Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sima járda betonozására mi lehet reális ár? fórum

Sima járda betonozására mi lehet reális ár? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 9. 20:14
Köszi, nézem...
12. d878fb6317 (válaszként erre: 10. - 10ee523fed)
2013. ápr. 9. 19:59

Ez így van, nem egyszerű. De nekünk ez így sokkal többe került, mert nem 2 évre szerettük volna a járdát.



A járdalapoknál is nagy a szórás árban. Nézegess most az interneten és a lakhelyed körül, ilyenkor szezon kezdetén akcióznak sokan.

2013. ápr. 9. 19:55

Lehet több ajánlatot kérni

[link]


De a legjobb megoldás ha kizsaluzzátok, az megy házilag is

és

[link]


5cm-nél vékonyabb betont nem szabad rakni, jellemzően 10cm-nél kezdődik egy járda vastagsága

és az alatta levő földet el kell simitani, döngölni

10. 10ee523fed (válaszként erre: 8. - D878fb6317)
2013. ápr. 9. 19:55
Hát nem tudom! Az igazság az, hogy én nagyon sok mindent az interneten találok, és próbálom a leírtak szerint dolgozni vele. Persze érthető, ha valaki abszolút nem erre van beállítódva, próbáljon szakit keresni. A húgom most van lakásfelújításba, és bizony volt 3 kőművesbrigád, 3 vízszerelő, stb..., akiktől kaptunk árajánlatot. Még csak nem is a legolcsóbbat fogadtuk el, mert sok utánajárás után kiderült a munkájával volt a gond több helyen is.Szóval nem egyszerű dolgok, és sok pénz, bármibe fog az ember...
2013. ápr. 9. 19:50

És járdalap mennyivel lenne drágább/olcsóbb?


Most nézem jobban a betonozást, nincs ez annyi, mint amit ez az ember mondott...

2013. ápr. 9. 19:44

Szerintem is kérj még ajánlatot, de azt azért nem mondanám, hogy nem igényel szaktudást.

Nálunk is volt, hogy rokoni és baráti segítséggel oldottuk meg, hát szépen felporladt két év alatt.

Azóta járdalap van.

2013. ápr. 9. 19:35
Nem iolcsó sajnos semmi, pláne a cement nem, de akkor számold össze, hogy valóban érdemes szakival csináltatni! De ha rám hallgatsz, kérsz még legalább 2 árajánlatot! Már csak kíváncsiságból is. Azért vannak, akik elszédülnek maguktól, és gambára esnek, ha nem kapják meg a melót!
2013. ápr. 9. 19:31
Most nézegetem, és hasonló árak vannak, nem gondoltam, hogy ez ennyibe kerül.
2013. ápr. 9. 19:27
Hát, talán itt a neten is utána lehet nézni, hogy ennek a járdának mennyi az anyag szükséglete, és az ára, úgy lehetne számot vetni. Én soknak gondolom, de ha én csináltatok valamit, több helyről kérek árajánlatot! Lehet olcsóbban megúsznátok, ha család összefogna! Ehhez annyira nagy szaktudás nem kellhet!
2013. ápr. 9. 19:23
Minden benne van, csak ha ez tényleg ennyibe kerül, akkor más megoldás lesz..
2013. ápr. 9. 19:22
Ez csak a munkadíj, vagy benne van az anyag is?
2013. ápr. 9. 19:16
12 X 1 méter járdáról van szó, csak le kell betonozni, 100 ezres árajánlatot adtak... Ez mindenhol ennyi??
2013. ápr. 9. 19:14
Sima járda betonozására mi lehet reális ár?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook