Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Soproni kismamák, beszélgessünk! fórum

Soproni kismamák, beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


1 2
2013. szept. 19. 13:46
es megkerdezhetem h hany eves vagy?
2013. szept. 19. 13:41
na hát mindig is csodálkozom azokan az anyukákon,akik Egyetem/suli mellett nevelik a gyerekeiket,gratulálok neked,nem semmi,elismerésem :) én meg egy fránya alap szintű németet nem tudok összehozni,hozzáteszem semmihez sincs kedvem,h őszinte legyek,de nincs is motiváció :((
2013. szept. 19. 13:39
A férjem már 1 éve dolgozott kint Ausztriában(építőipar),Budapestről költöztünk,mert tudtuk,h így könnyebb lesz és hát jött a baba is :))
2013. szept. 19. 13:32
en nem dolgozom. mind a kettot egyetem mellett szultem,most a nagyobbik ovodas,a kisebbik meg csak 2 eves. honnan koltoztetek sopronba?
2013. szept. 19. 13:28

Hát igen,hallottam én sokmindent,hogy pénzéhesek stb,de valakihez járni kell!!!

Ti dolgoztok???Én 5.hetesen már nem dolgoztam,akkor költöztünk Sopronba és nem is mehettem távpénzre,most munkanélküli vagyok,de ez is jobb,mint a semmi!!!

2013. szept. 19. 13:22
en akinel szultem az elso kettot,az az orvos kiment kulfoldre. ugyhogy most nem tudom kihez fogok jarni (idopontot a karazmahoz kaptam),rossz tapasztalatom van a tobbi orvossal kapcsolatban.
2013. szept. 19. 13:18
Én ma vagyok 16+3 napos,nekem az első babám lesz,nagyon izgulok :)Én terhes gondozásra a berkeshez járok,de nem fogadtam meg,mert feleslegesnek tartom,majd szülésnél úgy is csak a szülésznő lesz leginkább ott,lehet,h szülésznőt fogadok és ennyi :)
2013. szept. 19. 13:05
nekem 3. baba lesz. meg csak 6 hetes vagyok es jovo pentekre kaptam idopontot az elso vizsgalatra. es ti hany hetesek vagytok es ki a dokitok?
2013. szept. 19. 12:14

Sziasztok csajok,üdv itt örülök nektek,már azt hittem,hogy egyedül leszek!!! :)

Nekem is fája torkom,de én ne használok semmit,általába elmúlik magától...remélem :)

Én nem szedtem még semmilyen gyógyszert,pedig nagyon fáj a fejem,amikor jön a front hatás :(

Lázra én innék hársfavirág teát az természetes és ártani biztos nem árt,nekem mindig segít,ha beteg vagyok!!!

megtennétek,hogy írtok magatokról egy pár sort,kíváncsi vagyok,hogy kinek hányadik babája stb..

2013. szept. 18. 17:02
hat nekem lazam is van. az a baj. nem tudom h mit vehetnek be. meg csak 6hetes terhes vagyok. es te?
2013. szept. 18. 17:00
nekem is fáj a torkom de eddig segitett a neocitrán,most már a baba miatt nem lehet,tanács?
2013. szept. 18. 16:39
sziasztok! nekem nagyon nem tetszik ez az ido. par perce sutott a nap, most meg esik az eso. es emellett meg beteg is vagyok.
2013. szept. 18. 16:29
sziasztok! hogy vagytok?titeket is bánt ez a nyomott idő?
2013. szept. 17. 20:51

Soproni kismamák,anyukák

Én mst élem életem legfárasztóbb időszakát,kicsit már depis is vagyok,de remélem változik a kedvem :)

2013. szept. 7. 13:19

Sziasztok!!

Várok ide sok szeretettel minden Soproni(nem soproni)kismamát beszélgetésre!Osszuk meg véleményeinket,tanácsainkat,segítsünk egymásnak!!! :) Szívesen ismerkednék Hoxá-n kivül is nemdolgozó,nem túl elfoglalt kismamákkal!!! :)

Üdv:15 hetes Kismama

Edina

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook