Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Svédmasszázs fórum

Svédmasszázs (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. jún. 14. 17:51

Sziasztok!

Én is el szeretném végezni a svédmasszázs tanfolyamot, de nem tudom melyik suliba menjek. Mire kell odafigyelni tanfolyamválasztásnál vagy mindegyik nagyjából jó? Ki melyik suliba járt? Kb. mennyi a reális ár a tanfolyamért, illetve mennyi a minimális óraszám, amit azért végig kell járni? Légyszi segítsetek, már annyi szakmám van, de egyikkel sem tudok mit kezdeni, nem szeretnék egy újabb haszontalan papírt. Ezzel milyen esélyeim lesznek elhelyezkedni?

113. ab4b6bc17d (válaszként erre: 112. - Mamcuka)
2011. máj. 31. 09:31
... és még csak nem is reklamálhat :)
112. mamcuka (válaszként erre: 110. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 30. 20:58
Hát Te aztán nagyon jópofa vagy! Jót nevettem! Hogy ez nekem miért nem jutott eddig eszembe?!
111. mamcuka (válaszként erre: 109. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 30. 20:57
Dehogynem!!!!
2011. máj. 30. 20:31
Vagy ezt az alakformálót az ellenségünkön kéne alkalmazni. Békülési szándékkal "Gyere, megmasszírozlak..."-és az alakformálóra hivatkozva tényleg félig agyonverheted :)
109. ab4b6bc17d (válaszként erre: 108. - Mamcuka)
2011. máj. 30. 20:30
... nem is fog újra jönni! :(
108. mamcuka (válaszként erre: 107. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 30. 19:48
Ez jóóó!
107. ab4b6bc17d (válaszként erre: 105. - Mamcuka)
2011. máj. 30. 11:07
Tudom, hogy szépségért szenvedni kell, de nekem az alakformáló akkor is brutál. Olyan, mintha megverném a vendéget :(
106. lully (válaszként erre: 104. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 29. 09:49
GRATULA!
105. mamcuka (válaszként erre: 104. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 28. 23:02
Na, ez igen! Gratulálok! Igen az alakformáló elég brutál, de hatásos! Én amikor azt csinálom a vendégeimnek 40 percen keresztül, rendesen formálom a saját alakom, úgy leizzadok!!! Hehe!
2011. máj. 28. 19:59
Sziasztok. Ma megszereztem a nyirok-és alakformáló masszázs oklevelet is :) Hát az utóbbi nagyon brutál.
103. mamcuka (válaszként erre: 101. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 26. 22:37
Az én vendégeim közül pont a pasik kényesebbek. Persze azért olyanok nem sokan vannak!
102. lully (válaszként erre: 101. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 26. 21:36

Szió!


Emlékszel még? Lásd. a 80. hozzászólás:))

101. ab4b6bc17d (válaszként erre: 100. - Mamcuka)
2011. máj. 26. 21:01

Én eddig még csak a családot masszíroztam, de az ő körükben az a tapasztalatom, hogy a férfiak szeretik inkább, hogy erősebben tegyem oda magam, a nők meg nem :) egyébként én sem szeretem, ha erősen masszíroznak - a férjem néha szokott (parlagiasan), s bizony, amikor nagyon odanyom, akkor mondom neki, hogy finomabban.

Tegnap volt itt a barátnőm a masszázsról, felavattuk az új masszázságyamat, egymást megmasszírozva, s utána mondta, hogy de jól esett neki, ahogy megmasszíroztam - mondjuk én már ismerem a gyenge pontjait, hogy melyik részén vigyázzak, mert ott érzékenyebb :_)

100. mamcuka (válaszként erre: 97. - Enikö)
2011. máj. 26. 20:00
Ez természetes! És ha elfogadtok egy jótanácsot! A tanfolyamokon (90%-ában) elég lightosan tanítják a fogások erősségét. Na ezt a vendégek nem igazán szeretik! Legalábbis a többség! Aki masszőrhöz megy, azért megy oda, hogy jól átmasszírozzák, nem azért hogy simogassák! Azok elmennek egy erotikus masszőrhöz. Úgyhogy bátran tegyétek oda ,,magatokat" ! Persze azért minden vendégtől meg kell kérdezni előtte, hogy erősen, vagy gyengén szereti. Nagyon jó érzés, mikor azt mondja a vendég a végén, hogy na végre talált egy igazi masszőrt, aki nem csak simogatja, mert már nem tudom hányadiknál járt és nem volt megelégedve! Aztán meg is mondja nyíltan, hogy nem is megy máshoz csak hozzám, és rendszeresen fog járni! Éppen tegnap volt 3 új vendégem, akik pontosan ugyanezeket mondták el nekem! Nem viccelek! Persze az erős természetesen nem durvát jelent! Na szóval lányok, mindent bele, menni fog az!
99. ab4b6bc17d (válaszként erre: 97. - Enikö)
2011. máj. 25. 21:15

Ja, most látom, hogy svédmasszázzsal kezdesz te is.


A könyvecskén, amit mi kaptunk egyébként, csak az van rajta, hogy "Sikeresen elvégezte a Frissítő masszázs tanfolyamot" - a svéd szó nincs ráírva, ezt mondjuk nem értem, miért.

98. ab4b6bc17d (válaszként erre: 97. - Enikö)
2011. máj. 25. 21:12

Épp ma volt nálam az egyik masszázs "kollegina", akivel a masszázson ismerkedtem meg egy hónapja (azóta folyamatosan járunk egymáshoz egymást megmasszírozni), szóval kölcsönösen megmasszíroztuk egymást az új masszázságyunkon, ami tegnap jött meg (netes rendelés).

Most szombaton lesz a két új tanfolyamunk nekünk is :) Szekszárdon.

Te hol kezdesz és mivel?

97. enikö
2011. máj. 25. 14:31

Sziasztok!

Én is beiratkotam egy svédmasszázs tanfolyamra.......és már nagyon várom a kezdést!!!!!

Mamcuka negyon kedves tőled hogy igy bátorítod a "kezdőket"...

Bredamazon veled mi ujság????

96. ab4b6bc17d (válaszként erre: 95. - Mamcuka)
2011. máj. 16. 20:59
Köszönöm!
95. mamcuka (válaszként erre: 94. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 15. 18:46
Persze, csak a kezdet nehéz, illetve nem nehéznek nevezném, inkább kicsit izgul az ember, de a második vendégednél máris rutinosan fogod csinálni, hidd el! Drukkolok Neked!
94. ab4b6bc17d (válaszként erre: 92. - Mamcuka)
2011. máj. 14. 14:09
Hát, kedves Lully és Mamcuka nagyon szépen köszönöm a biztatást. Nem tudom, mi fog kisülni belőle még, de tényleg örülök, hogy ebbe is belekóstoltam és talán többre is vihetem, úgy értem, ha úgy alakul, akkor segíthetek majd vele az embereken. Tényleg csak elkezdeni nehéz.
93. lully (válaszként erre: 90. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 14. 10:31
Remélem most már megnyugodtál, más is azt írta Neked, mint én.:))
92. mamcuka (válaszként erre: 90. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 13. 19:29
Visszaolvastam, és azt látom, hogy félsz! Nincs mitől félned, gondolom az alapfogásokat megtanultad rendesen, azt meg már úgy variálod ahogy akarod, nem kell ám mereven a betanult mozzanatokhoz ragaszkodnod, vihetsz is bele egy kis variációkat, csinálhatod kicsit más kézmozdulatokkal is, mindig úgy, ahogy éppen Te elgondolod! A lényeg, hogy csontot ne masszírozz, és mindig maradj meg az alulról felfelé elvben. Nekem mindig szól a zene közben, és már dallamra masszírozok, tök jó! Mindig gondolj arra is , hogy Neked mi esne jól, és csináld azt a vendégednek is. Éld át amit csinálsz és meglátod szupi leszel, a vendégeid imádni fognak!
91. mamcuka (válaszként erre: 90. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 13. 19:16
Hát ez abszolut a vendégtől függ! Ha valaki azzal jön, hogy nagyon fáj a háta vagy csomós, azt erősen megszoktam masszírozni, mert ugye cirógatással nem lehet kiszedni. De ezt tudják, és ilyenkor tűrik a fájdalmat a jó cél érdekében, és vissza is jönnek még egy két há alkalommal, mert az ilyen bajokat nem lehet egyszeri kezeléssel helyretenni. Vagy pl. a sportoló fiuknak a combjuk, vádlijuk igen be szokott állni. Aztán van olyan vendégem, aki eleve úgy jön, hogy kicsit lazítani, pihenni akar, azt nem gyúrom hülyére, őket finomabban, inkább csak lazítom. De masszírozás közben rá szoktam kérdezni, hogy nem túl erős e, vagy éppenséggel mehet e még erősebben. Van aki így szereti, van aki úgy. Ne aggódj, ha nem kérdezel rá, aki bátrabb az szólni is fog.
90. ab4b6bc17d (válaszként erre: 89. - Mamcuka)
2011. máj. 13. 09:35
S mit szeretnek jobban a vendégek? Ha "agyonnyomkodod" őket, vagy ha csak szelíden állsz hozzájuk?
2011. máj. 12. 20:20
Amikor elvégeztem a tanfolyamot, éppen akkor bővítette a fodrászüzletét egy szépségszalonná az akkori fodrásznőm és így kibérelhettem nála az egyik szobát. Berendeztem, elintéztem a hivatalos engedélyezés részét. Vendégeim meg az első naptól lettek, mert akik jöttek fodrászhoz, meg kozmetikushoz, bejelentkeztek hozzám is. Aztán szórólapoztunk is sokat, újságban is hirdettünk, meg ilyesmi. Azért szeretem, mert nagyon jó érzés, hogy odajönnek fájós testrészekkel, és nagyon elégedetten mennek el! Meg egyszerűen élvezem amit csinálok! Amúgyis egészségügyi végzettségem van, tehát nem álltam messze tőle alapból.
88. ab4b6bc17d (válaszként erre: 84. - Mamcuka)
2011. máj. 12. 19:11
Mondd el légy szíves, hogy indult a dolog, hogy szereztél ügyfeleket és miért szereted?
87. mamcuka (válaszként erre: 85. - Atiz777)
2011. máj. 12. 14:02
Igaz, egy két éve eléggé megcsappantak a vendégek, mert senkinek nincs pénze, és ugye a magyar ember az egészségére áldoz legutoljára sajnos! Inkább kiadják egy masszázs árának sokszorosát a gyógyszertárba mindenféle drága kenőcsökre, fájdalomcsillapítókra, mérgekre! De hát ez a magyar mentalitás mert sajnos nem jutottunk még el oda, hogy jobb megelőzni a bajt! Ez ellen meg nem tehetünk semmit, hiába érvelünk a jó tanácsainkkal!
86. mamcuka (válaszként erre: 85. - Atiz777)
2011. máj. 12. 13:56
Persze, hogy lehet! Végül is ez elég átfogó, mivel benne van minden fontos, a test, az arc, a talp, és a cellulit masszázs is. Tulajdonképpen ugyanazokkal a fogásokkal dolgozunk mint egy gyógymasszőr, csak nem orvosi felügyelet mellett.
85. Atiz777 (válaszként erre: 84. - Mamcuka)
2011. máj. 12. 13:02
Persze hogy csatlakohatsz.csak svedmassazst csinalsz?En is inkabb abban vagyok jartas.Szoval akkor csak azzal is lehet dolgozni szalonba.
1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook