Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sokak szerint nem lehetséges mégis igaz! fórum

Sokak szerint nem lehetséges mégis igaz! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Sokak szerint nem lehetséges mégis igaz!

1 2
2013. ápr. 10. 11:11
Ez a kislány tényleg nagyon nagy CSODA! Jó egészséget, sok boldogságot kívánok nektek!
2013. ápr. 10. 10:16

Még jó, hogy az orvosok nem végeztek "rendes" munkát és hagyták, hogy a természet tegye a dolgát. Így kaptál egy kis csodát. Gratulálok és sok boldogságot és egészséget kívánok!

Bár nem vagy vele egyedül. Debrecenben a Klinikán is egy hasonló helyzetben lévő kismamával ültem a váróban. Csak neki megmondták, hogy az egyik baba szépen felszívódik, a másik megmarad.

Valószínűleg tényleg kétpetéjű ikrekről lehet szó. Náluk már hallottam furcsaságokat. Pl. a faluban, ahonnan én származom volt egy anyuka, akinél két hét különbséggel fogantak meg az "ikrei". Az egyik majdnem egy fejjel kisebb volt (kilóban nem volt nagy a különbség, ezért nem csak elvette a gyengébbtől az erősebb) és az egyik nagyon fehér bőrű (mint az apuka), a másik pedig barna, mint az anyuka. Születésnél sem 5-10 perc különbség volt közöttük, mint az ikreknél lenni szokott.

És még írok egy másik szép, szomorú történetet is. Volt egy kollégám. Nyolcan voltak testvérek az anya négy terhességéből. Négy ikerterhességet hordott ki. Idáig a szép rész. A szomorú, hogy a kollégám testvére halva született. Viszont a kollégám foggal és burokban. Ez sem mindennapos.

A tesómmal mi is ikrek vagyunk, csak mi egypetéjűek. Ezért hallottam sok érdekes dolgot az ikrekről.

2013. ápr. 10. 10:15

Gratulálok a kislányhoz. :D

Odafent biztosan vigyáznak az angyalok. :D

Nagyon sok boldogságot kívánok nektek.

2013. ápr. 10. 10:15

:-)

Milyen jó, hogy a dokik nem akartak biztos ami biztos besegíteni a "tisztulásba"...

Nagyon hasznos, amit írtál! Meséld el sokaknak!!!

2013. ápr. 10. 10:13
Gratulálok, én is elpityeredtem :-D Írj a további sorsotokról még!
11. vikke
2013. ápr. 10. 10:12

fantasztikus, szívből gratulálok!

Úgy látszik élő példája vagy annak, hogy ha egy baba jönni akar, akkor akármi történhet, jönni fog!

nagyon sok boldog pillanatot Nektek! :)

10. reva81
2013. ápr. 10. 10:02
Megkönnyeztem .... Tényleg egy igazi csoda, jó egészséget Nektek! :)
2013. ápr. 10. 09:49
Hát gratulálok!Igazi túlélő a kislányod!Még el is pityeregtem magam! :)
2013. ápr. 10. 09:47
Ez tényleg maga a csoda! Sok boldogságot kívánok. Igaz masszív kiscsaj van a pocidban :)
2013. ápr. 10. 09:42

Gratulálok! :)

és igen valóban hihetetlen de már én is hallottam,olvastam hasonló esetről! :)

jó egészséget kívánok nektek! :)

2013. ápr. 10. 09:42
Tiszta szivbol gratulalok, ez tenyleg egy csoda!Sok boldogsagot Nektek!
2013. ápr. 10. 09:40
Olyan hihetetlen,de csodálatos.Gratulálok a kislányhoz!! :)
2013. ápr. 10. 09:36

De örülök!Ez tényleg csoda!

Minden jót kívánok nektek!

2013. ápr. 10. 09:23

Hú bele is borzongtam, ez nem semmi! :))))))

Gratulálok a babához!!

2013. ápr. 10. 09:18

Gratulálok a babához :) Igazi kis túlélő baba :)

Jó cikk volt :))

2013. ápr. 10. 09:08
A történet az életem és az orvostudomány egyik nagy csodája. Bár miután átéltem és utánaolvastam, sok hasonló esetet találtam. A mi történetünk 2012 novemberében kezdődött...

Ugrás a teljes írásra: Sokak szerint nem lehetséges mégis igaz!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook