Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Súlyos kismamák fórum

Súlyos kismamák (beszélgetős fórum)


1 2
2006. ápr. 30. 15:52
Én 91 kg-al indultam, 110 lettem a végére. A dokim folyamatosan cseszegetett miatta, de azért nagyon jó fej volt. Utólag derült ki, hogy a plusz 20kg jelentős része víz. A szülés után egy héttel már csak 5 kg felesleg van rajtam. (a terhesség előttihez képest)
3. Cinka (válaszként erre: 2. - Hoxa)
2006. ápr. 12. 22:28
Hát igen, találkoztam bizony elég arrogáns doktorral, aki közölte, azelőtt meghalok, hogy felnevelhetném a gyereket...Azért az durva volt. Persze, nyilván tisztában van az ember a hátrányokkal, de lekopogom, a háziorvos azt mondta, minden eredményem tökéletes, minden kismamának ilyet kíván.Jó, hát nem a kilókra értette, hanem vérnyomásra, laborra, stb...Meg aztán egy 45 kilós anyukával is történhet bármi...Most hogy írtad, én a szoptatástól előre félek, a lányommal nem sikerült((
2. Hoxa (válaszként erre: 1. - Cinka)
2006. ápr. 12. 14:22

Naná, hogy van, itt vagyok pl. én. :)

Gondolom, csúnyán néznek rád az orvosok, és mindenfélével riogatnak.. Mert velem is így volt.

2006. ápr. 12. 13:41

Sziasztok!


Engem az érdekelne, van-e még rajtam kívűl túlsúlyos kismama? 175 cm vagyok, most 111 kiló, május 29-re vagyunk kiírva babánkkal.102 kilóról indult a terhesség. 6 éves lányommal 20 kilóval kevesebb voltam, akkor se éppen nádszál, azóta még többet szedtem fel.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook