Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminktetoválás szemhéjra. fórum

Sminktetoválás szemhéjra. (beszélgetős fórum)


2017. máj. 19. 07:39
Soha nem mertem bevállalni☺
2017. máj. 19. 07:30

Nem fájt csak az első áthúzás volt kellemetlen,de utána bekente krémmel és semmit nem éreztem,1,5-óra alatt kész volt az alsó és a felső együtt.

Nagyon megvagyok elégedve a sminkes csajszival nagyon aranyos volt,csak ajánlani tudom!Én is barátnőm és munkatársam ajánlására mentem hozzá, ők voltak a teszt alanyok. Murguly Erikánál voltunk Azt kaptuk, amit kértünk :)

2011. máj. 20. 17:12
Nekem eleinte nem fájt,csak mikor már sokadjára ment át egy helyen többször,viszont nagyon finoman be van dagadva tegnap óta!:-/
23. 6505bfef2e (válaszként erre: 22. - Betti1313)
2010. márc. 29. 20:48
Budapesten a 20. kerületben Szilágyi Anitánál, a Szilani Beauty szépségszalonban. Majd teszek fel képet!
22. Betti1313 (válaszként erre: 21. - 6505bfef2e)
2010. márc. 29. 16:41
Te hol csináltattad?Teszel fel képet?
2010. márc. 25. 15:04
Én is megcsináltattam a végén a szemhéjamat is, szuper lett! Nagyon profi a csajszi, aki csinálta, valóban fájdalommentes volt!
20. Betti1313 (válaszként erre: 19. - 6505bfef2e)
2010. márc. 20. 08:48
Én is a fájdalomtól féltem mert sokan írták,hogy fájdalmas,de olyan jó volt a krém amit használt,hogy semmit nem éreztem!
2010. márc. 19. 17:49
Köszi a képet, tényleg nagyon szép lett! Nekem kezd inamba szállni a bátorságom szemhéj tekintetében a fájdalom miatt. Amikor nekem 5 évvel ezelőtt tetoválták rettenetes élmény volt. Azzal biztatom magam, hogy utána nagyon szép lesz, legalábbis remélem!
18. Betti1313 (válaszként erre: 17. - Macsek.)
2010. márc. 19. 12:37

Köszi!

A szemöldököm már 5 éves,de az rendes tetoválás,majd azt is át akarom húzatni barnával,mert már elég fakó és a színe is kékes.

17. Macsek. (válaszként erre: 16. - Betti1313)
2010. márc. 19. 12:03

Szerintem nagyon jó lett.

Akkor lesz az igazi, ha már nem lesz bedagadva a szemed, majd arról is tegyél fel képet.

Nagyon szerencsés vagy, hogy neked nem fájt.

Úgy látszik, csak nekem ennyire alacsony a fájdalom küszöböm.

A szemöldököd mikori?

16. Betti1313 (válaszként erre: 15. - 6505bfef2e)
2010. márc. 19. 09:28

Ezen az oldalon tudsz utána nézni: [link]

Teszek persze,itt még eléggé meg van dagadva,de jobb mint tegnap.

15. 6505bfef2e (válaszként erre: 13. - Betti1313)
2010. márc. 18. 21:09
Köszi a választ, utána nézek! Tennél fel képet majd, hogy hogy sikerült a tetkó?
2010. márc. 18. 17:20

Sziasztok csajok!

Túl vagyok rajta,nem fájt csak az első áthúzás volt kellemetlen,de utána bekente krémmel és semmit nem éreztem,1-óra alatt kész volt az alsó és a felső együtt.

Nagyon megvagyok elégedve a sminkes csajszival nagyon aranyos volt,csak ajánlani tudom!

13. Betti1313 (válaszként erre: 12. - 6505bfef2e)
2010. márc. 18. 17:17

Szia!

Én a 2.kerületben voltam a Mandalabeauty szalonban.

2010. márc. 16. 23:48
Sziasztok! Én is jövő héten megyek szemöldököt és szemhéjat tetoválni. Nekem már volt 5 évvel ezelőtt, de a szememről már teljesen eltűnt,a szemöldököm meg halvány. Azt vastagítani is szeretném. Betti, Te kihez mész? Én is nagyon gondolkoztam a Long time-n, de most megnyugtatott, hogy írtátok, hogy nem nagy szám.
11. Betti1313 (válaszként erre: 10. - Farah)
2010. márc. 12. 15:15
Az nem volt külön feltüntetve,hogy csak satír de majd megkérdezem.Pesti,a 2. ker.-ben van.Ha érdekel megadom a számát.
10. farah (válaszként erre: 8. - Betti1313)
2010. márc. 12. 08:36
És a csak satír ? Nekem kontúrom van, igaz már kezd halványodni. Az is tetszene ha áthúznák újból, csak ne olyan vékony vonal legyen, hanem kicsit vastagabb. De ez már szerintem a satír. Olyat szeretnék, ami "szájszínű", mert az én szám alapból teljesen világos. Szinte eltűnik az arcomban. De valószínűleg pont ezt a legnehezebb megcsinálni. Egyébként hova valósi a kozmetikus ? Pesti ?
9. Betti1313 (válaszként erre: 6. - Macsek.)
2010. márc. 11. 16:16
Ez jó :),majd fátyolba mászkálok itthon is,hogy ne ábránduljon ki a párom:)!
8. Betti1313 (válaszként erre: 7. - Farah)
2010. márc. 11. 16:14
Lehet,hogy meg kellene próbálnod ezt a kozmetikust ahova én megyek,nagyon jó akció van most ebben a hónapban ahány éves vagy annyi kedvezményt ad,a kontúr+fél satír 40000,a kontúr+teljes satír 59000-a kedvezmény!
7. farah (válaszként erre: 5. - Betti1313)
2010. márc. 11. 14:13
Én is szorítok, hogy szép legyen ! Eddig féltem a hagyományostól, de most, hogy láttam milyen, én sem vagyok biztos benne, hogy megéri a long time-ért annyit kiadni. A másik barátnőmnek a szemöldökét csinálta ugyanez a kozmetikus, és az is nagyon jó lett, pedig nekem alapból nem is tetszik a szemöldök tetoválás. Én szájsatírt szeretnék, de nincs rá 50 ezer forintom. És félek is, hogy túl sötét lesz. Úgyhogy halasztgatom..
2010. márc. 11. 14:03

Nagyon drukkolok, hogy szépen sikerüljön, és ne fájjon. Majd írd meg mindenképpen, hogy milyen volt.


Nekem rajzolással együtt olyan 2-2 és fél óra volt.

Kaptam érzéstelenítőt, nem is tudom krém, vagy zselé volt (állandóan kenegette vele,) de nekem semmit nem használt :( Iszonyúan fájt :(

Igaz, nekem extra vastag alsó- felső szemhéj lett csináltatva.

Ja, és arra készülj fel, hogy nagyon be fog dagadni a szemed. Bár lehet, hogy ez is egyénfüggő. Nekem kb. 2 napig iszonyat dagadt volt, utána meg 1 hétig olyan táskás, hogy Fenyő Miki simán megirigyelhette volna. :)

5. Betti1313 (válaszként erre: 3. - Farah)
2010. márc. 11. 13:54

Szia!

Én is néztem a Long time-ot,de annyit azért nem szánnék erre,főleg így,hogy te is azt írtad,hogy nem valami jó.Neten találtam egy jó helyet nem is drága,jövőhét csütörtökön megyek,izgulok,hogy milyen lesz,majd megírom!Nem mindig a drága a jó,remélem szépen dolgozik a csajszi akihez megyek!

4. Betti1313 (válaszként erre: 2. - Macsek.)
2010. márc. 11. 13:50

Szia!

Köszönöm a választ,én is félek tőle,hogy mennyire fog fájni és,hogy bírni fogom-e.Mennyi idő alatt csinálta meg?Nem kaptál érzéstelenítőt?

2010. márc. 11. 08:48
Szia Betti ! Én Long time-mal csináltattam a szempillatövem. Fájni nem fájt egyáltalán, viszont annyira látványos sem lett, és már teljesen fel is szívódott. Viszont az egyik barátnőm most csináltatta meg alul-fölül hagyományossal, és tök szép neki. Összesen nem fizetett annyit a kettőért, mint én csak a fölsőért. Most én is kísértésbe estem megint.
2010. márc. 11. 08:05

Szia!

Nekem meg van csinálva a szemhéjam, szerintem nagyon gyönyörű lett.

Viszont a fájdalomküszöböm a béka segge alatt van, mert annyira fájt, hogy azt hittem ott helyben meghalok. Az árban benne volt 1 korrekció is, de mondtam a kozmetikusomnak, hogy nem érdekel, hogy milyen, én ezt a korrekciót nem veszem igénybe, mert nem akarok átélni még egy ilyen fájdalmat. De szerencsére annyira jól megcsinálta, hogy nem is kellett korrigálni.

Nem akarlak ám elijeszteni, mert vannak ismerőseim, akiknek csak kevésbé fájt, úgyhogy egyénfüggő a dolog.

Ha gondolod, megadom a kozmetikus elérhetőségét priviben.

2010. márc. 7. 16:36

Sziasztok!

Szeretnék csináltatni sminktetoválást,de nem tudom kihez érdemes menni aki jól dolgozik és nem túl drágán.

Kérlek írjatok,ti kinél voltatok,és milyen volt,mennyire fájt.Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook