Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhosszabbítást érdemes csináltatni ritka haj esetén ?? fórum

Hajhosszabbítást érdemes csináltatni ritka haj esetén ?? (tudásbázis kérdés)


2019. ápr. 6. 21:57
Köszi, kipróbálom szerintem a varrást
2019. ápr. 6. 11:17
Arra, hogy milyen súlyú volt a haj már nem emlékszem, kb 30 e Ft alkalmanként (10-11 éve). A fodrászom tudta, hogy hova kell varrni, egyik a fejtetői forgó alatt volt, a másik sor meg ez alatt kb 2-3 cm-el. Nekem a varrás jött be, ráadásul azt is csak egy fodrász tudta rendesen megcsinálni. Szerintem érdemes elindulni ebbe az irányba, mert gyors segítség és azért segíti az ember önbizalmát ha rendben van a haja. De feltétlenül keresd meg az okát, hogy miért ment tönkre a hajad, mert a pótlás csak tüneti kezelés!
14. Érdekes73 (válaszként erre: 13. - Juli3939)
2019. ápr. 5. 22:12
azért óvatosan ne legyél még kopaszabb a végén...
2019. ápr. 5. 16:17
Egy másik honlapon is a varrást ajànlottàk
2019. ápr. 3. 21:33
2019. ápr. 3. 21:31
10. juli3939 (válaszként erre: 9. - Biocsucsi)
2019. ápr. 3. 21:14
Nagyon köszönöm! Ezekszerint a felvarrás a legbiztonságosabb? Hova varrta a két sort, ès hány grammot, vagy milyen hosszút?
2019. ápr. 3. 08:52
Szintén így jártam anno, akkor a szakember azt mondta, hogy esetleg a kosarast ki lehetne próbálni, mert olyan kevés és vékony szálú volt a hajam, hogy csak ezt látta kivitelezhetőnek. Aztán addig mentem, míg találtam egy fodrászt, aki felvarrt két sor póthajat, de azt mondta lehet, hogy le fog törni a hajam alatta. Ez nem történt meg, sőt nekem nagyon bevált. Először 2,5 évig hordtam, akkor alatta nagyon szépen megnőtt és bedúsult a hajam.(Igaz ezzel egyidőben kezdtem használni a Rougj hajápoló termékeket is, miután egy mikroszkópos haj és fejbőrvizsgálat után ezt ajánlották.) Olyannyira megszépült a hajam, hogy aztán nem is csináltattam meg, de ekkor megint elkezdett tönkremenni. (A rougj-nál meg termékfejlesztés volt és az új hajszeszük már egyáltalán nem volt olyan jó mint az elődje.) Mivel akkor a fodrászom gyesen volt, másvalakit kerestem, aki szintén felvarrta, de ez rövidesen leesett. Aztán megpróbáltam a tincses hosszabbítást, de akkor meg tincsenként hagytam el a hajamat. addigra éppen visszajött az eredeti fodrászom dolgozni, így ismét ő varrta fel, ami megint tökéletesre sikerült, hosszan hordtam. A saját tapasztalatom alapján én csak ajánlani tudom.
2019. márc. 31. 23:45
Köszi mindenkinek! Sajnos a ricinus sem segített, nagyon sokàig próbàlgattam
2019. márc. 31. 09:55
Vagy szerezz be egy jó minőségű parókát.
6. ab65a971c2 (válaszként erre: 1. - Juli3939)
2019. márc. 31. 09:53
Szerintem a csatos póthajjal nem ártasz. A többit kerülném a helyedben.
5. ec345d5c45 (válaszként erre: 3. - NeKoAn)
2019. márc. 31. 07:42
A ricinusolaj egymagában is jó: hajhullás ellen és a növekedést is gyorsítja.
2019. márc. 31. 07:21
Szerintem nem.
3. NeKoAn (válaszként erre: 1. - Juli3939)
2019. márc. 31. 07:01

Szia!


Az én hajam is kritikán aluli...

Kaptam egy tippet (egy próbát megért, azóta is használom). Hátha nem próbáltad még...


2 db tojássárgája

2 ek méz

3-4 ek ricinusolaj


Pakolásnak tedd fel, Folpackkal jól bugyoláld be plussz egy törölközővel és legalább 20 percig hagyd fenn. Nekem sokat segített. Nem mondom, hogy most 3x annyi a hajam, mint volt, de nem hullik ugy és dusabb hatása van.


Sok sikert és remélem tudtam segiteni ☺

2. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - Juli3939)
2019. márc. 30. 20:24

Szia!


Én nem értek hozzá, csak gondolom, hogy nem lenne szerencsés, mert a hajad nem biztos, hogy elbírná a póthajat.

Ha nincs ilyen probléma, akkor szerintem megérné, lehet, hogy megtudnák úgyis csinálni, hogy tudd úgy fésülni a póthajad, hogy a most kilátszó részeket takarja. A hajvége meg ugye mindenképp szebb lenne.

Remélem azért válaszol valaki olyan is, aki ért is hozzá. :)

2019. márc. 30. 19:44

Sziasztok!

A hajam nagyon megritkult, itt-ott a fejbőröm is kilátszik. És maga a hajam is ronda, száraz, sehogy nem àll. Javíthatnék ezen hajfelrakatással? Esetleg csak a hátsó részeken? Vagy a fejbőröm még jobban kilátszana? Ha összekötöm is csúnya a vége. Legalább oda szeretnék valami volument. Váll alatt ér. Levágatni nem merem, mert tényleg nagyon ritka.

Az önbizalmamat nagyon elvette. Az összes csodaszert kipróbáltam, minden vizsgálaton részt vettem, eredménytelenül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook