Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Slide-ok készítése fórum

Slide-ok készítése (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

13. dus
2008. dec. 10. 15:31

Sziasztok!


Tudna nekem valaki abban segíteni, hogy ha csinálok egy slide videót, hol tudom azt közzé tenni egyéb oldalon, aminek a címét tovább tudnám adni? Például az iwiw-re hogy tudom kirakni, hogy a barátaim is meg tudják nézni?

Előre is köszi a segítséget!

2008. dec. 9. 09:49
Szeretnék csillogo,villogó betűket készíteni,de nem tudom hogy kell.Photo Shop progim nincs.Volt egy oldal,ahol tészletesen ,lépésről,lépésre le volt írva,de újra lett telepítve a gépem és elvesztettem.Segítségeteket köszönöm előre is és szép napot mindenkienk
2007. dec. 31. 21:15
Tudna nekem valaki segíteni hogyan tudok slied-os diát lemezre menteni?
10. lizyli
2007. dec. 9. 18:34
Ez nagyon jó lenne,de nekem nem nem jön össze.Az angol oldallal vannak problémáim. Ha tudnád azt a részt egy picit részletesebben leírni,megköszönném.
2007. nov. 15. 14:51
Sziasztok.Szeretném megkérdezni,hogy hogyan csináltátok,a slide-os bemutatkozótokat.????Nem látom sehol,hogy hol tudnék regisztrálni.Köszönöm előre is.
2007. nov. 5. 08:57
Nincs mit ,ha a továbbiakaban van kérdésed ,akkor ha tudok.. segítek szívesen . Szép napot mindenkinek .
7. Rozália (válaszként erre: 6. - 53cc09e608)
2007. nov. 5. 08:51
Köszi a segítséget.
2007. nov. 5. 07:41
PhotoFiltre proramban egy nagy T -betű jelzi ,hol tudsz írni a képre, amig kivan jelölve addig tudsz változtatni színt,formát, stílust isszöget is változtathatsz ,ha megvan amit szeretnél ,akkor enter és kész az írás a képen .Vigyázz az animációkra ott és a csillogó képekre nem tudsz írni ,vagyis igen ,de akkor nem lesz animáció a továbbiakban ! Az ott egy másik eljárás ,mert akkor háttérszínt is kell adni neki . Kicsit bonyolultabb ! De ha animációra szeretnél írni az egy másik program ,amit megtalálsz a G-potált.hu izike oldalán szakszerű leírással .Ott lelehet tölteni is ...Több szerkesztőt megtalálsz ott .
5. Rozália (válaszként erre: 4. - Donyta)
2007. nov. 4. 18:10
Kösz, Donyta, legalább mi nők tartsunk össze...:(
2007. nov. 4. 10:10
:D
2007. nov. 4. 06:16

A PhotoFiltre-programmal van egy kis gondom....

Szeretném tudni, honnan tölthetem le, hol találom meg. Kerestem, de a sok lehetőség közül egyik sem volt olyan, hogy feliratozni lehessen egy képet.

2007. nov. 3. 13:39
Tényleg nagyon sok lehetőséget kínál a slide - én most "bírkózom" vele...:)))
2007. szept. 1. 09:44
A slide-ban készített kereteim mind egyediek, a saját terveim alapján készítem el őket! Nem olyan bonyolult, a megalkotásában megpróbálok egy kis segítséget nyújtani. Remélem tetszeni fog!

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook