Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szabaduljunk meg együtt április 29-től 2 hónap alatt minél több kilótól! fórum

Szabaduljunk meg együtt április 29-től 2 hónap alatt minél több kilótól! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. máj. 26. 21:46

Sziasztok!

Ugy latom a levegoben van valami,h senkinek nem megy most a fogyokura:P Azt hittem velem van a baj!

Kitartas lanyok!

392. 3cbd320f88 (válaszként erre: 391. - Miss Jane)
2010. máj. 26. 20:54
Ne is mond, én már lassan a napi 2 tornára fogok beállni mert az istennek sem mennek lefelé a kilók...morci is vagyok miatta...
391. Miss Jane (válaszként erre: 390. - Zsumma)
2010. máj. 26. 15:44
Kitartás! Én is így voltam pár napja, nagyon kiakadtam. Ráadásul én 2 hetes fehérje-turmix diétát csinálok, és ugyanannyit ettem, mozogtam, ittam, és mégis híztam. Mérlegelőmben látható...
390. zsumma
2010. máj. 26. 10:13

sziasztok!


nagyon elvagyok keseredve..:-( mindent szabályszerűen csinálok, mégsem fogyok:-( sőt!!!! visszajött 70 dkg!!! nem értem:-( asszem hagyom most a testkontrollt, és visszatérek a jól bevált kalóriaszámolgatóshoz. tavaly azzal fogytam 20 kg-ot, igaz 8 hónap alatt.de jó volt:-)

remélem nektek jobban megy!!!

szép napot!

2010. máj. 25. 16:00

Hali csajok.

Mizu veletek jól haladtok a cél felé (fogyi) ?

Èn nem rég ettem , lila käposztät pärolva, meg csirkemellet, ma eddig 800 kaloriät ettem. De mära ennyi elég, meg sok vizet ittam. Huhh csak reménykedek nagyon h többet fogok fogyni ezen a héten. Minden älmom mostanäba h a 9-es szäm alä esek. Hogy 8-al kezdöjön a súlyom.

Hajä länyok!:)

2010. máj. 25. 08:51

hali Mazs777 nagyon örülök a mostani éltednek csak igy toväb!! Végre kiderült h milyen is az exed.

Legyél boldog és majd jönn mäs.

2010. máj. 24. 22:33

Sziasztok!Ugy latom ez a het nem csak nekem nem volt eredmenyes:( Meg sem merem magam hetvegeig!

Kitartas csajok lesz ez meg jobb is!!!:)

2010. máj. 24. 18:28

Hali.

Megvolt a mai mérés. 91.8 kg.

hm nemtom v.miért lassan megy kevés, kicsit szomi vok:(

2010. máj. 24. 12:18
Sziasztok, én meg híztam mára vissza, pedig ugyanúgy csináltam mindent. Ma reggel 77.2 kg :S, nem értem, de adok időt magamnak, még egy hetet biztos, addig tart a turmix diétám.
2010. máj. 24. 10:47

Sziasztok!

Hát mégse sikerült szerda utántól lennem...holnap is vizsgázom :)

Ma kezdek el tanulni:P jellemző...

Apum hazajött, ilyenkor képtelenség odafigyelni a kajára, szerintem már minden vissza jött amit leadtam mostanság :( Nem akarom feladni, mert elhatároztam magam, de most nem megy olyan nagy ütemben, sőt én tanulni se tudok csoki nélkül :D

Remélem nektek jobban megy :) És persze gratula is hozzá :) Puszi mindenkinek.

2010. máj. 24. 00:06

Sziasztok!

Eloszor is gratula mindenkinek a leadott kilokhoz!

En sajna tegnap is es ma is elegge bunoztem:P

Tegnap voltunk kint a zoldbe szalonnat sutni,ma pedig szulinapon voltunk:D ugyhogy gondolhatjatok...

De azert figyeltem,h ne egyem magam pukkadasig,s ma is "csak" egy fel szelet tortat ettem:D

Szoval a jovo heten muszaj lesz komolyan odafigyeljek a dietara!

Tovabbi kitartast mindenkinek!!

382. 07c4794583 (válaszként erre: 379. - Mazs777)
2010. máj. 23. 14:10

Hát Mazs, komolyan mondom, csak gratulálni tudok a hozzáállásodhoz és a méltósághoz, amivel ezt az akadályt vetted!

Abszolút le a kalappal, ilyen egy igazi nő!

381. emma81
2010. máj. 22. 20:20

Sziasztok csajok!!!:)))


Én ma nem sokat ettem:) Nem volt szándékos, eléggé el voltam havazva. Egész héten összegyűlt a sok házimunka és ma muszály volt megcsinálnom:)))


Reggeli(ami 10kor volt) ettem 3 kisebb szelet korpás kenyeret, hozzá 2 db nagy paradicsomot és 5-6 szelet zalait, meg egy pohár tejet.

Az ebédem(du 17.30kor) volt kb 150gramm cerbona műzli, kókuszos és felönte kb 3-4 dl tejjel.

Azt hiszem ma nem is vacsizom. Nem igazán vagyok éhes.


Olvastam egy helyen, hogy vannak negatív kalóriás zöldségek és gyümik. Na olyanokat próbálok enni. Ez annyit jelent, hogy több energiába telik megemészteni a szerveztemnek, mint amennyit az adott zöldség tartalmaz, pl. paradicsom vagy káposzta:) eper(bár ez gyümi:))))


Gratula minden leadott kg-hoz és dkg-hoz. Csak sok-sok kitartást!!!!!

380. emma81 (válaszként erre: 379. - Mazs777)
2010. máj. 22. 20:13

Szia Mazs777!


Én nagyon örülök annak, hogy időben kiderült milyen ember ő. Legalább nem akkor történt, amikor már késő.

Csak legyél bátor és kitartó. És szerintem, bár ahogy érzed egy kis flört, új kaland, még ha rövid is, most kellhet. És egy olyan igazán jó sex csodákra képes:)))))

379. Mazs777
2010. máj. 22. 18:58

Sziasztok!

Megint jöttem, bocsi, csak az új munka meg minden közbe jött és nem volt se időm se erőm leülni gép elé.

Pistiről annyit, hogy egy hazug fasz.

Kedden megmondtam neki hogy vigye el a maradék cuccát, mert én nem várok rá többet.megegyeztünk hogy barátok maradunk, keressük egymást, sőt megyünk horgászni.megcsókolt, még egyszer, utoljára, de azért azt mondta hogyha jó szexre vágyok tudom hol kell keressem.

Rendben, minden ok. Első nap felhívott este, beszélgettünk, röhögtünk mindenen vagy egy órát, tényleg mint a jó barátok. Aztán most csütörtökön hívott haverom, akiknél lakik most. kérdezte hogy nem-e hozzám jött Pisti, mert hazajött éjszakás melóból, evett és el is ment otthonról,nem találkoztak vele és nem tudják hol van.akkor már volt egy sejtésem hogy hol lehet.hívtam, nem vette fel.aztán ki is kapcsolta.akkor már leesett hogy tuti annál a csajnál van akivel smsezgetett. felhívtam a csajt és PISTI!! vette fel a telefonját.Mondtam neki hogy ennyit ért a szava hogy nem a csaj miatt megy el.és halljátok még lehülyézett meg minden, még én voltam a szar szemét.ki volt egyébként hangosítva a telefonja, én meg mondtam neki hogy igen?szereted?akkor miért kellett múlthét kedden még velem lefeküdni?meg miért ajánlgatta magát még egy napja?gondolom erről nem tudott a csaj, mert az elkezdett kiabálni és letették.na akkor már röhögtem magamban hogy mekkora szemétláda,állítólag szereti és már neki is hazudik.

Lényeg a lényeg hogy az lett a dologból hogy a csaj is kirakta.:D:D:D

Pénteken voltam bent a gyárban, és találkoztam a csajjal.mondta hogy beszélni szeretne velem, délután fel is hívott. kiderült hogy neki tök mást adott elő mint ami volt, tette az ártatlant meg a szépet,és engem állított be rohadéknak.

De lényeg a lényeg hogy megszívta.hozzám soha többé nem kell jönnie...ezt meg is mondtam neki. ja és képzeljétek tegnap egész nap hivogatott hogy már most sajnálja, meg megbánta, de nem mer megkérdezni valamit.mondtam neki hogy ne is gyűjtsön erőt a megkérdezésre mert a válaszom bármire ami hozzá tartozik vagy vele kapcsolatos az hogy NEM.

Szóval egy szemétláda,de most nagyon nagyot koppant.a kiscsaj is csak azért kellett volna neki hogy ne kelljen egyedül albérletbe menni,meg ugye így két vasat tartott a tűzbe...Egy szemét gennyláda, útálom. És tudjátok mit? már abszolút nem érdekel,amikor kedden kitettem még ezt nem tudtam, de már akkor azt éreztem hogy nem kell nekem, azért is küldtem el.és most hogy kiderült hogy milyen ő valójában csak örülök annak hogy elment.néha nagyon kicsit hiányzik egy két megszokás,néha a csókja,a mosolya,de egyből leváltja az a kép amilyen most lett.

Én ettől az egésztől csak több lettem.Boldog vagyok,kész az új frizum, majd teszek fel róla képet, van egy pasi aki nagyon tetszik,és szerintem én sem vagyok neki közömbös,nagyon sok új barátot szereztem és a régiket végre visszakaptam! :D

Nem voltam 4 éve discoban, ma reggel 5kor értem haza egy fergeteges partyból :D annyira jó volt :D

sok pasi nézegetett, némelyik meg is szólított de most még valahogy nem akarok senkit.egyedül akarok lenni még egy ideig, mert úgy érzem most nagyon kiegyensúlyozott vagyok :)

ja és a súlyom átlépte végre a bűvös 8ast :D

79,2 voltam reggel :D

Imádom az életem, és örülök annak hogy végre magamra találtam,felnyílt a szemem. Ettől én csak több lettem :)

És isteni az életem is most, pörög, bulis,élménydús,flörtölős meg minden...

Nem kell nekem már vissza az az álszent pöcs...

hát ez van csajok és bocsi az oldalas panaszkodásomért:D

puszi, ja és ügyik vagytok, elolvastalak benneteket :)

2010. máj. 22. 15:25

Hali én is itt vok.:)

Mindeden ok, most ittam jó sok citromos vizet.

ja tényleg Misty mär nagyon régen irt ide fórumra.

Legyen ügyi mindenki. huhh rem hétfön jót mutatt a mérleg:)

377. kristof2003 (válaszként erre: 376. - 07c4794583)
2010. máj. 22. 15:16

Szia Butt!


Igen, -14 a 60-ból. :)


Köszönöm !

2010. máj. 22. 13:51

Na javítottam, amit tudtam. Én stabilan stagnálok 69.5nél :D

Kristof2003, nálad vuszont nem tudom, beírhatok valamit, hogy mínusz hánynál vagy a -60ból?

2010. máj. 22. 11:41

Sziasztok!


Rég voltam itt, de mindig olvaslak benneteket:)


Egy picit megállt a fogyás, de ez így 1,5 hónapnál már nem is oly meglepő:)

Ma voltam mérlegen és megint -3 kiló. Igaz egy kis csalás benne volt ebben a 2,5 hétben, de így is van eredmény:) és ez a lényeg. Úgy éreztem, hogy ha abba a kis csalásba nem haraphatok bele, akkor meghalok. Na, azt meg nem szeretném:)


Jó hétvégét! Nekem igazán feldobott lett:D:D:D:D

374. zsumma
2010. máj. 22. 10:23

sziasztok!

na ma reggelre beállt a súlyom, gondoltam is, h lehetetlen egyfolytában 20-30 dkg-at fogyni, pedig jó lett volna:-P

ma súlyom: 84,7 dkg. azaz hétfő óta lement 1,3kg!!!

nagyon örülök neki!!mindezt különösebb éhezés nélkül, ami plusz jó. csütörtök péntek végre tudtam menni biciklivel dolgozni,már nagyon hiányzott, remélem holnap is fogok tudni vele menni. mára tervezek egy tornát (baromi lusta vagyok egyébként) zumba, vagy billy blanks féle tae bo, még nem tudom. de szeretném kipróbálni őket.

szép napot lányok!!

373. emma81
2010. máj. 22. 07:32

Sziasztok!


Hát igen, kilengés. Este muszály volt még is csak ennem egy kis kaját, de ennek elennére reggelre 10 dkg-al kevesebbet mutatott a mérlegem:)))

Szóval ma gőzerővel folytatom:)))


Kitartást mindenkinek:)))


És ma végre elkezdem a tornát is. Mivel egész nap az irodában csücsülök, így kell valam mozgás. Gyalog messze van a munkahely(40perc), és friss a jogsim, így kell a rutin:( ezért nálam a napközben mozgás max lépcsözés. Az meg kevés:(


butternut: köszi, igyekszem ki is tartani, ami nálam nagy szó, mert ez az első olyan fogyózásom, amikor nem adtam fel 2 nap után és megeszem olyan kajákat is, amit elötte nem, de kellett volna:)

372. Miss Jane (válaszként erre: 369. - 07c4794583)
2010. máj. 22. 07:30
Az én barátom külföldön van, és nagyon hiányzik, de tény, hogy így jobban megy a fogyókúra. Ha Vele vagyok, akkor állandóan próbál etetni, mert azt mondta, látja rajtam, hogy boldoggá tesz az evés, és olyan jóízűen tudok enni, hogy Ő is éhes lesz. Megjegyzem 195 cm és 82 kg, szóval ehet nyugodtan, velem ellentétben. Amikor megismerkedtünk tavaly, akkor mértem a legkisebb súlyomat 66.9 kg-t, és sajnos sikerült "felhízlalnia". Sajnos sokszor meghív vacsorára, ebédre, sütizni. :(
371. minimano1979 (válaszként erre: 370. - 07c4794583)
2010. máj. 21. 23:16
Sot Misty a forum indito sem jelentkezett nagyon reg!
2010. máj. 21. 22:15

Sőt, nemcsak királylány, hanem: binnyem, mimike, Kristof2003, kinga_so, Zezi..


Hahó!

2010. máj. 21. 22:13

Sziasztok, lányok.


Nekem itt a barátom, ez egyenlő azzal, hogy szuper kajákat eszünk, nem számolok semmi kalóriát, de jövő hétfőn elmegy...


Mindenkinek gratulálok, akinek sikerült kitartania/fogynia. Nekem ez egy kéthetes kilengés, ez van. Nem mintha rengeteget híztam volna (talán egy kilót), de nálam 25-én van a reload :]


zsummának, enikőnek, emmának külön gratula az eredményeikért!


nem tudom viszont, hova lett Királylány??

368. Miss Jane (válaszként erre: 366. - Emma81)
2010. máj. 21. 10:13
Így van, jól csinálod, kompenzálni kell:), én is ezt fogom majd csinálni, ha bűnözős napom lesz, bár most szerencsére erre nincsen kilátás, hogy kilengjek kaja terén, mert kőkeményen tartom magam 4. napja, és a tervem, hogy még 12 napig kitartsak!
367. emma81
2010. máj. 21. 09:53
Szerencsére nem híztam a bűnözés miatt, de lejjebb sem ment semmi:((((
366. emma81
2010. máj. 21. 09:52

Sziasztok!


Mivel én sokat bűnöztem az elmúlt két napban, így ma nagyon lightos napot tartok.

Reggelire megittam 0.5l kaukázusi kefirt egymagában. Ebédre csak paradicsomot eszem. Még délután 4-5 között megiszok egy joghurtot és ennyi. Meg persze sok folyadék. Azt hiszem nekem most erre van szükségem.


Tudom ez így kevés, de úgy érzem néha kell ilyen nap is. A paradicsom negatív kalóriás zöldség és a többi is jótékonyan hat a szervezetemre. Meg még este lenyomok egy tornát és akkor talán a bűnözésem okozta károkat helyre tudom hozni:)))))

2010. máj. 21. 07:40
Sziasztok. Ma reggeli eredményem 76.2 kg. Butternut kérlek írjad át az adataimat. Kezdősúly 80 kg, végső 60 kg, mert ténylegesen a 80-at tekintem kezdetnek, akkor kezdtem odafigyelni. Üdv. mindenkinek, kitartás!
364. emma81
2010. máj. 16. 20:35

Sziasztok!


A diétával én is haladok és egyre erősebben állok ellen a csábításak.

Msot már csak jó mozgást kell találnom és utánna olvasgattam ennek a zumbának.

Van itt valaki, aki próbálta? Milyen? Mert olvasatra, meg megnézve videókat nagyon jónak tűnik. Mindent megmozgat, táncolva fogysz:)

Szerintetek?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook