Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sote 1.-es számú női klinika fórum

Sote 1.-es számú női klinika (beszélgetős fórum)


2013. márc. 13. 14:20
Hajrá! :)
2013. márc. 13. 10:05
Felhívtam a kórházat,személyesen tudom elintézni,az ambuláns orvossal.Holnap megyek be intézkedni. :)
2013. márc. 13. 08:58

Jártam már a sote-n egyszer műtét miatt,most meg genetikai tanácsadáson.

Ismerem a járást az ambulancia környékén.Csak azt nem tudom,hogy hol jelentkezzek be,és kihez,és mire.

Azt a betegfelvételit mondjátok ami az ultrahang mellett van?

2013. márc. 13. 08:22
Azért érdemes előtte telefonon érdeklődni.
4. ettesz2 (válaszként erre: 2. - Bluemoon1978)
2013. márc. 13. 08:21
Igen, ez is így van. :)
3. ettesz2 (válaszként erre: 1. - Ccf0283561)
2013. márc. 13. 08:20

Szia! Én kétszer "szültem" (császár volt) itt. Bár volt fogadott dokim, Ujházy András adjunktus, akit mindenkinek teljes szívvel ajánlok. Ő szakmailag és emberileg is maximálisan bizonyított számomra. Nem voltam egyszerű eset, nem véletlenül volt mindkettő császár. Első fiamnál az utolsó 5 hétbe kerültem hozzá. Felhívtam, és mindent elmagyarázott érthetően. Nem a magánrendelőjébe kellett bejárnom, hanem a Sote-ra. Igaz, akkor már csak a CTG-k voltak hátra.

Második fiamnál elejétől hozzá jártam, nem is volt kérdés. A 12. hét után már a klinikán csináltak mindent: uh, vizsgálat, AFP, cukor. Telefonon tudsz időpontot kérni. Azért jó, ha van 1 doki, akire számíthat a nő. Ujházy mindent türelmesen elmondott, elmagyarázott. Biztonságban éreztem magam végig. Az asszisztencia is kiemelkedő munkát végzett. A gyerekágyas osztályon azért nem rossz, ha az ember 1 vagy 2 ágyas szobát fog ki, nem 4-est...de ez gondolom, még odébb van. :)

2013. márc. 13. 08:10
Szerintem nem fogsz tudni bejelentkezni, hanem oda kell menned, ha felmész a lépcsőn a földszinten bal kéz felé lesz a terhes ambulancia (meg fogod ismerni:)), ott ha kijön valaki leadod a papírod és várakozol! De tudd, hogy rettentő sokat kell várni, mindig ezren vannak, még ha fogadott orvosod van is! Aztán majd kapsz időpontot UH-ra, azt vagy a földszintem jobbra csinálják, vagy az alagsorban!
2013. márc. 13. 07:35

Azok segítségét szeretném kérni akik ide jártak terhesgondozásra,ultrahangra,fogadott doki nélkül.

Orvost kell váltanom,és az eddigi orvosom azt javasolta hogy ide járjak ezentúl.

Annyit hallotam hogy külön van az ultrahang és a konzultáció.Gondolom nekem első alkalommal konzultációra kellene jelentkeznem.

Hogy működnek ott a dolgok?Telefonon is el tudom intézni az első alkalmat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook