Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sokszor nem tudok „kulturáltan” tüsszenteni; ordítok,... fórum

Sokszor nem tudok „kulturáltan” tüsszenteni; ordítok,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

20. 69fcad429e (válaszként erre: 18. - K-né Zsóka)
2023. ápr. 10. 08:30
Megértem, pahelben lakva különösen idegesítő lehet egy ilyen szomszéd.
19. LBO
2023. ápr. 10. 07:35
A tüsszentést nem szabad visszatartani. Többek között, beszakadhat a dobhártya...
18. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 14:06
Hangosan tüsszentek én is, de nyögni, ordítani nem szoktam. Viszont van egy lány a szomszédunkban, aki a harsogó tüsszentése után pár másodpercig elégedetten nyögdécsel. Az orrfújásáról már nem is beszélek. Súlyos percekig fújja, hangosan trombitálva. Na néha őt úgy igazán nyakon tudnám vágni.
17. tumbo2 (válaszként erre: 15. - Dfc04c70e4)
2023. ápr. 9. 11:17
a szomszéd rászólt a feleségére,menj be,mert az egész utca hallja,hogy tüsszögsz.engem nem zavar,néha tízet is tüsszentek egymás után.
16. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 10:58
Fog be az orrod, amikor tüsszentesz.
15. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 09:04

Hát, én se nem ordítok, se nem nyögök, amikor tüsszentek.

De van, amikor egymás után több tüszi is jön, na az elég mókás. A férjem elég nagyokat tud produkálni. A pincéből is felhallatszik. Soha nem fenyegettem meg életveszélyesen. Ezt elképzelni sem tudom, hogy valakit egy hangos tüsszentés miatt életveszélyesen megfenyegessenek. Tényleg inkább megmosolyogtató dolog, mint irritáló.

2023. ápr. 9. 08:42
Tüsszentésről nem igen tehet az ember, hogy milyen hangja van. Az orrfúvás viszont talán szabályozható lenne, mégis vannak akik olyan hangosan teszik, hogy az felér egy hajókürt hangjával,
13. Kacsahercegno (válaszként erre: 8. - Pasionella)
2023. ápr. 9. 08:26
Nem tudom, engem amúgy nem zavar (bár van egy szomszédunk aki folyton ordítva tüsszent, az kicsit érdekes 😂) de végülis elhiszem, hogy ezek nem direkt jönnek. Bár továbbra is azt gondolom hogy 1-2 embernek ez a személyisége része, hogy direkt "viccesen" tüsszent. 😅
12. 8d00a82c06 (válaszként erre: 11. - 69fcad429e)
2023. ápr. 9. 08:21

Szerinted ebben mi a műsor??

Sokszor olyan hirtelen jön, hogy csoda hogy van idő oda tenni a kezed.

Nem mèg műsort csinálni belőle..

2023. ápr. 9. 08:20
Én nem hiszem, hogy kizárólag dolby surround horrorfilm-effektekkel tudnak egyesek tüsszenteni. Ez műsorozás, néha vicces de az esetek többségében idegesítő.
10. Léna123 (válaszként erre: 7. - Kacsahercegno)
2023. ápr. 9. 08:20
Nekem is van ilyen képességem. 😄 Teljesen hangtalanul is tudok tüsszenteni, persze hanggal is, de úgy csak otthon szoktam. Az én környezetemben is vannak jó hangos tüsszentők, engem nem zavar, egészségükre. 😄
9. 6022f84d6a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 08:19

Szerintem nem gáz.

Csak ott fogd vissza magad ahol neked is kellemetlen.

Amúgy meg csináld ahogy jólesik. 🙂

8. Pasionella (válaszként erre: 3. - Kacsahercegno)
2023. ápr. 9. 08:17

Nem direkt adunk ki hozzá hangot 😂 ha tehetném csendben tenném én is de nem megy, mellettem is infarktust kapnak 😂

Pót faterom haláli vicces pl, halkan nyomja de mindig van egy pisszenes a végén, őrült hosszú és olyan hangja van mintha mindjárt felrobbanna és elszallna mint egy lufi, minden alkalommal vicces 😂

7. Kacsahercegno (válaszként erre: 6. - Timycat)
2023. ápr. 9. 08:11
Najó, akkor lehet nekem van ilyen kivételes képességem, hogy tudok hang nélkül csak simán tüsszenteni meg köhögni meg csuklani, meg extra mesefigura hanggal is. 😅 Mondjuk csuklani nekem s "jobban esik" olyan hanggal, mintha lenyeltem volna egy olyan csipogós kutyajátékot, de ha más emberek is hallják akkor inkább csendben szoktam. :D
6. timycat (válaszként erre: 3. - Kacsahercegno)
2023. ápr. 9. 08:05

De ezt nem lehet máshogy, ahogy jön úgy jön. Férjem úgy tüsszent mint egy mesefigura, és mindig kettőt egymás után, mindig az elsőnél megjegyzi, hogy most nem lesz még egy, de én már előre vigyorgok hogy de, és tényleg.

Nem direkt produkálja magát.

5. 8d00a82c06 (válaszként erre: 3. - Kacsahercegno)
2023. ápr. 9. 08:02
Szerintem nem direkt csinálja.
4. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 08:02

Fenyegetést? Emiatt?

De erről nem tehetsz. Én vissza se tudom tartani, ha kell hát kell.


Van egy munkatársam, olyanokat tüsszent hogy zeng az egész épület és sosem egyet hanem többet egymás után. Csak vigyorgunk rajta.

Ez a pasi egy lakótelepen él és egy másik kolléganő aki 2 tömbbel arrébb lakik mesélte egyszer röhögve hogy nyitva volt az ablak és hallotta a pasit tüsszenteni úgy hogy ő a saját nappalijában ült 😂

2023. ápr. 9. 08:01
Én mondjuk nem hiszem, hogy muszáj extra hangot is kiadni hozzá. 🙄 De egyeseknek az ilyesmi egy egész műsor... Amíg színházban meg ilyesmi helyeken visszatartod, addig végülis nem gáz. 🤷‍♀️
2023. ápr. 9. 07:56

A lányom olyan hangosat tüsszent,hogy egy kisebb infarktust kapok tőle.

Ez pont nem olyan dolog amin tudnál változtatni.

Èn ha ilyet hallok,röhögök egy jót ès kèsz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook