Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sötétbarna hajfestékhez 6%-os oxigenta kell? Vagy milyen előhívót vegyek és hány százalékosat? fórum

Sötétbarna hajfestékhez 6%-os oxigenta kell? Vagy milyen előhívót vegyek és hány százalékosat? (tudásbázis kérdés)


9. Marrone Ricci (válaszként erre: 8. - NomNom)
2016. szept. 6. 10:13
Huha, az gaz. Nekem az eredeti is sotetbarna, egy picit vilagosabb, mint a festek. Nem is festenem,ha nem oszulne. :) Van a Wellanak ez az ammonia mentes,nekem bevalt, de nem adnak hozza oxit. :)
8. NomNom (válaszként erre: 7. - Marrone Ricci)
2016. szept. 6. 09:58

Igaz sógornőm mindig magának keverte és nem lett gond belőle. :)

Egy barátnőmnek "égette le" a fodrász mikor feketéből egyből világos szeretett volna lenn. De az extrém eset volt.

7. Marrone Ricci (válaszként erre: 5. - NomNom)
2016. szept. 6. 09:28
Semmi gond vele, mar festettem ilyennel, a fodrasz baratnom adta, de o most nyaral es nem tudom megkerdezni, hogy milyen valo hozza, de rendelni szeretnek a neten, mert o nem fogad el penzt es ugx mar kellemetlen. :)
6. Marrone Ricci (válaszként erre: 4. - Kimberly'71)
2016. szept. 6. 09:25
Köszi! :)
2016. szept. 6. 08:16

Hűű én ilyen kevergetősekkel sosem mertem otthon vegyészkedni, még leégne a hajam.

Miért nem veszel olyat amiben benne van az előhívó is? Vannak jó minőségűek most már.

2016. szept. 6. 08:12
Igen, 6 %-os oxi kell. Csak akkor kell erősebb (9, vagy 12 %-os), ha világosítani szeretnél, de sötétbarna hajhoz 6 %-os elég.
2016. szept. 6. 05:55
Menjél el egy fodrászhoz.
2016. szept. 5. 22:56

igen, 6%-osat.

De ha ennyire bizonytalan vagy, inkább bízd magad fodrászra :)

2016. szept. 5. 22:41
Sötétbarna hajfestékhez 6%-os oxigenta kell? Vagy milyen előhívót vegyek és hány százalékosat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook