel is minden nap eszembe jut.... (beszélgetős fórum)


2014. jan. 30. 21:37
1.5 év telt el a szakítás óta. ma már nem fáj, de sokat gondolok rá, minden nap
2013. szept. 24. 09:56
lehetsz meg boldog cask ne buslakodj!lehethogy kulombet talalsz,mint akit elvesztettel!
15. Tulipanhercegnö (válaszként erre: 14. - CorvusCorax)
2013. szept. 11. 20:28
De de igy kell:) DDD
2013. szept. 11. 17:28

Még nem engedted el. Ha másképp nem megy, képzeletben rúgd seggbe, had repüljön, mint a győzelmi zászló és hevesen integess utána.

Bocs, ha kissé drasztikus voltam,,,

13. Babuci14 (válaszként erre: 11. - Anettka0101)
2013. szept. 11. 16:10
Igaz... Soha nem múlik el, de mindig véget ér.
12. mese habbal (válaszként erre: 11. - Anettka0101)
2013. szept. 11. 09:58

csak rajtad múlik.. olyan nincs, hogy igazi nagy szerelem, vagy van több is.. valamiért vége lett, ebből kell tanulni, továbbépítkezni, és akkor a következő nagy szerelem még jobb lesz... ha azt akarod, hoyg soha ne múljon el, akkor persze ebbe is bele lehet ragadni, de magadnak ártasz csak vele, senkit nem fog érdekelni, csak te leszel boldogtalan... legyen inkább az a célod, hogy fel tudd dolgozni, tovább tudj lépni, és boldog lehess, majd valaki mással...

ha ezt elhatározod, akkor sem könnyű még, de ha egyáltalán nem is ez a célod, hanem a múlt miatt szenvedni, akkor abban benne lehet szépen maradni... csak te veszítesz ezzel...


barátságnak semmi értelme utána... magad ellensége vagy?

2013. szept. 11. 08:52

állítólag az igazi nagy szerelem soha nem múlik el... :-(


ez igaz?

10. ina87
2013. szept. 10. 16:14
Vagy az is lehet h sose fogod elfeledni akár milyen lesz vele a kapcsolatod,néha egy kapcsolat egy ember nagyobb nyomott hagy maga után mint azt gondolnánk
9. Tulipanhercegnö (válaszként erre: 1. - Anettka0101)
2013. szept. 10. 13:33
Nem normalis egy ket honap oke es ha jön egy uj Herceg egyaltalan vagy ritkan fog eszedbe jutni mert az uj elfeledteti majd idövel ...
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Anettka0101)
2013. szept. 10. 13:33
Nem az.
2013. szept. 10. 13:24
Nem normális.
2013. szept. 10. 13:21
majd ha jön egy másik eszedbe se fog nyutni. általában akkor érez igy az ember mikor nagyon elbántak vele, megcsalták, kidobták. majd idővel nem fog érdekelni hidd el. hajrá.
2013. szept. 10. 13:19

Barátságot kezdeni egy kapcsolat után... Megdöglött a kutyád, de megtarthatod.

Nekem is eszembe jut egy exem, így hét év távlatából. A legnagyobb pofáraesés volt, amit elszenvedtem.

De ennyi idő távlatából látom, hogy pont így volt jó. Utána nem hagytam magam becsapni, tanultam a kapcsolatból, így telljesen más szintre jutottam. Anélkül a párkapcsolat nélkül most nem tartanék itt. Nem lenne a férjem, és a gyönyörű kislányom. Eszembe jut, sőt! Megsajdul a szívem, ha meglátom, vagy csak eszembe jut. Ez már nem szerelem, hanem annak az emléke. Olyan mint egy sérülés. Begyógyult, de megérzed, ha jön egy front.

4. syria (válaszként erre: 3. - Anettka0101)
2013. szept. 10. 13:13

Teljesen normális. Röpke 10 év, s nem fog eszedbe jutni, nem sajdul meg a szíved, ha közösen járt helyre mégy. :)


Előfordulhat, hogy lehet laza barátság. De mire lenne jó?

3. Anettka0101 (válaszként erre: 2. - Mese habbal)
2013. szept. 10. 13:07
köszi, és szerinted lehet ezek után "barátság" két ember között?
2013. szept. 10. 13:01
nekem is volt ilyen, normális... szerintem az sem szégyen, ha az embernek nem megy továbblépni, akkor segítséget kell kérni... van ilyen... én is kineziológus segítségével léptem tovább egy ilyen esetben, azóta ha szakítottam valakivel, ment egyedül is :)
2013. szept. 10. 12:59
Pedig minden kapcsolatot megszakítottunk. Szerintetek ez normális??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook