Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sötéten, vagy reálisan? fórum

Sötéten, vagy reálisan? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Sötéten, vagy reálisan?

1 2 3 4 5
84. 4726e582cf (válaszként erre: 83. - 7e433abb8e)
2006. ápr. 14. 12:35

Hát ez is nagyon fura, folyton beszél az érzéseiről, pasihoz méltatlanul. Ilyet még nem láttam előtte. Gondolhatod, hogy leültem akkor is, amikor közölte, hogy mit érez, majd rá egy hétre, hogy úgy gondolja, hogy össze kéne hazasodnunk. Szóval egyik ledöbbenésből a másikba. És basszus ő tudta, hogy én mit érzek, anélkül, hogy mondanom kellett volna. Kééész! :)


Igen, az elfogadás a leglényegesebb. Bár nagyon nem "kell" elfogadni, mert olyan, amilyennek lennie kell :). Pont tegnap beszéltünk erről, hogy az együtt élés sem lesz problémás, mert nem megyünk egymás idegeire, nincsenek "női" avagy neki "ff" allűrjeink. Szóval :)))))). Kíváncsi leszek meddig tart ez a rózsaszín nálam :)... már egy fél éve... hihi

83. 7e433abb8e (válaszként erre: 82. - 4726e582cf)
2006. ápr. 14. 12:31

Most gondold el u.ezt a szituációt nálam...egy nem független férfinél...korábban.

Kb. hasonló.

:))))


A lényeg, hogy működik az elfogadás.

És Te tudod ő mit érez és gondol?

82. 4726e582cf (válaszként erre: 81. - 7e433abb8e)
2006. ápr. 14. 12:28

Ez a dúrva, hogy igen, úgy ahogy van! Amikor felfogtam, hogy így van, majdnem leültem, de komolyan. Én, akinek senki nem felelt meg eddigi életében, avagy olyan elvárásaim voltak / vannak, amiket ép ésszel nem lehet teljesíteni. És akkor jön ez a pasi és minden szépen sorban megvan benne, amire szükségem van, minden. Félelmetes...

Persze a felismerés is az volt, egy hétig nem bírtam észhez térni tőle. :)

81. 7e433abb8e (válaszként erre: 80. - 4726e582cf)
2006. ápr. 14. 12:26

Értem.

Teljesen pozitív.

És mi van MOST?

Komolyan. Teljes mértékben elfogadtad a pasit, úgy ahogy van?

80. 4726e582cf (válaszként erre: 79. - 7e433abb8e)
2006. ápr. 14. 12:25

Jóvanna, most kicsit én rózsaszínben látok mindent (majdnem) :). De csak azért, mert ez a kapcsolatom már fél éves (ez csúcs nálam), de másfél éve ismerem. Szerelmesnek lenni bele úgy fél éve vagyok, előtte simán szerettem, inkább szeretetből. Persze ez már akkor sem baráti volt. És most érdekes, hogy szerelmes is vagyok és szeretem is, de mégsem vagyok elvakulva tőle.

Nemtom érthető-e ahogy fogalmazok...

79. 7e433abb8e (válaszként erre: 78. - 4726e582cf)
2006. ápr. 14. 12:19

Persze, hogy nem...mert minden megy normálisan.

Bár már sokszor elagyaltam azon: kell-e szerelem.

Valójában talán nem is kell. Szeretet az viszont igen.

Szerintem szerelem nem feltétlen...tapasztalatom az, amikor szeretet van működik a dolog, amikor szerelem akkor nem.

De az is egy tapasztalat, hogy szerelem van...működ(hetne) de a szerelem elmúlásával nem maradt meg a szeretet = ergo nem is volt szerelem.


Bonyolult.

Őszintén bevallom nincs igényem a napi kontaktra...mert.

Az nekem sok.

:)

78. 4726e582cf (válaszként erre: 77. - 7e433abb8e)
2006. ápr. 14. 12:16
De mindenki az :), de ha megflelő az a férfi, akkor ezek a gondolatok fel sem merűlnek. Mert akkor ízlik a bőrének az illata, megmozgat, játszik, izgalmat hoz, és fejlődsz mellette és minden nap egy újabb kaland vele :).
2006. ápr. 14. 12:09

Minek fogadjak el olyan férfit, akihez ha odabújok

1. nem ízlik az illata

2. nem mozgat

3. nem játszik

4. nem hoz izgalmat

5. nem fejlődök


Hát ez van. Mindenki érdekember nem?

76. 7e433abb8e (válaszként erre: 71. - Zikzik)
2006. ápr. 14. 12:08

De a választ is megadom, mert azt nem írtam...

Egész egyszerű: a nem elfogadás.

75. 4726e582cf (válaszként erre: 74. - Zikzik)
2006. ápr. 14. 12:00

Nem gondolkoztál el azon, hogy vajon az ideális nő hogy is néz ki illetve milyen tulajdonságai vannak? Egyszer írd le és nézd meg, hogy reális-e a kép.

Tökéletes nincs, ezt tudjuk ugye. DE viszont léteizk olyan társ / partner mindenki számára aki neki tökéletes, de ehhez reális elvárások kellenek.

Attól meg hányok, hogy kell a nő, de csak az ágyban, és azért mert szereti ezt a méretet, szereti ha van mit fogni a nőn, DE!! együtt szórakozni, sportoli, egyéb tevékenységet már nem szeretne vele folytatni, ugyanis oda már nem való ez a nő, hanem inkább egy vékony illene, meg ugyan mit szólna a közvélemény, ha egy kövér / husi nővel jelenne meg. Aztamindenit! Nos két ilyen "kapcsolaton" vagyok túl, ebből asszem nem kérek többet. Sokáig azt hittem számomra nincs igazi, mert a legtöbb pasival itt csúszott el a történet az ágyban kellenék, de az utcán nem velem menne szívesen, vagy nem velem töltené az idejét. Blöe!

De egy szót nem szólhatok, a párom az élet minden területén velem gondolja az időtöltést. Igaz jelenleg távkapcsolatban tengődünk, de ami késik eljön :).

Nah, jól elkalandoztam. A lényeg, hogy reálisan kell nézni szerintem, hogy vajon amit szeretnél, vagy amit elvársz egy nőtől, az megvan-e egy nőben, és cserébe Te mit adsz?!

74. zikzik (válaszként erre: 73. - Molntak)
2006. ápr. 14. 11:14
Vérmérséklet kérdése. Kos vagyok, de ennek ellenére elég nehezen találok partnert - túlságosan magasak az elvárásaim (hogy jogosan, vagy nem jogosan, azt most itt ne feszegessük) - ezért a megfelelőnek tűnő partnert mindíg a tökéletes nőnek állítom be, s ahogy kezdenek kiderülni a hiányosságai (mint ahogy nyilván az enyémek is), úgy lesz egyre összeférhetetlenebb az ideál és a valóság képe. A legnagyobb baj, hogy hozzám egy izgága, pörgős, sportos csaj illene, viszont szexuálisan az ilyen alkat egyáltalán nem érdekel. A kövér lányokra gerjedek, azok meg egy idő után nem nagyon tolerálják, hogy kihagyom őket a - leginkább sportos - programjaimból.
73. molntak (válaszként erre: 69. - Zikzik)
2006. ápr. 7. 07:20

Nem is azt mondtam, hogy félre kell lépni, csak el kell gondolkodni azon, hogy biztosan jók e az elvárásaid. A láng nem fog mindig ugyanúgy égni, hol kicsit kisebb, hol pedig megperzsel, de sosem ugyanolyan. Ha teljesen kiégett, természetesen el kell menni, de csak is azután, hogy megpróbáltad újra gyújtani, már ha érdemes.

Lelépni sokkal könnyebb, mint dolgozni a kapcsolatért.

72. 7e433abb8e (válaszként erre: 71. - Zikzik)
2006. ápr. 6. 20:23

Ne tévesszen meg a csere lehetősége.

Nem partnert cserélek, férfit.

A kettő nem u.az ;)

71. zikzik (válaszként erre: 70. - 7e433abb8e)
2006. ápr. 6. 20:21
Nálad mi az oka a havonta történő partnercserének?
70. 7e433abb8e (válaszként erre: 68. - 93a74b44ea)
2006. ápr. 6. 20:18
:))))))))
69. zikzik (válaszként erre: 35. - Molntak)
2006. ápr. 6. 20:17
Mondhatjuk így is. Nem szeretem a kihűlt, langyos dolgokat. Lehet, hogy kissé korosabban máshogy fogok érezni, de mostanában ez van. Szerintem ez sokkal tisztességesebb, mint mondjuk félrekúrni. (Tudomásom szerint általában ez a leggyakoribb ellenreakció egy kihűlt kapcsolatban)
2006. ápr. 6. 19:29

Szerintem ez most ideillik...:)


Megnyílik egy új üzlet, ahol nõk férjet vásárolhatnak maguknak..


Bejáratnál alábbi utasítás olvasható:

- Üzletet csak EGYSZER látogathatják meg.

- 6 emelet van, férfiak tulajdonságai emeletenként javulnak

- Bármelyik férfit kiválaszthatják adott emeleten, vagy felmehetnek következõ szintre.

- Elõzõ emeletre visszamenni nem lehet


Egy hölgy úgy dönt, hogy kipróbálja Üzletet, és partnert keres magának.


Elsõ emelet ajtaján következõ felirat várja: "Ezeknek férfiaknak van munkája" Nõ úgy dönt, hogy megnézi következõ emeletet..


Második emelet ajtaján ez áll: "Ezeknek férfiaknak van munkája és szeretik gyerekeket." Nõ továbbmegy.


Harmadik emeleten: "Ezeknek férfiaknak van munkája, szeretik gyerekeket és félelmetesen jóképûek" Wow, gondolja nõ, és továbbmegy.


negyedik emeleten: "Ezeknek férfiaknak van munkája, szeretik gyerekeket, félelmetesen jóképûek és segítenek házimunkában" Hihetetlen, gondolja nõ, nehezen áll ellen kísértésnek, de valami arra készteti hogy továbbmenjen.


Az ötödik emelet: "Ezeknek férfiaknak van munkája, szeretik gyerekeket, félelmetesen jóképûek, segítenek házimunkában és romantikusak!"

Úgy dönt, hogy benyit, de utolsó pillantban megtorpan és felmegy a hatodikra.


Ajtó ezt találja: "Ön a 31.456.012-es számú látogató. Ezena szinten nincsenek férfiak, csak azért van, hogy bebizonyítsuk, hogy nõk sosem elégedettek. Köszönjük látogatást.


Utca szemközti oldalán egy hasonló üzlet nyílik, ahol férfiak kereshetnek maguknak asszonyt.


Elsõ emeleten vannak nõk akik szeretnek dugni


Másodikon nõk akik szeretnek dugni, és nem bánják ha férjük idõnként elmegy sörözni cimbikkel.


Harmadik, negyedig, ötödik, hatodik emeleten még SENKI sem járt....

67. kisgé (válaszként erre: 66. - 7e433abb8e)
2006. ápr. 6. 16:16

Értem.

Sokat meg kell kóstolnod, de nem az összeset, ha végtelen számú pudingfajta létezik!

66. 7e433abb8e (válaszként erre: 65. - Kisgé)
2006. ápr. 6. 15:58

De.

El kell, hogy keserítselek, sok pudingot meg kell kóstolni. De mindenkinek más a módszere...valaki már a cukrozásnál is elbukik.

Kell így...vagy nem kell így.

Érted?

65. kisgé (válaszként erre: 64. - 7e433abb8e)
2006. ápr. 6. 15:55
De nem biztos, hogy az összes pudingot meg kell kóstolnom azért, hogy tudjam, nekem melyik ízlik a legjobban!:)))) Sokan ott rontják el: ízlik, kurva jó, de még nem kóstoltam meg az összeset, megyek tovább.....
64. 7e433abb8e (válaszként erre: 63. - Kisgé)
2006. ápr. 6. 15:53

Persze...

Na nem is írok semmit, mert én is tudom:

a puding próbája az evés :DDD

63. kisgé (válaszként erre: 62. - 7e433abb8e)
2006. ápr. 6. 15:33
Nem, de 31 évesen nem a 3 hetes kapcsolatokra hajtok. Igyekszem reálisan nézni a dolgokat. Van-e, ami miatt érdemes együtt maradnunk, vagy sem...
62. 7e433abb8e (válaszként erre: 61. - Kisgé)
2006. ápr. 6. 15:26

Már korábban is írtam (az idővel kapcsolatos dolgot)

Nem feltétlenül kell 10-40 évet egymás mellett lenni.

61. kisgé (válaszként erre: 60. - 7e433abb8e)
2006. ápr. 6. 15:18
Én nem a szexről beszéltem ám, drága. Ez az asszociáció topikba illene. Én a közös életünkről beszéltem!
60. 7e433abb8e (válaszként erre: 59. - Kisgé)
2006. ápr. 6. 13:54

...is sok mindenre lehet képes :)

Nem kor kérdése, amúgy pedig elég sok minden múlik a nőn...ebben a témában, de ez nem az a topik.


Most nyissunk egyet?

"Gyakorlati technikák a hímvessző mereven tartása érdekében" :)

???

:D

59. kisgé (válaszként erre: 58. - 7e433abb8e)
2006. ápr. 6. 13:53
hát nem könnyű neki. Ráadásul a barátnője nagyon féltékeny típus és a sírba teszi. Állítólag én bejönnék neki, de hát egy ilyen öreg pasi...:)))))
58. 7e433abb8e (válaszként erre: 57. - Kisgé)
2006. ápr. 6. 13:43

Gondolja így...mert a másik mellett is ott áll.

Aztán lehet, hogy új életet kezd...de ez is normális ;)

57. kisgé (válaszként erre: 56. - 7e433abb8e)
2006. ápr. 6. 13:41
Aha, igen.Ilyen is van, szerencsére. Mondjuk az másik sztori, hogy a pasi 49, a barátnője annyi mint én, és a csaj akarna családot, a pasi már nem....
56. 7e433abb8e (válaszként erre: 54. - Kisgé)
2006. ápr. 6. 13:31

Jól írtad. Szklerózis multiplex. Valóban az idegrendszert leépítő betegség :( Elég súlyos.


Szerintem az igazi szeretet erről szól.

Ez jó példa volt.

55. kisgé (válaszként erre: 53. - 7e433abb8e)
2006. ápr. 6. 13:29
Hét igen, meg ki tudja, mi lesz holnap? Élj a mának!!!!:))))
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook