Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sikeres fogyás, de hogyan? fórum

Sikeres fogyás, de hogyan? (beszélgetős fórum)


11. AlBundy (válaszként erre: 9. - Toulouse)
2013. ápr. 5. 08:48

Meg kell erősíteni a négyfejű combizmodat és a vádlidat, hogy jobban tartsa a térdedet. Irány az edzőterem, de érdemes beszélni egy edzővel aki lehetőleg értsen a gyógytornához is, hogy mit lehet kezdeni a térdeddel.

Nagyon problémás a térded be lehet ruházni egy arthroxon kúrára, az garantáltan segít.

10. evelili (válaszként erre: 1. - Toulouse)
2013. ápr. 4. 14:43
Esetleg alakformáló aerobic óra? Vannak olyanok, amik direkt a problémás területekre mennek rá, has-comb-fenék feszesítés pl. Bár így is elég sokat mozogsz (hozzám képest biztosan :D), szóval szerintem menni fog! :)
9. Toulouse (válaszként erre: 8. - Simple)
2013. ápr. 3. 22:03
Sajnos a térd izületeim nem túl jók, illetve mindkét bokámat műtötték, ezért nem díjazom a futást sajnos. :S
8. simple (válaszként erre: 5. - Toulouse)
2013. ápr. 3. 10:25
Ez nagyon jó, a kajával nem lesz gond. Nem tudom a futással hogy állsz, de az nagyon hatékony, és hamar van eredménye.
7. 6b006fc769 (válaszként erre: 6. - Toulouse)
2013. ápr. 2. 20:06
leg magic?
6. Toulouse (válaszként erre: 4. - 6b006fc769)
2013. ápr. 2. 19:50
Sajnos a combom nagyon problémás, különösen a belső combom. :(
5. Toulouse (válaszként erre: 3. - Simple)
2013. ápr. 2. 19:49
Általában reggelire eszem egy szendvicset vagy műzlit, ebédre, valami könnyebb főtt ételt, vacsorára pedig répát, narancsot szoktam.
4. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Toulouse)
2013. ápr. 2. 19:38
Ezekkel a paraméterekkel, ha ezeket csinálod, akkor arra tippelek, hogy nem kövér hanem izmos a combod. Nem lehet?
3. simple (válaszként erre: 1. - Toulouse)
2013. ápr. 2. 19:36
Van esélyed, hogyne lenne. Igazából a kaja a leglényegesebb, mit jelent, hogy alapból nem eszel sokat?
2. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Toulouse)
2013. ápr. 2. 18:35
Hát, ha ezeket valóban megcsinálod, akkor biztos lesz eredménye!:)
2013. ápr. 2. 18:31

Sziasztok!


Szeretnék fogyni, kiváncsi lennék a véleményetekre, tanácsaitokra, esetleg saját tapasztalaitokra!

169 cm és 65 kg vagyok. Maximum 5 kilót szeretnék leadni, elsősorban a combjaim problémásak. Tudom, hogy helyi fogyás nem létezik! De vannak olyan mozgásformák, amelyek különösen ezt a területet mozgatják meg. Jelenleg 20 perc intervallumos edzést végzek elliptikus tréneren heti 2-3 alkalommal. Heti 2-3 alkalommal járok táncolni, ezek általában 1,5-2 órásak. Emellett minden nap megcsinálom Rubint Réka Van öt perced című videóinak comb formáló gyakorlatait (Igaz ebből még csak egy kör megy). Enni alapból nem eszem sokat. Mostanában egyre több zöldséget, gyümölcsöt, joghurtot eszem. Az lenne a kérdésem, hogy így van e esélyem fogyni, illetve feszesedni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook