Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Soha nem késő... fórum

Soha nem késő... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Soha nem késő...

1 2 3 4
2011. máj. 29. 12:06

Szia.

Bár látom,hogy már régebben írtad a cikket és ide sem írt senki mostanság de én szeretném elmondani neked,hogy a cikkedet naponta fogom végigolvasni,főleg az utolsó szakaszát és abból fogok erőt meríteni!

Köszi amiért megírtad!

104. Kirizsu (válaszként erre: 103. - Deakzoltanne)
2011. ápr. 7. 16:05
Én meg nagyon örülök, hogy itt vagy és annak még jobban, ha a cikkem segített!:D
2011. ápr. 7. 15:41

Nagyon köszönöm Kirizsu!!

Örülök, hogy regisztráltam, és rátaláltam erre a fórumra :)

102. Kirizsu (válaszként erre: 101. - 9c1b9b7ead)
2011. ápr. 7. 11:30

Ez így igaz! Én csak azért LEVEL diétáztam az elején, hogy megszokjam a napi 5ször keveset elvet, fejlesszem az akaraterőmet és kicsit összeszüküljön a gyomrom.

Amúgy nem lehet ilyen diétákkal 38 kilót leadni, ami nekem kell.


De már csak 20 van hátra!:DDD

101. 9c1b9b7ead (válaszként erre: 100. - 13d03718f8)
2011. ápr. 7. 07:43
Sziabia! Az hízlal, amivel többet eszünk, mint amire szükségünk van. Így ha csak pirítóson élnénk, nem híznánk, de ha pluszba eszünk pirítóst, akkor hízlal :-) Még a szalonna sem hízlal REGGEL :-)
2011. ápr. 7. 07:20

Sziasztok!

Szerintetek is hülyeség, hogy a pirítós kenyér nem hízlal: hiszen, az is kenyér, max. a víz kevesebb benne, nem?!

99. Kirizsu (válaszként erre: 98. - Deakzoltanne)
2011. ápr. 6. 20:46

Szia! Köszönöm! Én is 86-87 kiló voltam 20 éves korom után, amior a lányom megszültem. Nem igazán hatott meg a dolog, mert gondoltam majd lemegy. Aztán múltak az évek...ment is le meg jött is vissza...aztán egy idő után mindig több jött fel mint vissza... Közben a gyerekek felnőttek és itt álltam 40 évesebn 107 kilósan, olyan tunyán, mint ha legalább 80 éves lennék...nem csak a külsőm változott, de befele forduló lettem...kövér és folyton elégedetlen, boldogtalan...

Most meg virulok...pedig még "csak" 20 kiló körül ment le... Hidd el megéri! És a férjed is büszke lesz Rád!


A kétszersült meg simán piritós kenyér!:DDD Csak olyan natur, meg én barna magosból csináltam!:DDD

2011. ápr. 6. 13:59
megnéztem magamnak a LEVEL diétát, amiről írtál. elég keménynek tűnik. most lehet, hogy sokan kinevetnek, de nem tudom mi az a kétszersült :)
2011. ápr. 6. 13:49

sziasztok!

elolvastam a cikket, most szétnézek itt a fórumon, és aztán elgondolkodom. 23 éves vagyok, 86 kg, 167 cm;egy kisfiam és egy szerető férjem van. miattuk is szeretnék fogyni, de főleg magam miatt, hogy büszkén nézhessek tükörbe. egy ideje már mindenhova bringázok, autóval csak akkor közlekedem, ha együtt megyünk valahova.

a cikk elolvasása úgy érzem megadta a kezdő löketet. fontos nekem, hogy mások konkrét példáját lássam, olvassam.

gratulálok a szerzőnek és köszönöm a leírt tapasztalatait.

Timi

96. Kirizsu (válaszként erre: 95. - Bogancs71)
2011. ápr. 1. 22:09

Köszönöm és örülök, ha segíthettem!


Zsuzsa

2011. ápr. 1. 15:32

Gratulálok, régen olvastam már ilyen jó írást!

Valódi segítség lehet a fogyókúrázóknak. Magam is megfogadok néhány okos tanácsot, köszönöm.

Kitartást!


Marcsi

94. Kirizsu (válaszként erre: 93. - C079b9184b)
2011. márc. 31. 07:17
Köszönöm szépen!
2011. márc. 31. 06:29

Nagyon jó ez a cikk, őszinte, és minden szava igaz rám is!


Gratulálok a cikkírónak!

Kati

92. Kirizsu (válaszként erre: 91. - 9c1b9b7ead)
2011. márc. 29. 21:22
Ügyi vagy!:DDD
2011. márc. 29. 20:00
Én futottam ma 36 percet, jeeee :-)))
90. Kirizsu (válaszként erre: 89. - 224178bbb9)
2011. márc. 28. 21:19
Én meg most jöttem edzésről!:D
89. 224178bbb9 (válaszként erre: 88. - Kirizsu)
2011. márc. 28. 18:24
Eljöttem a munkából, itthon meg végigcsináltam az előbb a Norbi ducitréningjét, a Fannisat. Rájöttem, hogy jobb együtt tornázni, ahova járok. Ez itthon nem az igazi. Úgyhogy maradnak a tornabérletek. Utána ettem egy tonhalsalit, desszert gyanánt meg felporszívoztam.
2011. márc. 28. 16:06

Ja meg vettem bicót és a munkán kívűl ezzel járok mindenhova. Boltba meg ilyesmi. Meg csak úgy ha szép idő van. Meg gyalog. Sétálok az erdőbe meg ilyenek.


Amit nem teszek soha az a mellé evés. Csak és kizárólag a napi 5ször keveset elv alapján eszem.

Soha nem vagyok éhes és soha nem kínzom magam, hiszen mindent eszek!:D Csak azt tartom be, hogy mit mikor és mennyit !:DDD

87. Kirizsu (válaszként erre: 84. - 224178bbb9)
2011. márc. 28. 16:02

Az első hónapokban norbiztam otthon...5 perccel kezdtem!:D Aztán lassan ment egyre több. Napi fél óra, de az minden nap könyörtelenül. Aztán mikor már volt kondim, meg lement pár tonna, akkor véletlenül találtam itt a hoxán egy hirdetést, amibe győri csajokat keresnek amatőr kézilabda csapatba...mint a mesében...kiderült, hogy itt van a melóhelyemtől 5 percre. Hát el,entem. Azóta ez az én szerelmem. Heti két alkalom.


Nos a kajámat naplózom, de nincs étrendem. Vissza tudsz olvasni, írom minden nap. Mindent eszek. Este már keveset és lehetőleg 6 előtt. De ha későn érek haza, akkor is eszem valamit.

86. 224178bbb9 (válaszként erre: 85. - Tücke)
2011. márc. 28. 15:59
Igazság szerint meg is szerettem ezeket a tornákat, nem sanyargatásnak veszem. Főleg a végén tök jó, hogy érzem, vannak izmaim, karom, combom, fenekem. Uszi után meg imádok beülni a szaunába.
85. Tücke (válaszként erre: 81. - 224178bbb9)
2011. márc. 28. 15:55
a mozgás sajnos szerves résza a sikeres diétának:(
84. 224178bbb9 (válaszként erre: 83. - Kirizsu)
2011. márc. 28. 15:39
Ügyes vagy. Erre mondják, hogy agyban kell ott lenne. Ezt nem tudtad volna anélkül elérni. Megnéztem a mérlegelődet. Gratula! Ennyire szépen, egyenletesen lefogyni!!! Irigyellek! Mit mozogsz, mit szoktál enni ebédre, vacsira?
83. Kirizsu (válaszként erre: 82. - 224178bbb9)
2011. márc. 28. 15:29
Pedig jó! Meg amíg irogatsz addig sem a kajára gondolsz!:DDD Mondjuk én alapból nem nagyon gondlok rá pár hete. Úgy hozzá szoktam ehhez az élethez. eljesen megváltozott a viszonyom a kajával...
82. 224178bbb9 (válaszként erre: 79. - Kirizsu)
2011. márc. 28. 15:01

Köszi, igen tudom, hogy szép eredmény. Ezért is haragszom magamra, hogy el tudomszúrni a dolgokat egy pillanat alatt.

De mától összeszedem magam. Egyébként körülöttem mindenki, mindig akaratosnak tartott. Most ezt fogom kihasználni, és igenis el fogom érni a célomat.

Eddig nem nagyon írogattam így fórumokon, de lehet, hogy a segítségetekkel könnyebben lehet venni az akadályokat.

81. 224178bbb9 (válaszként erre: 80. - Tücke)
2011. márc. 28. 14:51

Az elmúlt két hétben nem tudtam csak mozogni, örültem, hogy élek, teljesen levert egy vírus.

Tegnap végre eljutottam pilatesre, nagyon jól esett. Azt hiszem előveszem este a Norbi dvd-jét, arra évek óta nem tirnáztam, kipróbálom, most hogy fog menne. Egyébként nekem a callanetics, a pilates és az úszás vált be, ezeket űzöm felváltva. (sajna e héttől a megszokott helyen már nem lesz callanetics, de majd kerewsek egy másik helyet). Persze igazad lehet a mozgás hiánnyal, mert a Karácsonyi szünetben sem igazán mozogtam eleget, és akkor is elindultak felfelé a kilók.

80. Tücke
2011. márc. 28. 14:41
pedig gyönyörű eredmény az is amit eddig elértél ahogy nézem:D gratu hozzá ez igen ez a lassan de biztosan elv:) bár sztem mozgással nem így csúsznának vissza a kilók
79. Kirizsu (válaszként erre: 78. - 224178bbb9)
2011. márc. 28. 14:35

Pedig sokat leadtál Te is! Megéri visszaszedni? Én mindig erre gondolok amikor mondjuk le akar csúszni valami. Nem éri meg.


Sajna akaraterőt és kitartást nem tudok adni.


Azt neked kell fejlesztened magadban. Valamilyen motivácios rendszert kialakítani.


Mondjuk azt nem tudom, hogy én fogok-e visszahízni, vagy képes leszek-e megtartani, de azt tudom, hogy ha egyszer elérem az álomsúlyt, amiért annyi hónapon át dolgozom, akkor nem fogom elrontani egy szelet tortával...

2011. márc. 28. 14:28

Pont ez a problémám, hogy néha elszalad velem a ló és nem tudok mértéket tartani. Ilyenkor mindent, ami otthon van, fel tudnék falni. Egy tábla csoki, megmaradt palacsinta, egy csomag keksz, egymás után, szépen lecsúszik. Utána meg haragszom magamra.

Az elmúlt két hétben betegen otthon voltam és akkor a legnehezebb tartanom bármilyen, magamnak előírt szabályt.

Mától megint odafigyelek, és a visszaszökkent kilókat is le fogom adni. Tudom, hogy nem egy-két nap alatt, de nyárra biztosan. 10-12 kilót kellene leadnom.

Egyébként ha édességre vágyom mostanában zabtejjel készítek egy zabkását (főként zabból, egyéb gabonákból álló egész apró müzliből, amiben nics cukor), cukor helyett xillittel édesítem, fahéj a tetejére. Egész jól kielégíti az édesség utáni vágyat.

De egyébként is nem csak az édesség hiányzik. Sajnos nagyon szeretek enni! :-)

77. Kirizsu (válaszként erre: 76. - 224178bbb9)
2011. márc. 28. 12:55

Nem feltétlen kell nemet mondani csak a mértéket kell megtartani. Én például tegnap meg voltam kergülve valami finomságért. Csináltam eper fagyit...bár inkább habot, mert kevés volt az eprem.

Minden vágyam kielégítette és egy dekát sem híztam. Nem sokra rá jöttek a lányomék csöröge fánkkal...addigra már simán tudtam mondani nemet, mert belaktam az eperhabommal.


Azt meg 3 féle képpen szoktam csinálni.


1. sok fagyasztott eper, egy korty tejszín, 2 kanál szölő cukor. Robotgép, jól leturmixol és kész is

2. kevesebb gyümölcs, picit felengedve, de még kásás, tejszínhab pótlópor kis tej, szöllőcukor, robotgép, felver

3. mint első csak tejszín helyett tej.


Meg sok olyan finomság van amit nyugodtan ehetsz ha betartod a szabályt. Az pedig a mérték...

2011. márc. 28. 12:44
Szerintem nagyon jól összeszedted, mivel küzdünk nap, mint nap. Nehéz végigcsinálni egy ilyen teljes életmódváltást! Én augusztus óta odafigyelek, pár dolgot kiiktattam az étrendemből és heti 3-4 alkalommal mozgok. Sokkal jobban érzem magam, de vannak azok a bizonyos hullámvölgyek! Karácsonykor, meg amikor elutazunk és előttem van a sok finomság. Bevallom az elején jobban ellent tudtam állni, most már egyre nehezebben! Nem tudom mi lendíthetne át ezeken a mélypontokon. Az első 4-5 hónapban mindenre, amit az agyam nem akart nemet tudtam mondani, de valamiért elfogyott a kezdeti akaraterőm.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook