Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Soha ne add fel III. fórum

Soha ne add fel III. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Soha ne add fel III.

2012. jan. 8. 17:58
Sziasztok! Sajnos én is azok közzé tartozom,akiknek nem letehet gyermeke,és már nem is lehet. Sajnos már túl is vagyok a negyvenen. Nagyon sokszor eszembe jut, hogy ha idős leszek, és beteg ki fog gondoskodni rólam. Ha meg halok ki fog eltemetni. Az élet fintora hogy még testvérem sincs. Ilyenkor borzasztóan el szomorodom. Ezt most azért írtam le, hogy mindent kövessen el, aki gyereket szeretne, és amíg nem késő.
2010. márc. 4. 20:55
Sziasztok!Már nekem is szükségem lenne egy két jó szóra,tanácsra!Már hónapok ota próbálkozunk és semmi remény!pedig már annyira szükség lenne egy pici babára!A férjem az elmúlt fél évben vesztette el a nagymamáját,nagyapáját és a minap az édesapját is!Azt szokták mondani,h ezután már csak jó jöhet,de még mindig semmi remény!nem tudom már mit csináljak!......
2010. febr. 28. 17:40

Annyira jó érzés ezeket a sikersztorikat látni.Ezeket olvasni,hogy mennyire vágyunk a babára,és végre,sok próbálkozás,türelem és szenvedés után megérkezik.

Gratula nektek,akiknek sikerült és kitartás azoknak,akik még várnak.

2010. febr. 1. 18:10

Szívből gratulálok és nagyon nagyon örülök nektek!


Semmi mást nem kívánok, mint szuper, gondmentes terhességet, jó egészséget és szerelmet!

2010. jan. 30. 22:51

Szia!


Szerintem nagyon jó a felfogásod!! Nem kell rajta változtatni! Természetes, hogy érzel egy kis irigységet ha kismamit látsz, természetes, hogy azt kérded, miért velem történik ez? nem kell ezeket elfojtani!!! Nem kell titkolni a benned lévő aggodalmaid sem, sőt, szerintem jobb kibeszélni, mint elnyomni az érzéseidet, de igenis pozitívnak kell maradni, arra kell mindig gondolni, hogy sikerülni fog!!

Ahogyan te is írtad...sok sikert!!!!

2010. jan. 30. 15:32

Szia! Épp azt akartam írni, hogy ne hidd, hogy azért nem akar jönni a baba, mert túlságosan akarod, görcsölsz rajta, meg ki tudja még milyen hülyeségekkel tömik a fejedet! Én is nagyon vágytam rá, annyira, hogy jobban talán nem is lehetett volna, mégis sikerült a próbálkozásunk 3. hónapjában! Pedig nekem is sokan mondták, hogy nem szabad ennyire akarni, így nem fog sikerülni..., de szerencsére nem lett igazuk!

Szóval ezt akartam írni, de látom, hogy időközben megérkezett a várva várt gólya!:-))) Kívánom, hogy minden úgy alakuljon, ahogy szeretnétek! Jó egészséget, minden szépet és jót kívánok Nektek!

2010. jan. 30. 15:10

nagyon örülök, hogy sikerült!!!!!!!!!!!!!! :)))

nagyon vigyázz magatokra és a legjobbakat kivánom!!!!

2010. jan. 30. 14:21
Örülök, hogy sikerült, gratulálok, és problémamentes folytatást kívánok!
2010. jan. 30. 13:36

Sziasztok!

Köszönöm szépen a sok-sok gratulációt mindenkinek!

Kisbékácskám nevében is!

Puszi

2010. jan. 30. 12:54

Nagyon elszomordtam a cikk olvasásán, hogy mennyire nehéz neked, és milyen fájdalom, mikor egy nő vágyik a Babára és nem sikerül.


De aztán látom a sztárfotókat...GRATULÁLOK NEKTEK...vigyázzatok nagyon egymásra és legyetek nagyon boldogok:))

2010. jan. 30. 12:26

Gratulálok a pocaklakóhoz! Elismerésre méltó a kitartásod!!

Tiszta szívből kívánom, hogy minden rendben legyen és hamarosan a szüléstörténetedet olvashassuk :-)

Csodaszép idézetet írtál, könnybe lábadt a szemem...

2010. jan. 30. 11:57

Nagyon gratulálok a babához! Amikor a cikked olvastam az első, ami eszembe jutott, hogy én, amikor teherbe esett fájt a cicim. És na tessék!!!

Igen szerintem is kitartás kell a babához. Sokan azt mondják, jön ha majd jönni akar. Ezzel én sem értek egyet, mert a mai világban sok a meddő pár, akin lehet segíteni, segítség nélkül viszont lehet csak 10 év múlva köveztkezik be a spontán teherbeesés. És mivel sajnos kitolódott a szülés, 30 fele az embernek nem igazán van 10 éve.

Sajnos nálunk is nehezen jött a baba, de én minden vizsgálatra elmentem, mindent megpróbáltam és a 2. lombik program hozta Ricsikét. Nem bántam meg, mert ő mindennél többet ér, és ha kell újból bele fogok vágni, hogy kistesó legyen

2010. jan. 30. 11:46
Én is gratulálok a kicsi pocaklakótokhoz. Érdemes hinni, hinni, hinni. Megvan az eredménye. Jó egészséget, gyönyörű, problémamentes terhességet kívánok teljes szívemből.
2010. jan. 30. 11:43
Nagyon örülök nektek és gratu a kisbabához!A párommal már régóta szeretnénk egy kisbabát de sajnos eddig még nem jött össze.De nem adjuk fel.Elolvastam a cikket és erőt adott a kitartáshoz és a remény újra fellángolt és tudom hogy egyszer sikerülni fog!!!Én is úgy vagyok vele hogyha valamit nagyon akarsz azt meg is kapod!Szóval mégegyszer gratu és sok boldogságot!
2010. jan. 30. 11:14
Jó egészséget és sok boldogságot! Nagyon szép Babátok lesz! :-) És a lehető legjobb helyre kerül!
2010. jan. 30. 10:51
Együtt örülök Veletek :)
2010. jan. 30. 10:44
Szia!Beleolvastam a naplódba és szorítok azért,hogy minden rendben legyen.:)
2010. jan. 30. 10:34
Megnéztem az adatlapod és örömmle láttam hogy mire megjelent a cikked, már ott a pocidban a várva várt pocaklakó:) Sok boldogságot és örömöt a pici manóhoz.
2010. jan. 30. 10:03
Túl vagyok a harmadik inszeminációmon is, igaz az eredményt még nem tudom, csak sejtem sajnos, hogy most sem sikerült, mivel már érzem a menses előtti tüneteket, mint cicifájás, derékfájás, rossz közérzet....az orvosom azt mondta, hogy a következő lépés a lombik.

Ugrás a teljes írásra: Soha ne add fel III.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook