Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Skorpió nők jellemzése fórum

Skorpió nők jellemzése (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. jan. 8. 22:11
Csípnek, marnak, harapnak és igen, bosszuálóak, ahogy írta itt valaki. Van körülöttem pár, a főnököm, kolleganőim.Nem egyszerű velük, pláne úgy, hogy én sem vagyok könnyű eset, mint kos! :))
2009. jan. 8. 22:09

Ezt találtam:


A Skorpió jellemzése

(Scorpio, október 24 - november 22)


A Skorpió nő jellemvonásai

A Skorpió nő kiismerhetetlen. Nagystílű költekező, akinek semmit sem kell áldoznia azért, hogy biztosítsa a kényelmét, sőt luxusban éljen. Elbűvölő teremtés, aki bátran számíthat a megérzéseire.


A hamis embereket nem tűri. Kiváló kritikai érzéke alapján könnyen kiismeri az embereket és partnere erényeit és hibáit még akkor is elemezgetni fogja, ha az maga a tökéletesség. Kevés olyan makacs nő akad, mint amilyen a Skorpió szülötte. De kitartó.


Ha egyszer eldöntött valamit, nincs ami megállítsa s csak nagyon nagy önuralommal lehet neki ellenszegülni. A Skorpió nő megveti a gyengeséget. Ha valaki összevesz vele, nem könnyen felejti és mástól sem tűri el, hogy úgy tegyen mintha semmi sem történt volna. Sőt, bosszúálló is. Ha valaki kihozza a sodrából nem lehet tudni, meddig jut el a haragja. Bármily változáshoz nehezen alkalmazkodik. Mélyebb elemzések alapján az asztrológusok kétfajta Skorpió nőt különböztetnek meg: az egyik csoport a tüzes szeműek, akik nem sokat adnak a szép ruhákra és a hiúságra s diszkréten, általában a gyenge férfiakat hódítják meg, a másik, a fatális asszony, aki a saját érzékei rabja, kokett, az a veszedelmes típus, akitől óvakodnak a férfiak, mert sok szerencsétlenséget hozhatnak rájuk, de ők maguk sem boldogok.


A Skorpió nő temperamentuma


A Skorpió nő a legszélsőségesebb vérmérsékletű minden állatöv szülötte közül. Bármit tesz, mindig teljes erőbedobással teszi. Különösen rámenős teremtés, aki fárasztóan hat a környezetére. Ha feldühítik, bármire képes.


A Skorpió nő érzelmi élete


A Skorpió nő nagy élvezethajhász. Ő az, aki a férfit üldözi, aki elszédíti a varázserejével. A szerelem olyanfajta játék a Skorpió nő számára, amilyennel más jobb ha nem is próbálkozik. Szenvedélyessége nagyon igényessé teszi partnerével szemben, elvárja a teljes csodálatot. Nem könnyű szenvedélyét kielégíteni. Ha valaki megcsalja, a Skorpió asszony rendkívül féltékennyé válik. Mindenkiben lehetséges riválist lát, s még akkor is jelenetet rendez, ha partnere szóba áll valakivel, vagy egyszerűen csak ránéz. A szerelemben fantáziadús kísérletezgetései, domináns magatartása és erotikus játékai, erős férfit feltételeznek. De mindezt, amiként a hűséget is, odaadó szerelemmel hálálja meg.


A Skorpió nő családi élete


Látszólagos magabiztossága ellenére, a Skorpió asszony teljesen a férjére hagyatkozik. Kimondottan függ tőle. Ha megérzi, hogy a férje megcsalja, veszélyes ellenséggé válik. Ő maga rendkívül hűséges és bármikor kész harcolni, áldozatot hozni a férjéért. Ezért jó, ha az aki Skorpió nőt vesz feleségül nem lép félre, mert ha magára vonja a haragját, a legrosszabbra is számíthat.

18. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 16. - 673567bc24)
2009. jan. 8. 22:09

Nem, de mindjárt! :)

Én ma vettem le a maradék képeket, mert sokan máshonnan összeollózott képekkel másnak adják ki magukat.

Így maradok kis kínai. :)

2009. jan. 8. 22:08

énis skorpió vagyok és a párom is,de mint tudjuk nincs két egyforma ember a világon,majdnem egyformák vagyunk és annak a majdnemnek köszönhetjük,hogy ilyen jól megvagyunk!!!

én sokkal makacsabb vagyok,nem engedek az igazamból,és szerencsére ő mindig hamarabba feladja!

16. 673567bc24 (válaszként erre: 15. - 52d3e0b8a8)
2009. jan. 8. 22:06

Ugye?Csak nem megnézted a képeimet?:PP


Én is próbálok arcot keresni,miért nem raktok fel képeeeet?

15. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 14. - 673567bc24)
2009. jan. 8. 22:05
Olyan kis démoni vagy! :)
2009. jan. 8. 22:04
Nem látszik a nick-nevemből?:))
13. 673567bc24 (válaszként erre: 12. - 673567bc24)
2009. jan. 8. 22:02
Mert VESZÉLYESEK vagyunk csajoook!
12. 673567bc24 (válaszként erre: 5. - ßéjßi69)
2009. jan. 8. 22:01
Nekem mondod?gyereket leverte a víz!:DDDDDD
11. leonee
2009. jan. 8. 22:01
Szerintetetek miért írják, hogy nagyon nehéz jegy? Vagyis mindenütt azt olvasni, hogy majdnem a legrosszabb. Én is és férjem is skorpiók vagyunk, és tökéletesen kiegészítjük egymást. Én egyáltalán nem érzem magamon azt a sok negatív dolgot, amit a skorpiókról írnak.
2009. jan. 8. 21:59
húúúúúúú
2009. jan. 8. 21:58
Egyértelmű, hogy mi vagyunk a legjobbak. :DDD
2009. jan. 8. 21:58

Azt írja:kiismerhetetlen,makacs,megveti a gyengeséget,


Ha valaki összevesz vele, nem könnyen felejti és mástól sem tűri el, hogy úgy tegyen mintha semmi sem történt volna. Sőt, bosszúálló is. Ha valaki kihozza a sodrából nem lehet tudni, meddig jut el a haragja.


ezeket mintha rólam írták volna :DD

2009. jan. 8. 21:57
Nekem két skorpió nő ismerősöm van és ott böknek szúrnak csípnek bele az emberbe ahol csak tudnak, ha épp olyanjuk van. Az az egy mákjuk hogy én meg nyilas vagyok és tudom tolerálni. Nem véletlen hogy mind a kettőjükkel lassan 2 évtizede nagyon jól kijövök, de sokat nyelek mellettük a barátságunk érdekébe, az biztos! Viszont a bajba mindig számíthatok rájuk.
6. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 5. - ßéjßi69)
2009. jan. 8. 21:56
Titkoooold! :DDDD
5. ßéjßi69 (válaszként erre: 3. - 673567bc24)
2009. jan. 8. 21:55
Így van..Én akármikor mondom egy fiu előtt hogy skorpió vagyok..egyből fogja a fejét..:D vajon ez mért lehet ?!
4. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 3. - 673567bc24)
2009. jan. 8. 21:55
ÁÁÁÁ csak érteni kell hozzánk! :D
2009. jan. 8. 21:53

Csatlakozok,én is skorpió nő vagyok!

Szerintem nehéz esetek vagyunk,állítólag a legnehezebb az összes jegy közül!

2009. jan. 8. 21:50
:) Én is az vagyok! Nem hiszek a horoszkópban, de a jellemzés nagyjából stimmel.
2009. jan. 8. 21:48

Milyen is a Skorpió nő ?!

Ami biztos az az, hogy szenvedélyes, akaratos, magának való, jó emberismerő....( majd még szedek cikket ide )

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook