Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szabaduljunk meg együtt április 29-től 2 hónap alatt minél több kilótól! fórum

Szabaduljunk meg együtt április 29-től 2 hónap alatt minél több kilótól! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. jún. 24. 08:04

Sziasztok lányok, látom nagyon ügyes mindenki :) Hajrá így tovább remélem én is 9-essel fogok 29.ére kezdődni...egyenlőre most 101,8-nál tartok de már volt egy kilóval is kevesebb csak egy hét csúnya hanyagolás volt...:) Biztos a ronda idő...az én kedvemre rendesen rányomta a pecsétjét...

Szóval ügyesek puszilok mindenkit :)

2010. jún. 23. 20:32

Sziasztok!

Gratula Eniko!Ugyes vagy!

En a napokban nem mertem magam,mert nem igazan figyeltem a dietara.Az igazsag az amikor a ferjem itthon van tobbet eszem :P


Mazs777 orulok,h ujra itt vagy:)

2010. jún. 23. 08:35
ìrjatok csajok!!!!!:)
2010. jún. 22. 08:54

Hali csajok.

Húu ugy örülök mert megint fogytam. Most mär 88.9 kg vagyok! Lassan mennek lefele a kg-k és mondjäk mäsok h ätni is. Húhh csinälom toväbb toväbb!!!!!!:)


Mazs777 gratula, jó hogy boldog vagy!:)


Csajok gyertek dumcsizni! Ne hagyjuk el egymäst.

479. Mazs777 (válaszként erre: 478. - *Királylány*)
2010. jún. 21. 21:50

ugye?

én is így érzek, mondjuk szégyenlem is magam érte, beképzeltségnek tűnik, de vhogy mindig azok kellettek akik elérhetetlennek tűntek... :D

Amúgy köszönöm a bókot, remélem hogy egyszer szép pár leszünk :D

Nagyon nagyon tetszik :)

478. *Királylány* (válaszként erre: 477. - Mazs777)
2010. jún. 21. 21:38

Szió!


Csini vagy!

Sexy a pasi megnéztem. Szerintem szép pár lenne belőletek. :-)


Én is úgy vagyok a pasikkal az kellene akit nehezebb megkapni. Akik rám hajtanak azok valahogy nem érdekelnek.

Nem elég jók hozzám... :p

477. Mazs777
2010. jún. 21. 17:42

Sziasztok csajok!

Megjöttem én is....:)

Bár nem direkt nem voltam mostanában, nálunk katasztrófahelyzet van, jég, víz, villám, minden volt a napokban... 3 millió értékű terményünk oda, úgyhogy nem valami jól áll a szénánk. Viszont annyiból igen, hogy az exem könyörög, de már abszolút nem érdekel, ugyanis képzeljétek mi történt velem.

Vagy 3 pasi rámhajtott, és rájötttem hogy egy hülye vagyok, mert valahogy nem érdekelnek azok a pasik akiket könnyen megkaphatok. Inkább kelljen érte küzdenem, mert annál jobban megbecsülöm. És most megtaláltam álmaim hercegét. Hatalmas kék szemek, barna haj, izmos, jóképű, igazi úriember, igazi FÉRFI!!! Már most bele vagyok zúgva, pedig még csak beszélgetünk, de látom hogy ha azt akarom hogy legyen bármi is köztünk meg kell szenvedjek és ez annál jobban vonz. Sőt, most egy hónapot adtam magamnak, mert eddig minusz 12 kgnál tartok, és most ez alatt a rövid idő alatt ugyanennyit szeretnék, mert így nem is jönnék össze vele, mert túl jó hozzám képest, szép pasi mellé pedig szép nő dukál. Szóval most hajrázok, addig adom magam, lesz ami lesz, de nagyon kellllll!!!! Teszek fel róla egy képet az adatlapomra, várom a reakciókat. Ja és teszek arról is hogy milyen vagyok most, meg hogy milyen jó oldala van az esőnek :D

Puszika nektek!

2010. jún. 20. 00:05

Sziasztok csajok!

Itt vagyok en is,csak a napokban nem nagyon volt idom hoxazni.Voltam neha,de csak a dominot vettem fel:P


Ugyesek legyetek,en is igyekszem bar holnap megyunk keresztelobe,es nem szoltam,h nekem dietas menut csinaljanak:)))

475. bccd2eabd4 (válaszként erre: 474. - *Királylány*)
2010. jún. 18. 15:46
Az jó, ügyi vagy! Ne add fel soha:)
474. *Királylány* (válaszként erre: 473. - Bccd2eabd4)
2010. jún. 17. 20:05

Itt ma szép idő volt, de nem tudom mi van velem én folyton fázok. :S

Járok futni is szorgosan. :-)

2010. jún. 17. 08:23
Az jó ha maradunk páran:) de jöhetnének a többiek is. Ugy látszik az idö néha kedvez nekünk h nem kell épp h csak csupaszra vetközni a melegtöl:) mert itt megint rosszz idö van , de ugy tudom Magyarországon is.
2010. jún. 16. 20:42

Sziasztok


Akkor maradunk. :-)

Az jó. Szerintem is jobb ha tudunk beszélgetni.

A fórum tuti megmarad sztem.

A többiek feladták hogy eltűntek?

471. minimano1979 (válaszként erre: 469. - Bccd2eabd4)
2010. jún. 16. 20:39

Szia!

Orulok,h irsz te is!Gratula a leadott kg-hoz!

Maradj velunk,egyutt konnyebb lesz:)

470. minimano1979 (válaszként erre: 468. - *Királylány*)
2010. jún. 16. 20:37

Szia!


Nana,h folytatom,muszaj!Nem ferek bele a cuccaimba,lassan megeszi a moly:)))

Sajnos az en szervezetem is nagyon igenyli,h odafigyeljek az etkezesemre.


Hat igen,orulok is,h alakulok lassan de biztosan!

Akkor hajra a celig:)Remelem minnel hamarabb elerjuk!

2010. jún. 16. 09:02

Hali csajok.


Èn is vok.:) Tényleg lassan itt lesz június 29-e , de én utäna is folytatom toväbb!! Nem hagyom abba, ha meg lesz a fórum akkor írok is bele, de a mérlegelömet vezetem!! Eddig fogytam -5.7 kg-t:) Nagyon örülök neki, és végre 8-al kezdödik a súlyom.

Húhh tegnap annyira ideges voltam sajna h mässal nemtudtam magam lenyugtatni csak evéssel :( sokat ettem..... Na de többet ilyet nem csinälok!!:)

ìrjunk egymäsnak csajok ide , ugy szerintem sokkal jobb minden!! Hogy tudjuk h vagyunk egymäsnak!!!!! Kitartás mindenkinek! Még sok idö van a nyärból:)

468. *Királylány* (válaszként erre: 467. - Minimano1979)
2010. jún. 16. 06:35

Szia


Fog menni.

Szerintem jó lenne ha 29-e után is írogatnánk ide és sűrűbben mint most.

Én legalábbis folytatom a fogyit.

Te szeretnéd?

Pl nekem sem olyan szép és jó mindig ebben minden. Pl most azt fogytam le amit visszajojóztam pár hét alatt. Visszajött de nem adhatom fel. Sajnos soha nem lehet feladni az életben már mindig kell figyelni na súlyomra.

Le ment már neked is több mint 8kg a mérlegelőd szerint. Nagyon ügyes vagy te is. Magasságban és súlyban is hasonlóan állunk. Megyünk együtt a 60kg-s célszallagig? :-)

467. minimano1979 (válaszként erre: 466. - *Királylány*)
2010. jún. 15. 22:56

Szia:)

Hat te nagyon ugyes vagy!Gratulalok neked!

Barcsak nekem is igy menne...

466. *Királylány* (válaszként erre: 465. - Minimano1979)
2010. jún. 15. 18:07

Szia


70kg voltam kereken. Így lement egy hét alatt 2kg 60dkg. Az jó. :-) Ha így menne lefelé az jó lenne. :-)

2010. jún. 14. 23:06

Sziasztok!

Nagyon orulok,h irtatok!


Az a nagy helyzet,h rohamosan kozeledik a junius 29,es ugye lejar a 2 honap.Ami a legszomorubb,h csak 3 kg-tol szabadultam meg eddig:(,ha meg 1 kgt sikerul leadnom az nagyon jo lesz...

Azzal vigasztalom magam,h lassan de biztosan,szoval ha lemegy remelhetoleg nem jon vissza(foleg ha tovabra is odafigyelek az etkezesemre).


Kiralylany,eniko0705 remelem meg lesztek elegedve a merlegelessel!De ha megsem akkor kitartas a kov. jobb lesz!


Kinga Sok sikert!

2010. jún. 13. 18:40

Sziasztok


Én szorgosan élem a fogyókúrás napjaimat. A súlyom kb változatlan 70-71kg most a visszajojózott lement. Kezdek izmosodni egyre jobban ami miatt kicsit szomorkodok mert vékony szeretnék lenni nem izmos. Nem is súlyzózok meg semmi csak futok néha bicózok na meg dolgozok és ott emelgetek a napokban súlyokat.

Szerintem alakultam vagy fene tudja de mintha a nyakamnál meg a kézfejem csontosabb lenne. Vagy csak heylre billent az agyam és látom magam. (eddig nem láttam semmi változást a 30-35kg-s fogyást de az elmúlt hetekben hirtelen sokszerűen 1x csak elkezdtem látni és mindezt azokban a napokban amikor zaba rohamaim voltak)



Minimano: Gratula a fogyáshoz én kedden mérlegelek.

Kinga: Milyen fogyi szert szedsz?

2010. jún. 13. 15:13

Sziasztok lányok!


Hát eddig nem voltam igazán ráhangolódva a diétára, de most muszály....

Ma már nem túl vagyok az eddigi elfoglaltságaim nagy részén, s napokon belül neki is látok a diétának, ma már annyit meg is tettem, hogy bevettem a fogyibogyim, ami már hónapok óta ott lapul a fiókban...Remélem, most sikerülni fog, s gyorsan elérem és túlszárnyalom a tavalyi rekordsúlyom, hátha télen már nem leszek több 60 kilónál akkor sem, ha rámjön az a frány téli fókazsír....

Be is írtam a tegnapi eredményem a mérlegelőbe, s elkezdtem a visszaszámlálást, júl végére, aug elejére meg akarok szabadulni a kis domborulatoktól, amitől a bőrfelszínem egy domborzati térképre jobban hasonlít, mint feszesre.Ez biztos a korral jár, ilyen bőrt magamon még sosem láttam.Undorító, ráadásul délután strandra megyek.Már most sajnálom a rám nézőket:-(.

Na de mindegy, a gyerekeknek már beígértem...

Pusza mindenkinek!

2010. jún. 12. 20:50
Ugy latom itt mar csak mi "vergodunk" mint a partra vetett halak:))
2010. jún. 12. 14:53

Hali,

ja igen újra kezd leälni a fórum, pedig nem kéne!!!:)

Èn hétfön mérek, majd írom.:)

Kitartäs mindenkinek!!

2010. jún. 11. 09:29

Hello mindenkinek!


Latom megint haldoklunk:P

Azert remelem mindenki jol halad a fogyival:)

En is alakulok,ma mertem magam 69,5kg vagyok,vegre sikerult 70 ala menni:)


Sok sikert mindenkinek!Azert neha irjatok,h alakultok:)

2010. jún. 9. 08:27

Hali.

Ügyi legyen mindenki a fogyiba! húhh mär beindult a jó idö itt most reggel 33 fok van :S húhhh lehet megsülni. Èn most épp megvok fäzva elég fura, tesómtól kaptam el sajna :S Na mindegy ez nem gätol a fogyiba meg semmi se !!!

458. *Királylány* (válaszként erre: 454. - Emma81)
2010. jún. 8. 21:07

Remélem hatásos lesz nálam. Rendeltem 2 dobozzal...

Negatív kcal-os gyümit én almát eszek.

Zabkorpa: coop biobolt dm rossman

457. bccd2eabd4 (válaszként erre: 456. - Minimano1979)
2010. jún. 7. 15:45
köszi:)
456. minimano1979 (válaszként erre: 453. - Bccd2eabd4)
2010. jún. 7. 09:06
Gratula!Nagyon jol haladsz!
455. minimano1979 (válaszként erre: 454. - Emma81)
2010. jún. 7. 09:05

Szia!


Zabkorpat lehet kapni nagy hipermarketekben ahol a muzli reszlegen,ott talalod ezt is.De van meg a DM-ben is,en onnan szoktam venni mert 500gr-os csomagban van es ugy olcsobb.


Amugy gratula a leadott kilohoz! Ne csuggedj sok kicsi sokra megy,a lenyeg,h nem hiztal!

454. emma81
2010. jún. 7. 08:51

Sziasztok Csakjok!


Hát igen, én sem voltam rég:((((


Volt közben egy menzim és az alatt nem ment le semmi. Pedig igyekeztem tartani a fogyis kajákat. Aztán meg lelkiválságban voltam, amit evéssel szoktam kompenzálni. Hát most eléggé nehéz volt megállni, hogy ne egyek össze vissza semmit. Így azért sem ment le csak 1kg, szóval most -5kg az eredmény nálam:)

Sajnos a torna, vagy valami mozgás nem ártana nekem, mert a hétvégi lányom utáni futkosás nem éppen elég mozgás:(


Ezt a zabkorpát hol lehet venni? Mert kipróbálnám én is.


*királylány* én próbáltam már ezt a Reduce Weight, be is szedtem az 1 doboz és nálam semmi hatása nem volt, sajnos. És egyre többet olvasom, hogy állítólag a régebbi változat hatásos volt, de amit most lehet kapni, az más nem az és nem is jó.


Én most azt a szűzteát olvastam, de annak hashajtó hatása van, meg a zöldteát és a mecsekteát olvastam még, hogy jó lehet. Meg még amit alkalmazok, hogy negatív kalóriás zöldséget és gyümit eszem:) Nekem bevált. Pl most a paradicsom, meg az eper nagyon jó.


Látom azért minedni haladgat lefele:) Kitartást és most már én is jövök majd jobban:)))

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook