Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Spin&Go felmosószett fórum

Spin&Go felmosószett (beszélgetős fórum)


2012. okt. 26. 05:24

Sziasztok!

Én a Speedy mop felmosót használom. Meg vagyok vele elégedve. A cég ahol vettem, 1 év garanciát ad rá és később is ha szükséges, lehet alkatrészt kapni hozzá.

8. hamyka (válaszként erre: 6. - Anitaaa03)
2012. ápr. 9. 02:24

Sziasztok :)


jaj de jo hogy van ilyen forum rész is :D


Ismét itt a hamyka :D


A vélemények engem is érdekelnének erröl a spin&go felmoso szettröl, jo tudom ez nem porszivo,de azért kiváncsi lennék hogy mi az igazság....


Jaaaaaj, régebben de sokat néztem a reklámjukat a tévében és mondja hogy uram/hölgyem vegye meg ezt vegye meg amazt, vegye meg amaztat, ez jobb nem ez a jobb amaz a jobb stb...


Én még nem rendeltem tölük semmit, de más termékükröl is szivesen várok véleményt!!


gözölös felmósóóóóót?? a karcher sc 1020 is ilyesmi, és még másra is tudod használni nem csak felmosásra, de mielött megkérdeznéd nem probáltam ezt se csak láttam a neten :D :D


Ha esetleg nem válna be (ha vennél egy ilyet) ne engem szidj :D


irjatok és üdv: hamyka

2010. márc. 30. 10:11
vetetek végül felmosót?
6. Anitaaa03 (válaszként erre: 3. - D441802019)
2010. márc. 26. 12:14
hát a sok vegyszer nem igazán jó sőtt.én gőzölős felmosót szeretnék szerintem az megéri de sima felmosóból szerintem egy jó viledás megteszi.
5. fly_d (válaszként erre: 4. - D441802019)
2010. márc. 26. 10:23
Mármint az irodában megtartott felmosótok a mop-os, vagy a spin&go?
2010. márc. 25. 13:52

Ja, egyébként ugyanez volt, amikor bejött a divatba a mop felmosó. Mindenkinek olyan kellett!

Nade minden csoda 3 napig tart, és már látom a legtöbb ismerősömnél, hogy visszatért a hagyományos verzióhoz. :-)

Egyedül az irodában tartottuk meg, mert ott nem annyira a higiénikus tisztaság a lényeg.

2010. márc. 25. 13:48

Ennyit nem adnék érte. :-)

Szerintem a felmosás hatékonysága nem a felmosófej formáján múlik, hanem a felmosáshoz használt szer minőségén. :-) Inkább arra költsetek, ha pozitív eredményt szeretnétek.

2010. márc. 25. 13:45
én még nem is halottam róla de most utána néztem elsőre jónak tűnik.bár ha teljesen kiszárítja akkor mivel törlöm fel a koszt?száraz rongyal biztos nem.
2010. márc. 25. 13:31

Sziasztok!

A csajom rágja a fülem ezért a felmosószettért. Ha valaki már rendelt és használ is ilyen felmosót, az kérem, hogy ossza meg velem. Egy pár napig még vissza tudom tartani a rendeléstől...

Előre is köszi!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook