Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Érdemes szájtetoválást (szájfeltöltés) csináltatni? fórum

Érdemes szájtetoválást (szájfeltöltés) csináltatni? (tudásbázis kérdés)


2018. szept. 4. 09:41
ha te akarod,de arra keszulj fel,hogy 4 havonta ujra kell csinalni/egyik ismerosomtol tudom aki belevagott ebbe/.
2018. jún. 30. 22:45
Láttam már a maga nemében szép ajak tetoválást, de szerintem hányadék mind. Az meg elmondhatatlanul gusztustalan, ahogy kopik. Minden más tetoválható helynél gyorsabban gyógyul, regenerálódik az arc, a száj meg külünösen. Kend fel reggelente, ha fontos!
3. hpetra22 (válaszként erre: 1. - 3c88a1066c)
2018. jún. 30. 08:21
Ha téged zavar, akkor mindenképp érdemes megpróbálnod.
2. simple (válaszként erre: 1. - 3c88a1066c)
2018. jún. 29. 19:07
Szerintem érdemes, de csak ha rendesen rá tudod szánni a pénzt, és az időt. Nem mindegy hol csináltatod, és amikor elkezd kopni, tönkremenni baromi gusztustalan, így időnként újra meg újra költeni kell rá.
2018. jún. 29. 17:42

Sziasztok!

Az a baj, hogy nagyon vékony és pici szám van, mármint... Nem láttam még ennél kisebbet, de tényleg. Nem szólták még meg, maximum megjegyezték, de nem bunkóságból, viszont engem nagyon zavar, talán ez zavar legjobban magamon, ezért szeretném megcsináltatni, valahogyan...

Már elfogadtam, hogy nem lehet szép nagy, husis szám, megelégednék egy szép, formás, picit nagyobbal is, de csak úgy stílusosan (pl. Nina Dobrev, Kristen Stewart).

Van esetleg valakinek tapasztalata?

Én a tetoválás felé húzok, nagyon szépeket láttam már és több ideig tart.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook