Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Spartacus c. sorozat fórum

Spartacus c. sorozat (beszélgetős fórum)


2012. febr. 10. 07:17
Én holnap fogom...de már nagyon izgulok. Kíváncsi vagyok Asurra...ő túlélte, még nem mutatták, még bekavarhat.
2012. febr. 5. 19:57
Epp az elöbb neztem meg a masodik reszt. Kezd beindulni... :)
2012. febr. 5. 18:59
Nekem is nagy kedvenc Doctore és Spartacus... De Crixsos-t is megkedveltem a végére... Kíváncsi leszek Mira szerepére a cselekményben...nagyon jónak tűnik a 2. évad is. :)
2012. jan. 27. 09:18

Lattam, persze. Mindket evadot többször is. :) Nem is tudom eldönteni, melyik a jobb.

Amellett, hogy Spartacust termeszetesen nagyon szerettem (felek, hogy ez most valtozik majd) legnagyobb kedvencem Doctore. Ja, es a Spartacus-Varro paros is szerintem nagyon "aranyos" volt. :)

Neked ki a kedvenc?

2012. jan. 26. 21:05

De jó! És a 6 részeset láttad már érdemes megnézni? Hol nézed a 2. évadot?


Én barátommal kezdem újra az 1. évadot, utána a 6 részeset, és amikor már több rész van belőle a 2. évadot, hogy sokat tudjunk egyszerre!


Kik voltak a kedvenceid eddig?

2012. jan. 26. 09:56
A tenyleges masodik evad. :))
2012. jan. 25. 22:26

Én is... :( nagyon előítéletes tudok lenni a lecserélt szereplőkkel sajnos.


Holnapután a tényleges 2. évad indul vagy a 6 részes előzménysorozat?

2012. jan. 25. 20:39

Szia!


Vegre elet van a forumban, ennek örülök! :) Köszönöm, hogy irtal. :)

Elvileg holnaputan indul az uj evad. Nezd vegig gyorsan a regieket, aztan jöhet az uj! Csak rossz, hogy egy hetet kell mindig varni az uj reszre, de egy sorozat mar csak ilyen. :)

Kivancsi leszek en is az uj Spartacusra... Valoban nagyon szomoru ami Andyvel törtent, mikor olvastam, ledöbbentem, es nagyon sajnaltam. :(

2012. jan. 25. 12:58

Szia! Én nemrég találtam a sorozatra, még nem néztem végig...már kíváncsi vagyok a 2. évadra is... Sajnálattal láttam, hogy új szereplő fogja játszani Spartacust....hasonlít, de már nem lesz ugyan olyan... :(


Nagyon sajnálom ami Andyvel történt! :(

2011. dec. 19. 21:25
Ha van kedvetek beszelgetni erröl a sorozatrol, irjatok! En nagyon varom az uj evadot! :) (Sajnos mar Andy Whitfield nelkül, de megprobalok elöitelet-mentes maradni.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook