Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sikeres fogyásotok története fórum

Sikeres fogyásotok története (beszélgetős fórum)


2018. szept. 25. 16:09
Sziasztok! A futashoz szolnek - vannak jo edzestervek a neten, vagy le lehet tolteni szuper appokat is es az mondja mennyit fussal mennyit setalj. En is igy indultam neki anno, 2017 tavaszan. Azota mar futottam felmaratont, es jovore mar a maratonra keszulok. Amugy Januar ota kozel 10kg-t is lefogytam, amiben a futas nagy szerepet jatszott, de persze megfelelo kajalas nelkul nem ment volna. A celok, amiket kituzok a futassal kapcsolatban, a versenyek stb, mind osztonoznek, hogy egyre jobb formaban legyek fizikailag es ezaltal lelkileg is. A ketto egyutt mukodik jol en ugy gondolom. Most mar annyira a minennapjaim resze a futas, hogy szabalyosan rosszul vagyok, ha valamilyen okbol nem tudok menni. :)
17. 5d33d03be7 (válaszként erre: 16. - Tuskoledi)
2018. szept. 25. 15:03
Köszönöm, holnap teszek én is egy próbát így talán nekem sikerülhet
2018. szept. 24. 20:14

Igyekszem 4 lépésre orron beszívni, majd 4 lépésre szájon kifújni a levegőt. Ha kapkodod a levegőt, szúrni fog az oldalad. Ahogy fáradsz, 3 lépésre beszív, 3ra ki. Majd a végén már 2re be 2re kifúj. Így soha nem szúr az oldalam.

Sajnos, ami a legnagyobb hibám, a kajálásról nem tudok lemondani...de cukrot ritkán eszem, cukros üdítőt szinte soha. Vizet iszom.

2018. szept. 24. 20:09
Én 200(!)m-t bírtam legelőször. 200 m futás, ugyanenyi séta 6x, kb 3 napig. Aztán pár napra növeltem a futás hosszát és csökkentettem a sétát. Pl.400 m futás 200 m séta 1 hétig. És mindig igyekeztem kilépni a komfortzónámból. Akkor emeltem a távon, mikor egy hosszon azt éreztem, hogy kényelmesen bármikor le tudnám futni. Egy idő után a futás hoasza és a gyorsaságod is növekedni fog. Ja, és közben mindig zenét hallgatok hangosan, hogy ne halljam a lihegésem, mert az lesújtó...És nem pályán futok, hanem városban, egyrészt hogy nézelődni tudjak, másrészt hogy futni lássanak az emberek, mert ha látnak, nem akarom, hogy sétálni lássanak és nem állok meg 😂.
14. Anyucikóni (válaszként erre: 13. - 5d33d03be7)
2018. szept. 24. 14:45
Bár nem nekem szólt a kérdés, de én 2 éve kezdtem el futni. Eleinte 2 km-t bírtam, nehezen, aztéán egyre jobban belejöttem. Télen futópadon, nyáron aszfalton futok. Most már a 7-8 km simán megy, de időhiányban heti 2-3x szoktam egy bő félórára elszaladni, ebbe 5 km pont belefér. ;) De októberben megyek futóversenyre, 11,5 km. Nyáron a 10 km-es távot is többször megcsináltam.
13. 5d33d03be7 (válaszként erre: 12. - Tuskoledi)
2018. szept. 24. 11:42

Szia


És az étkezésed hogy alakítottad át?

Futás :( tudom jó lenne már próbáltam is többször de alig bírtam valamit mindig kifulladok és a végén feladom :( te hogy szoktattad hozzá a szervezeted?

Köszönöm

2018. szept. 24. 05:45

Ja, és 2 hónapja hulahopp karikázni kezdtem 1 kg 20 dkg-os karikával. Nyári szünetben napi 1 óra, most ahogy sikerül.

45/nő

2018. szept. 24. 05:40
Ja, és kizárólag szabadban, funkcionális öltözetben.
2018. szept. 24. 05:39
Az igazság az, hogy én kövér vagyok. Most 170 cmre 90 kg. 2013-2017ig másnaponta futottam fél-, de volt, hogy 1 órát. A fél óra futást a semmiből kb. egy hónap alatt sikerült elérnem. Akkor a "versenysúlyom" 75 kg volt, amivel Pesten már futóversenyeken is voltam (5-7-10km), pl. SPAR maratonon, COCA-COLA, WIZZAIR. 2 éve egy térdsérülés miatt abbahagytam (görkorcsolyáztam és megnyúlt az ínszalagom). Visszahíztam, de most ( tegnap 🤣) újra kezdtem, de 2 kmnél meghaltam. De nem adom fel.
9. Smirnoff (válaszként erre: 7. - L.luiselotte)
2018. szept. 23. 21:46
Jesszus! Az nagyon sok! Jó, hogy nem kötöttek infúzióra.
8. felhasznalo1026 (válaszként erre: 5. - Tuskoledi)
2018. szept. 23. 21:21
Mennyi idő alatt ment le a 10 kg? Mennyit futsz/nap? Futópadon, vagy szabadban?
2018. szept. 23. 20:37

Nem éppen erre gondoltatok, de igaz:



A múlt héten engem is durván elkapott a hasmenés járvány. Eddig 10 kilót fogytam.

2018. szept. 23. 20:14
Ja, és nagyon látványos eredményt értem el vele.10 kg fogyás.
2018. szept. 23. 20:13
Én futni kezdtem. Nem agyalok, hogy nincs kedvem, időm, stb. A futáshoz igazítom a programjaimat. Nyilván nincs mindig kedvem másnaponta futni menni nagy izomlázzal, de mindig egy mondat jár a fejemben: Don't think, just do it! (Ne gondolkozz, csak csináld!) Rendszer kell az életedbe ezen a téren is. Menni fog!
2018. szept. 23. 11:42
Az általánosságokon túl én a Kalóriabázis őszinte vezetését javaslom. Meg valami sportot/mozgást, ami rendszeres. Kb - 8 kg-nál járok július elejétől, lassan de biztosan alakul a formám. 8 kg felesleg nem sok, biztosan menni fog Neked is.
3. Anyucikóni (válaszként erre: 2. - 5d33d03be7)
2018. szept. 22. 23:30
Bezavart egy pasi..nem volt étvágyam...9 kg mínusz. 😊😉😁
2018. szept. 22. 22:31
Helyesírási hibákért elnézést,sikerült leejtenem a telefont azóta önálló életre kelt :(
2018. szept. 22. 22:30

Sziasztok


Újból és újból elhatározom hogy megszabadulok kb 8kg tól..de újból és újból feladom.Elöször azt gondoltam akarat gyenge vagyok és mindig van valami kifogás hogy miért veszett el a kitartás.

Szeretném olyanok történetét olvasni akiknek tényleg sikerült,hogy kezdték mennyi és milyen mozgással vagy anélkül.Mit ettek és mennyi idő alatt hány kg Nak mondtak búcsút sikeresen.

A nagy általánosságokat hogy nő cukor,szénhidrát óvatosan és ázok közül a lassú felszívódásúak,sok folyadék ,mozgás stb ismerem én most konkrétumokat várok.

Senki történetét nem szeretném 100% ban magamévá tenni hanem a tapasztalatokból szeretném összeszedni amivel én is tudok azonosulni és így kidolgozni a saját fogyis tervem így biztos vagyok benne hogy végre nekem is sikerülhet.

Köszönöm mindenkinek aki ehhez hozzájárul azzal hogy megosztja velem kinek mi vált be.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook