Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Senki kedvéért nem tagadom meg önmagam, senki nem... fórum

Senki kedvéért nem tagadom meg önmagam, senki nem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

12. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 18. 08:52
Helyes!:)
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 18. 07:12
Nem tudom mit tesz a többi ember én magamról tudok csak beszélni mert magamat ismerem... Amúgy nagyon sok megalkuvó ember van régen én is közéjuk tartoztam
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 18. 07:10

És szerinted a legtöbb ember nem ezt teszi? Mindenki azt gondolja, amit tesz, a legjobb döntése jelenpillanatban.

Ha hagyja magát irányítani azt is annak gondolja, hogy az így jó, ha meg nem, akkor azt is.

2022. jún. 18. 06:09
Nagyon félreértitek!Senki kedvéért nem tagadom meg önmagam. Mindig minden körülmények között a saját érzéseimet adom és ami belülről jön. Ami aki én vagyok. Senki nem uralkodhat rajtam, nem hagyom se anyukámnak se a fiamnak se a főnökömnek masnak hogy teljes mértékben elnyomjon mert nem vagyok rabszolga. Ugyanolyan ember,lélek vagyok. Persze egészséges keretek között. És senki nem befolyásolhat ha van egy kitűzött célom vagy döntésem esetleg érzésem akkor amellett kitartok bárki bármit mond
2022. jún. 18. 05:18
A szabadság nagyon sok kötelezettséggel jár.
7. globus (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 17. 20:59
Így van...nem befolyásolják? Hát azért fel kell kelni reggel, ha nincs is kedve az embernek, vannak bizonyos "előírások". Akkor utazunk, amikor jön a jármű, és azt vásárolhatunk, amit kínál az üzlet. Alkalmazkodunk a szeretteinkhez is valamilyen mértékben.
6. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 17. 20:45

A vallomásod egy részét akár én is írhattam volna magamról. A hármas tagolás nálam így van:

1. Én sem tagadom meg magam senki kedvéért. Tehát ebben egyezünk.

2. Rajtam még soha senki nem akart uralkodni, így hát nem jelentem ki, hogy senki nem uralkodhat rajtam. De ha valaha azt fogom érezni, hogy bárki is uralkodni akarna rajtam, akkor én is tudatom majd vele, hogy nem fog sikerülni. Olyan uralkodó még nem született.

3. Vannak dolgok, amikben én sem vagyok befolyásolható. Viszont volt már rá példa, hogy terelgethető voltam jó irányba.


Nem vagyok angyal.

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 17. 20:17

Ha sikeres és boldog vagy a mostani helyzetedben, cselekedj így.

Elvileg igazad van, hogy sosem másnak kell megfelelni, de ott a DE.

Már az iskolában meg kel ütni egy szintet, aztán a munkahelyünkön, a társunknak, a gyerekünknek stb.

Nem egyedül élünk egy lakatlan szigeten.

4. 7962decf87 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 17. 16:51

Igazad van! Ezt továbbra is tartsd szem előtt.

Magadnak felelj meg mindenben!!

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 17. 15:04
Sosem másnak kell megfelelni....
2022. jún. 17. 14:49
Önmagát az ember ne is tagadja meg. De, ha kritika éri, nem árt elgondolkodni rajta, mert lehet kívülállóként jobban ítélik meg a dolgokat mások és lehet a kritikájuk építőjellegű is akár.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook